4

FC Kopenhaga

0

• Kartka dla Braatena.

• Chcieliśmy lepszego meczu w drugiej połowie i go dostaliśmy. Piłkarze Kopenhagi bronili się, jak tylko potrafili, ale ostatecznie nie dali rady zdobyć choćby punktu. W końcówce mieli świetne okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać, choć trzeba przyznać, że duża w tym zasługa Ikera Casillasa, który postanowił udowodnić całemu światu, że nadal jest świetnym bramkarzem. "Królewscy" w drugiej połowie pokazali klasę, dołożyli trzy bramki do tej jednej z pierwszej połowy i zwyciężyli zasłużenie. Dziękuję za śledzenie relacji - Konrad Kryczka.

• Chwilę po ostatniej interwencji Casillasa Matej Jug zakończył mecz.

• To powinien być gol honorowy. Bolanos dostaje świetną piłkę i jest sam na sam z Casillasem, lepszy jednak bramkarz Realu. Po chwili rożny i kolejna świetna interwencja Casillasa. Następny corner dla Kopenhagi i znów górą "Święty".

• Goool. Di Maria. Dziś mamy mecz Argentyńczyka. Duży błąd w obronie Kopenhagi, którego argentyński skrzydłowy nie zmarnował.

• Prostopadła piłka do Moraty, ten do środka, ale Ronaldo uprzedzają obrońcy.

• Kapitalnie Isco zabiera się z piłką i żółta karta za faul na nim. Faulował Delaney.

• Akcja Kopenhagi, Adi uderza, ale nie ma już prawie z czego i jego strzał jest niecelny.

• Jese za Benzemę.

• Teraz spróbowali i... kontra Realu, piłka ostatecznie do Moraty, który uderzył dość groźnie, ale Wiland dał radę.

• FC Kopenhaga broni się rozpaczliwie, ale broni, natomiast nie jest w stanie zrobić niczego w ataku.

• Morata za Khedirę. No to wychowanek Realu dostanie jakiś kwadrans, aby zademonstrować, co potrafi.

• Akcja Isco zakończona strzałem i rożny dla Realu.

• Schodzi Jorgensen. W jego miejsce Kristensen.

• Goool! Benzema do Di Marii, a Argentyńczyk finezyjnym strzałem pokonuje Wilanda

• Isco za Modricia.

• Adi za Braatena

• Goool! Ronaldo. Oczywiście głową, a nie nogą. Benzema piętką do Di Marii, ten krzyżakiem! do Ronaldo, a Portugalczyk głową!

• Kolejny wolny dla Realu. Ronaldo zza pola karnego na górną siatkę!

• Bolanos za Toutouh w Kopenhadze.

• Po dośrodkowaniu główka jednego z graczy Realu, Wiland łapie.

• Marcelo faulowany pod linią końcową przez Jacobsena. Wolny dla Realu.

• Kolejny spalony Benzemy.

• Kolejny strzał Ronaldo. Kolejny nogą i ponad bramką. Chyba zostaje strzelanie główką?

• Ronaldo ruszył z kontrą, znalazł na prawej stronie Di Marię. Czas Argentyńczyka i... rożny dla Realu. To kolejny corner, który nic nie daje "Królewskim"

• Goście cały czas coś tam próbują, ale za dużo w ich grze niedokładności. Wścieka się Stale Solbakken. W sumie ma podstawy do takiego zachowania.

• Świetna, długa piłka od Varane'a, ale Benzema na spalonym. Jak to on...

• Szukał faulu Ronaldo, ale nie znalazł. Sędzia nie dał się nabrać Portugalczykowi.

• Teraz nad bramką Carvajal.

• Modrić do Di Marii, Argentyńczyk uderza po ziemi. Może i dobra decyzja, ale strzał w ręce bramkarza.

• Modrić dostał piłkę, pociągnął kilka metrów i uderzył po ziemi. Tuż obok bramki.

• Jorgensen na spalonym.

• Sędzia rozpoczął gwizdkiem drugą połowę. Miejmy nadzieję, że czeka nas ciekawsze widowisko.

• Kilka ciekawych akcji oczywiście było. A to Benzema nie trafił w dogodnej sytuacji, a to Jorgensen przyłożył w poprzeczkę, od której piłka się odbiła i...no właśnie, Modrić wybił piłki z linii czy już może z bramki?

• Nie jest to z pewnością mecz najwyższych lotów. Goście bronią się najlepiej, jak potrafią, ale raz im nie wyszło i strzelił Ronaldo. A Real? Nie gra wybitnie, raczej tak, jak w pozostałych meczach sezonu.

• Pan Jug kończy pierwszą połowę.

• Ostre wejście Modricia i żółta kartka dla Chorwata!

• Duńczycy odważnie, jak z Juventusem. Starają się grać piłką, różnie im to wychodzi, ale próbują. Real natomiast gra średnio.

• Rożny dla gości i... Jorgensen w poprzeczkę, choć gracze Kopenhagi uważają, że jednak bramka. Sami nie wiemy. Po chwili kolejna wrzutka i strzał głową obok bramki Casillasa.

• Się porobiło. Pepe zderzył się z Braatenem i ma rozwaloną głowę. Sergio Ramos na rozgrzewce i brawa dla Andaluzyjczyka.

• Znów Marcelo wrzuca. Znów groźnie. Znów główka. Tym razem di Maria, ale niecelnie.

• Przerzut Khediry do Di Marii, wrzutka Argentyńczyka i wybijają obrońcy z Kopenhagi.

• Wrzutka Di Marii, ale głową nie trafia w bramkę Khedira.

• W odpowiedzi Ronaldo. Prawą nogą. Ale wysoko nad bramką. Mamy nadzieję, że nie trafił żadnego kibica...

• Teraz próbował Gislason, ale niecelnie. Może jednak Kopenhaga pokaże coś więcej?

• Duńczycy zaczęli atak prawą stroną, skierowali piłkę do środka, ale strzał kończący prosto w Casillasa.

• Z rożnego nic, z szybkiej kontry Kopenhagi też nic.

• Di Maria zza pola karnego i rożny dla Realu. Aktywny dziś Argentyńczyk.

• Di Maria świetnie prostopadle do Benzemy, ten do środka, tam jest Argentyńczk, który jakimś dziwnym sposobem nie trafia.

• Gooool! Ronaldo. Doskonała wrzutka Marcelo z lewej strony, CR7 przeskakuje Sigurdssona i głową pakuje piłkę do siatki.

• Goście próbują trochę pograć piłką, po dłuższej wymianie tracą jednak piłkę.

• Z własnej połowy zacznie FC Kopenhaga po faulu Illarramendiego.

• Di Maria do Khediry, ale Niemiec na spalonym.

• Teraz wrzutka Di Marii z prawej strony i zablokowany strzał głową Ronaldo. Kolejny corner, po którym niewiele zyskują "Królewscy". Ostatecznie strzał Khediry wysoko nad bramką.

• Chciałbym napisać coś więcej, ale na boisku naprawdę nie dzieje się nic ciekawego.

• Modrić do Marcelo, ten wrzuca. Dośrodkowanie zablokowane i rzut rożny, po którym nic się nie dzieje.

• Rzut wolny dla "Królewskich". Wrzutka Di Marii nic jednak nie daje, Real ponownie zaczyna atak od swojej bramki.

• Carvajal próbuje dośrodkować, ale na miejscu obrońcy Kopenhagi. Po chwili wrzutka Marcelo, ale Benzema w świetnej sytuacji nie potrafi trafić z główki.

• Na spalonym Ronaldo.

• Real spokojnie buduje atak, Kopenhaga przeszkadza.

• Pierwszy atak gości, Pepe na rzut rożny.

• Obie drużyny już na środku. Gwizdek pana Juga i zaczynamy!

• Ståle Solbakken: "Nasz cel to zdobycie w naszej grupie największej ilości punktów jak to możliwe. Nasz najbliższy cel to zagrać jutro fantastyczny mecz, a potem zdobyć jak najwięcej punktów w starciu z Galatasaray w Kopenhadze. Oczywiście musimy zdobywać punkty nie tylko u siebie, ale także na wyjeździe, jest więc możliwe, że w Madrycie najedzą się strachu"

• Carlo Ancelotti: "Mecz z Atletico nie był dobry. Musimy zareagować, poprawić nasze wyniki i grę. Wierzę w moich zawodników i jestem pewny, że dobrze zareagujemy. Jutrzejszy mecz jest ważny. Zaczęliśmy dobrze w Lidze Mistrzów, więc jutrzejszy mecz nabiera innego znaczenia - nie chodzi tylko o kontynuowanie dobrej gry w tych rozgrywkach, ale też o zmianę nastawienia i panującego nastroju"

• Wypada napisać, że te drużyny nie grały ze sobą wcześniej w oficjalnym spotkaniu.

• Dziś o 20.45 na Estadio Santiago Bernabeu zmierzą się Real Madryt oraz FC Kopenhaga. Zapraszamy na relację z tego spotkania.