• GOOOOLL!! Abidal

• Znów z pojedynku Iniesta vs Altintop, zwycięsko wyszedł Turek

• Ronaldo faulował Iniestę, nieco po lewej stronie boiska

• Na spalonym Sanchez

• Xavi dośrodkował z rzutu wolnego, w polu karnym najlepiej znalazł się Busquets, uderzył z pierwszej piłki, ale minimalnie nad bramką!

• Coentrao ukarany kartonikiem za faul na Messim

• Altintop dośrodkował w pole karne, tam do piłki wyskoczył Benzema i uderzył minimalnie obok bramki!

• Busquets ukarany żółtą kartką

• Fabregas zagrał do Iniesty, ten oddał strzał z pierwszej piłki i trafił w słupek!

• Messi faulowany przez Pepe

• Prostopadłe zagranie do Fabregasa, ale piłka ląduje w rękach Casillasa

• Ramos faulował Sancheza w środkowym kole boiska

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, tam Puyola nie upilnował Pepe i Hiszpan bez problemu pokonał Casillasa

• GOOOOOL!!! Puyol

• Fabregas wpadł w pole karne, zagrał na jego środek, ale tam dobrze ustawieni byli obrońcy

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę!!

• Posiadanie piłki: Real 31% - Barcelona 69% Strzały na bramkę: Real 1 - Barcelona 4 Żółte kartki: Real 1 - Barcelona 1

• Jesteśmy świadkami wspaniałego meczu z wieloma okazjami do zdobycia bramki. Jak na razie to Real je wykorzystał i zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie. Miejmy nadzieję, że druga połowa dostarczy nam równie wielkich emocji. Na dalszą część meczu zapraszam za około 15 minut

• Lass faulował Busquetsa w środkowej części boiska

• Fabregas w pole karne, tam z piłką minął się Sanchez, dopadł do niej Messi, ale uderzył w boczną siatkę!

• Kapitalne wyjście Casillasa poza własne pole karne, który szczupakiem wybił piłkę i uratował swój zespół!

• Sanchez faulował Pepe w środku boiska

• Jak Iniesta mógł to przestrzelić?! Sanchez wyłożył Hiszpanowi piłkę jak na tacy (około 8 metrów przed bramką), a ten posłał ją wysoko nad bramką!

• Messi do Iniesty, ten płasko zagrał w pole karne, ale Ramos był świetnie ustawiony i zażegnał niebezpieczeństwo

• Messi wpadł w pole karne, oddał strzał i tylko refleks Casillasa uratował Real przed stratą bramki!

• Ronaldo chciał prostopadle odegrać do Higuaina, ale zagrał wprost pod nogi Abidala

• Benzema otrzymał dobre podanie, chciał z pierwszej piłki odegrać do Higuaina, ale Puyol zatrzymał piłkę

• Lass zagrał do Higuaina, ale szybszy od Argentyńczyka był Pinto

• Pique ukarany kartonikiem za faul na Pepe

• Puyol w pole karne, ale tam był Pepe, który wybił piłkę

• Pepe ukarany żółtą kartką za faul na Busquetsie

• Co za szczęście Realu! Fabregas dograł idealnie na głowę Sancheza, ten bez zastanowienia uderzył i piłka trafiła w poprzeczkę!

• Coentrao próbował minąć trzech rywali, ale mu się to nie udało

• Iniesta z łatwością minął Altintopa, oddał strzał i tylko Casillas uratował Real przed utratą bramki!

• Długa piłka do Fabregasa, ale za mocna i od bramki Real

• Goście rozpoczynają 4 Derby Europy w tym sezonie!!

• Oba zespoły zameldowały się już na murawie stadionu

• Zawodnicy są już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu

• Na Santiago Bernabeu zasiada dziś komplet widzów

• Tymczasem na Marce widzimy, że kibice Realu i Barcy potrafią się bawić razem!

Marca

• Ławka rezerwowych Barcelony: Adriano, Cuenca, Jonathan, Mascherano, Roberto, Thiago Alcantara, Valdes

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Albiol, Callejon, Granero, Kaka, Marcelo, Oezil

• W naszej sondzie na Facebooku Barcelona utrzymała prowadzenie. Czy znów dziś wygra z Realem? Początek meczu już za kilkanaście minut! Trzeba jednak pamiętać, że zespoły czeka jeszcze rewanż - za tydzień na Camp Nou.

• Potwierdzamy ostatnie rewelacje! Mourinho zaskoczył chyba wszystkich. Twardziel Pepe zagra dziś w środku pola, a na szpicy nękać Blaugranę będą mieli Ronaldo, Benzema i Higuain!

• Tymczaszem Mourinho wciąż trzyma nas w niepewności. Ostatnie przecieki mówią o tym, że Portugalczyk zagra na Bernabeu ultraofensywnie!

Prawdopodobny skład Realu: Casillas - Altintop, Ramos, Carvalho, Coentrao - Xabi Alonso, Lass, Pepe - Benzema, Higuaín, Ronaldo

• Skład Barcy już potwierdzony! Widzicie go po lewej stronie.

• Jeden z największych hiszpańskich serwisów Sport.es donosi, że autobus z piłkarzami Barcy właśnie przyjechał na Santiago Bernabeu. Oj musi tam być gorąco!

• Hiszpańskie media podały już prawdopodobne składy na mecz. Zaskoczeni? Komentujcie! Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Puyol, Abidal - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Fabregas, Messi
    Real: Casillas, Diarra, Pepe, Ramos, Marcelo - Alonso, Coentrao, Callejon, Oezil, Ronaldo - Benzema

• Katalońska prasa apeluje dziś do graczy Barcelony: "Barca napraw go" - mając na myśli Puchar Króla zniszczony przez piłkarzy Realu po ostatnim finale. Jak wygląda trofeum? Zdjęcie prosto z muzeum RFEF prezentuje dziś okładka Mundo Deportivo.

Mundo Deportivo

• Jeśli nie będziecie mogli śledzić relacji z meczu przed komputerem, zapraszamy do ściągnięcia naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Głosujcie w naszej sondzie na Facebooku - komu kibicujecie. Na razie minimalnie prowadzi Barca: 350 głosów do 314.

• Witamy w relacji live z Gran Derbi w Pucharze Króla! Dziś o 22 kolejne starcie gigantów hiszpańskiego i europejskiego futbolu. W Copa del Rey ostatnio lepszy był Real, który wygrał finałowy mecz z Barcą. Jak będzie dzisiaj? Czy Blaugrany zrobi urodzionowy prezent trenerowi Pepowi Guardioli?