Real Madryt

4

Getafe CF

0

• Po świetnej drugiej połowie Real wygrywa 4:0. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i jednocześnie zapraszam od 17 na relację z mini El Clasico.

• 120 sekund dolicza sędzia

• Di Maria wycięty przez Alxisa, który otrzymał żółtą kartkę

• Michel faulowany w środku pola

• W Madrycie trwa już czekanie na końcowy gwizdek sędziego

• W ostatnich minutach piłkarze z Madrytu grają rewelacyjnie.

• Dziesięć minut do końca spotkania. Emocji już nie ma. Real kontroluje spotkanie.

• Higuain mocno z 16 metrów wprost w bramkarza

• Colunga zmieniony przez Vasqueza

• Real kontroluje już spotkanie. Getafe należy się jednak brawo za akcje i próby zmiany wyniku

• Benzema zmienia Ronaldo

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Ronaldo pewnie z rzutu karnego!!

• Karny dla Realu po faulu na Modricu!!

• Niemiec Oezil poza boiskiem.

• Michel za Xavi Torresa

• Koleny szybki atak Realu. Moya jednak świetnie broni strzał Higuaina

• Fraile zmienia Sarabie

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Ronaldo z 5 metrów głową pewnie pokonuje Moy'e. Asysta di Marii.

• G o o o o l l l l! ! ! ! Piękny kontratak Realu. Oezil zagrywa do Ronaldo, który z ostrego kąta uderza technicznie tuż przy słupku!!

• 100 % szansę marnuje Higuain po wrzutce Oezila strzelając nad poprzeczką

• Powtórki telewizyjne po bramce pokazały, że Moya był faulowany przez Ricardo Carvalho i gol nie powinien być uznany!!

• Zaostrzyło nam się spotkanie. Lopo fauluje Ronaldo i ogląda kartkę

• Bramkarz Getafe ogląda kartkę za protesty po bramce

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Ramos po rzucie rożnym wpycha piłkę do siatki mimo ogromnych pretensji bramkarza Getafe!!!

• Kapitalna interwencja Moy po uderzeniu Modrica!

• No i mamy korner dla Getafe po akcji Diego Castro

• CR 7 przed szansą na bramkę ale w ostatniej chwili wybija mu piłkę Borja.

• Lepiej drugą połowę niespodziewanie rozpoczęło Getafe.

• I mamy pierwszą okazję dla Getafe. Strzelał nie kto inny jak Sarabia. Jednak znów uderzył nad poprzeczką!

• Zaczynamy drugą połowę meczu

• Khedira za Albiola

• Wracamy na boisko w Madrycie

• Po mało ciekawej pierwszej połowie sędzia kończy pierwsze 45 minut. Czy po przerwie Królewscy będą potrafili strzelić choć 1 ale zwycięską bramkę? Zapraszam po przerwie!

• 60 sekund dolicza sędzia

• Real się rozegrał w ostatnich minutach pierwszej połowy ale dalej brakuje Królewskim skuteczności

• Pół metra zabrakło Modricowi, który dostał piłkę na linii pola karnego i z woleja uderzył nad bramką

• Kolejna akcja Oezila, który zostaje zatrzymany przez Xavi Torresa

• Dużo kopaniny w środku pola. Nic nie dzieje się pod bramkami obu drużyn.

• Może wczesna pora nie pozwala Królewskim na pokazanie pełni swoich umiejętności. Słabo mimo optycznej przewagi prezentuje się Real

• Po akcji z Modricem Ronaldo strzela z 20 metrów ale robi to bardzo niedokładnie

• Świetne rozegranie Ronaldo z Oezilem. Ten ostatni jednak zbyt nonszalancko uderza i Moya znów kapitalnie łapie piłkę

• Gavilan ogląda kolejną kartkę w tym meczu!

• Pół godziny gry za nami i bardzo przeciętne spotkanie oglądamy na Santiago Bernabeu

• Tym razem Oezil już słusznie ogląda żółtą kartkę za faul w środku boiska.

• Świetnie na trybunach bawią się kibice Getafe

• Kolejne uderzenie aktywnego Sarabii świetnie broni Adan

• Indywidualna akcja Ronlado, który z 8 metrów uderza na bramkę Getafe ale Moya broni kapitalnie

• Sarabia świetnie zagrywa do Colungim którego w ostatniej chwili uprzedza jeden z obrońców Realu. To była doskonała okazja!!

• Torres ogląda kartkę

• Oezil niepotrzebnie faulował rywala w niegroźnej sytuacji i tylko pobłażliwości arbitra zawdzięcza, że nie ogląda kartki

• Sarabia za faul taktyczny ogląda kartkę

• Kapitalny drybling na małej przestrzeni Sarabii w ostatniej chwili przerywa obrońca Królewskich

• Di Maria uderza z 16 metrów piłka odbija się od jednego z rywali i wychodzi minimalnie obok słupka!!! Wiele szczęścia teraz mieli goście!