Real Madryt

3

Elche CF

0

• Real zagrał podobnie jak we wcześniejszych meczach, czyli nie zachwycił a i tak wysoko pokonał rywali. Bramki dla Realu strzelali: Illarramendi, Bale i Isco. Zapraszam do dzielenia się opiniami na twittera.

Za uwagę dziękuje już Mateusz Kapera. Miłego wieczor

• Koniec meczu! Real pokonuje Elche 3:0 i ląduje na pozycji lidera.

• Morata! Hiszpan marnuje setkę! A mógł podać...

• Morata zagrywa do Bale bardzo ładną piłkę, ale Walijczyk przestrzela. Sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną Bale'a.

• Benzema zagrał w pole karne do Isco, która uporał się z obrońcami i z ostrego kąta pokonał Herrerę.

• Casemiro za Alonso.

• Morata za Benzemę.

• ISCOOOO GOOOOL!

• lukibor@... 22.02.14, 17:33 czy można prosic o video z bramką bale'a

• Gil opuszcza boisko. Wchodzi Cristian Herrera.

• Pierwsza zmiana w Realu. Isco zmienia Jese.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła sprawiło zamieszanie w polu karnym, a bezpańską piłkę przed polem karnym zagarnął Bale posyłając petardę, która obiła się od poprzeczki zagościła w bramce. Królewscy prowadzą 2:0.

• Fidel za Del Morala.

• Niguez za Riverę.

• Aaaajjj jaaajaa! BALE! Golazo!

• Javi Marquez otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na Di Marii.

• Illarra dośrodkował piłkę z lewej stron świetnie wyskoczył Bale i uderzył piłkę głową, ale koło bramki.

• Herrera zagrywa zbyt mocno do Botii, który ratował się faulem na Jese. Zółta kartka dla Botii. Królewscy domagali się czerwonej.

• Gwizdy na Bernabeu. Real rozczarowuje swoich kibiców. Brak Modrica az nazbyt widoczny.

• Bale uderza wysoko nad bramką. Może być to podsumowanie jego występu. Niewidoczny Walijczyk.

• Do wejścia szykowany Isco. Hiszpan będzie miał za zadanie rozruszać Real.

• Ładnie wyszli spod pressingu zawodników Realu z własnej połowy piłkarze Elche. Była nawet okazja na bramkę, ale dośrodkowanie z lewej strony boiska kompletnie nieudane.

• Ostre wejście Pepe w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla Portugalczyka.

• Nie spieszy się piłkarzom gości. Długo rozgrywają piłkę i ostatecznie wycofują do bramkarza.

• Bez zmian w przerwie.

• Królewscy rozpoczynają drugą połowę!

• Sędzia nie dolicza nawet jednej minuty. Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi 1:0 po bramce Illarry w 33. minucie.

• Ależ zamieszanie pod bramką Elche! Benzema uderzał, obronił z trudem Herrera, piłkę dopadł Di Maria, który dośrodkował na głowę Benzemy, ale ponownie Francuz nie dał rady pokonac golkipera gości.

• Rivera otrzymuje żółtą kartkę.

• Rzut różny dla Realu Madryt. Dośrodkowanie, piłka do czekającego przed polem karnym Illarramendiego, który technicznym strzałem pokonuje Herrerę. Królewscy prowadzą 1:0.

• ILLARRAMENDI GOOOOL!

• Di Maria z lewej strony dośrodkowuje w pole karne do Jese ten jednak nie przyklada się do uderzenia, efektem piłka minęła w znacznej odległości bramkę.

• "Ciężko" gra się Królewskim bez Modricia. Nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce stwarzając później okazję na zdobycie bramki.

• Wysoki pressing Królewskich po raz kolejny odbiera rywalom piłkę.

• Di Maria! Ależ wejście Argentyńczyka! Wpadł jak szalony w pole karne mijając wcześniej kilku obrońców i uderzył na bramkę. Piłką poleciała jednak wysoko nad bramką.

• River zagrał na dobieg do Carlosa Gila, ale czujny był Lopez wychodząc przed pole karne.

• Dobre, szybkie, emocjonujące pierwsze 15 minut. Zdaje się, że obie drużyny chcą teraz uspokoić grę.

• Ależ okazja gospodarzy! Arbeloa dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne na Benzemę, któremu brakło 2 cm, aby sięgnąć piłki.

• Błyskawiczna odpowiedź Realu! Gareth Bale popędził prawym skrzydłem, przedarł się aż pod bramkę rywali i uderzyła, ale jego strzał został wślizgiem zablokowany przez rywali.

• Coro! uderza na bramkę Realu z pola karnego! Broni Lopez.

• Xabi świetnie zagrał z głębi pola do wychodzącego Jesego, ale zagrał zbyt mocno i piłkę przechwycił bramkarz gości.

• Benzema! Dobre uderzenie Francuza! Herrera musiał interweniować. Piłka opusciła boisko.

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Koszykarze Realu Madryt prezentują na murawie trofeum za zwycięstwo w finale Pucharu Króla nad Barceloną.

• Na Bernabeu rozbrzmiewa hymn Królewskich.

• Zapowiedź tego spotkania dostępna TUTAJ.

• Piłkarze obu drużyn oczekują w katakumbach stadionu.

• Jeśli dziś Ancelotti i jego piłkarze wygrają z Elche, to włoski szkoleniowiec pobije rekord swojego rodaka, Fabio Capello. Następnie na drodze Ancelottiego pozostanie już Leo Benhakker, który w sezonie 88-89 prowadził niepokonany Real Madryt przez 34 spotkania z rzędu. Co ciekawe, aby zrównać się z Holendrem aktualny szkoleniowiec Realu musiałby wygrać wszystkie mecze do 29. kolejki ligowej włącznie, gdzie spotkałby się na własnym boisku z... Barceloną.

• Carlo Ancelotti zaskoczył hiszpańskich dziennikarzy wystawiając na lewej obronie Alvaro Arbeloę a nie Fabio Coentrao.

• Po godzinie 14 do wiadomości publicznej dotarła informacja w sprawie zawieszenia Cristiano Ronaldo. Klub z Madrytu próbował wnioskować o zmniejszenie kary dla Portugalczyka, jednak Sportowy Trybunał Administracyjny podtrzymał karę zawodnikowi Realu Madryt. CR7 dziś będzie pauzował po raz ostatni.

• Ławka rezerwowych Elche: José Carlos, Aarón Ñiguez, Sergio Mantecón, Richmond Boakye, Fidel Chaves, Sergio Pelegrín, Cristian Herrera.

• Ławka rezerwowych Realu Madryt: Iker Casillas, Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Casemiro, Nacho Fernández, Álvaro Morata, Isco.

• Witam fanów ligi hiszpańskiej. Przed nami mecz 25 kolejki ligowej, Real Madryt podejmować będzie na Bernabeu Elche. Za moment składy obu drużyn.