3

Levante UD

0

• Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji.

• Ostatni gwizdek Jose Marii Sancheza Martineza. Real wygrywa dzisiejsze spotkanie 3:0 z drużyną Levante. Bramki dla Królewskich kolejno zdobywali Marcelo, Cristiano i Jese. Real dzięki tej wygranej wskakuje na fotel lidera hiszpańskiej La Liga.

• Ghilas w dziecinny sposób "ruletką" nawinął Nacho Fernandeza. Jednak uderzenie Algierczyka poszybowało ponad bramką rywali.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu.

• Ronaldo w akrobatyczny sposób próbował pokonać teraz Rubena. Arbiter w tej sytuacji odgwizdał faul Portugalczyka.

• Piłkarze Realu poklepują teraz futbolówką między sobą na połowie rywala.

• Uderzenie Lucasa Vazqueza minimalnie mija sklepienie słupka z poprzeczką bramki rywali. Przecudowny strzał młodego Hiszpana.

• Lerma próbował uderzać z dystansu, jednak czarnoskóry zawodnik Levante posłał piłkę ponad bramkę Navasa.

• Świetnie tercet Ronaldo-Vazquez-Jese zatańczył przed polem karnym Levante, rozklepując defensywę przeciwnika na drobne. Pewnym strzałem Jese Rodriguez umieścił piłkę w siatce.

• 3:0! Królewscy dobijają swojego rywala. Bramkę dla Realu zdobywa Jese Rodriguez.

• Cudowne dośrodkowanie Jese do Cristiano Ronaldo, jednak Portugalczyk minimalnie uderzył nad poprzeczką.

• Kolejną okazję wypracował sobie Ghilas, jednak Algierczyk nie wiedział jak wykończyć całą sytuację w konsekwencji tracąc piłkę na rzecz obrońców Królewskich.

• Ostatnia zmiana w szeregach Królewskich. Marcos Llorente wchodzi w miejsce Mateo Kovacicia.

• Wymuszona zmiana w Levante. Kontuzjowanego Deyversona zmienia Ruben Garcia.

• Fatalny strzał Cristiano. Źle złożył się Portugalczyk do strzału.

• Deyverson opuszcza boisko na noszach. Przez chwilę zespół gości będzie grał w 10-tkę.

• Kolejna zmiana w Realu. Za Isco na plac gry wchodzi Jese Rodriguez.

• Kolejna okazja Ghilasa! Zawodnik Levante po wywalczeniu piłki w główkowych pojedynku z Varane'a posłał potężne uderzenie na bramkę Realu. Świetną paradą jednak ponownie interweniował Navas.

• Ronaldo był bliski przypadkowej asysty do Isco, jednak Hiszpan odpowiednio nie zareagował na to podanie i piłkę wyłapał Ruben.

• Fenomenalna sytuacja drużyny Levante! W sytuacji sam na sam próbował przelobował Navasa, jednak swoją próbą trafił w twarz bramkarza Realu. Od bramki rozpocznie Kostarykanin.

• Victor Camarasa przejął piłkę po utracie jej przez Casemiro i zaskakującym strzałem z 35 metróws próbował zaskoczyć Keylora Navasa. Ostoja Królewskich z problemami interweniowała w tej sytuacji.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Plac gry opuszcza Jose Maria, a w jego miejsce pojawia się Jefferson Lerma.

• Danilo próbował uderzać słabszą lewą nogą na bramkę przeciwnika. Piłkę bez problemu wyłapuje Ruben. Cristiano jest sfrustrowany finałem całej sytuacji.

• Kiepski rzut wolny wykonany przez cracka Królewskich, Cristiano Ronaldo. Portugalczyk trafił wprost w bramkarza.

• Lucas Vazques faulowany na 17 metrze przez Jose Marię. Zawodnik Levante ukarany żółtą kartką.

• Techniczny strzał Toniego Kroosa broni Ruben Martinez. Reprezentant Niemiec oddał zbyt lekkie uderzenie na bramkę rywali.

• Obrońcy Levante wybijają piłkę z szóstego metra, którą dogrywał do swoich kolegów Marcelo.

• Przed świetną okazją stanęła teraz drużyna gości po poślizgnięciu się Marcelo. Błąd swojego rodaka naprawił Casemiro, powstrzymując w całej akcji Rogera.

• Raphael Varane ratuje drużynę Realu przed kontratakiem Casadesusa. Bardzo ospale zachowała się teraz reszta zawodników Królewskich.

• Żółtą kartą ukarany przez arbitra Deyverson za uderzenie ręką w twarz Vazqueza.

• Drugą połowę rozpoczynają Los Blancos.

• Mamy jedną zmianę w przerwie meczu. Garetha Bale'a zastępuje Lucas Vazquez, zatem w składzie Realu zobaczymy jeszcze Cristiano Ronaldo.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy prowadzi ekipa Rafy Beniteza 2:0 po bramkach Marcelo i Cristiano Ronaldo. Pierwsza partia nie przyniosła kibicom wielu emocji. Piłkarze Levante mogą pluć sobie w brodę, gdyż niewykorzystane sytuacje natychmiast zemściły się. Wracamy tuż po przerwie.

• Cristiano z urazem kończy pierwszą połowę. Po przerwie przekonamy się, czy Portugalczyk wybiegnie jeszcze na plac gry

• Arbiter doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Pierwszy żółty kartonik dla zawodnika Realu. Faulował Mateo Kovacić.

• Agresywne wejście Rogera pomiędzy obrońcami w pole karnego gospodarzy. Jego strzał jednak ponownie leci prosto w interweniującego bramkarza Realu.

• Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Oba zespoły w dzisiejszym spotkaniu przebiegły już po blisko 50 kilometrów.

• Isco w walce o piłkę na prawej strony placu gry fauluje Juanfrana.

• Kolejna sytuacja drużyny Levante. Po kolejnym błędzie Danilo piłkę przejął Deyverson. Brazylijczyk odegrał piłkę do środka do Rogera, a ten oddał mocny strzał prosto w stojącego na 11. metrze Keylora Navasa.

• Nacho wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

• Zderzenie Cristiano Ronaldo i Juanfrana, po którym ucierpiał ten drugi. Potrzebne są służby medyczne na placu gry.

• W odstępie dwóch minut to Levante mogło dwukrotnie pokonać bramkarza Realu, jednak stała się rzecz nieprawdopodobna i to Królewscy w swoich kontratakach okazali się skuteczniejsi!

• 2:0!!! Co za cios Cristiano Ronaldo, który z 20 metrów potężną bombą pokonał Rubena!

• Cudowna parada Keylora Navasa! Bramkarz Królewskich instynktownie broni potężny strzał głową Deyversona!

• 1:0 dla Realu!!! Co za odpowiedź Królewskich! Marcelo przy asyście Ronaldo trafia do bramki rywali!

• Katastrofalny błąd Danilo! Dośrodkowanie Camarasy z prawego sektora trafiło wprost pod nogi Deyversona. Z trudem piłkę odzyskał Navas.

• Niewiele brakowało a Królewscy wyszliby na prowadzenie! Strzał Walijczyka Garetha Bale'a po rzucie rożnym minimalnie minął się z bramką.

• Kiks Juanfrana po dośrodkowaniu Marcelo do Ronaldo. Piłka została wybita na kolejny korner.

• Niecelny strzał głową Casemiro po dośrodkowaniu Toni Kroosa z rzutu rożnego. Od bramki rozpocznie bramkarz Levante.

• Rzut rożny dla Realu Madryt. Obrońcy wybijają piłkę na korner po dośrodkowaniu Garetha Bale'a

• Po dośrodkowaniu Garetha Bale'a w pole karne Cristiano zasygnalizował, że został faulowany. Arbiter natomiast został nie wzruszony i gra jest kontynuowana dalej.

• Słabe podanie w pole karne w wykonaniu Nacho Fernandeza. Bez problemów piłkę wychwytuje Ruben.

• Pierwsza żółta kartka dla Zouhaira Feddala za ostry wślizg w nogi Cristiano Ronaldo!

• Błąd Rubena, którego nie wykorzystał Cristiano Ronaldo! Gareth Bale skierował swoje podanie na lewe skrzydło do Marcelo, a Brazylijczyk posłał piłkę bezpośrednio w szesnastkę gości. Z piłką minął się zarówno bramkarz Levante jak i Portugalczyk.

• Danilo wykonał teraz wspaniały przerzut do Garetha Bale'a. Niestety strzał Walijczyka był bardzo niecelny i poszybował wysoko ponad bramkę Rubena.

• Dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt z prawego sektora boiska. Varane przecina podanie gości, podając piłkę głową do swojego golkipera.

• Pierwsza groźna akcja drużyny gości. Varane nie nadążył za Rogerem, który posłał mocny strzał w bramkę Keylora Navasa. Kostarykańczyk z trudem wybił piłkę na rzut rożny

• Głównie nieobecność Karima Benzemy będzie próbował wykorzystać Cristiano. Francuz obecnie jest liderem klasyfikacji strzelców z 6-cioma trafieniami. Ronaldo w tym sezonie strzelił bramek, wszystkie zdobyte w meczu z Getafe.

• Mecz rozpoczęła drużyna gości! Zaczynamy!

• Fala oklasków na trybunach dla Cristiano Ronaldo. Portugalczyk właśnie zaprezentował swojego czwartego Złotego Buta, którego ostatnio otrzymał jako nagrodę dla najlepszego strzelca poprzedniego sezonu.

• Pod nieobecność Sergio Ramosa kapitanem Realu Madryt na dzisiejsze spotkanie został nominowany Brazylijczyk Marcelo.

• Przed pierwszym gwizdkiem arbitra czeka nas jeszcze minuta ciszy ku pamięci zmarłego niedawno Zoco - zawodnika Królewskich w latach 1962 – 1974.

• W poprzednim sezonie Los Blancos tryumfowali dwukrotnie w meczu z Levante. Najpierw na wyjeździe zdemolowali wręcz przeciwnika, wygrywając gładko 0:5. Bramki tegoż dnia zdobywali dwukrotnie Cristiano i po jednym trafieniu Javier Chicharito, James Rodriguez oraz Isco. W rewanżowym spotkaniu w Madrycie strzelał tylko Gareth Bale. Diego Marino po jego uderzeniach musiał dwa razy wyjmować piłkę z siatki.

• Arbitrem głównym nachodzącego pojedynku będzie Jose Maria Sanchez Martinez. Pierwszy jego gwizdek usłyszymy już za niespełna 15 minut.

• Najwierniejsi sympatycy Królewskich na sektorówce przygotowali na dzisiejsze spotkanie olbrzymi wizerunek Raula Gonzaleza w podziękowaniu za wszystkie lata jego kariery i sukcesy odniesione w białych barwach.

• Olbrzymią sensacją jest pojawienie się w kadrze meczowej Królewskich 19-letniego austriackiego obrońcy, Philippa Lienharta.

• Za chwilę podamy dla Państwa wyjściowe składy w jakich obie drużyny wystąpią w dzisiejszym meczu.

• Rafa Benitez przed tym spotkaniem musiał zmierzyć się z nieprzyjemnym bólem głowy z powodu braków kadrowych na dzisiejsze spotkanie. W składzie Realu nie zobaczymy: Sergio Ramosa, Pepego, Daniela Carvajala, Luki Modricia, Jamesa Rodrigueza, Karima Benzemy i Alvaro Arbeloi.

• Witamy i zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu 8. kolejki Primera Division. Po przerwie reprezentacyjnej czeka nas pojedynek Dawida z Goliatem, gdzie trzeci w tabeli Real Madryt będzie podejmował na Estadio Santiago Bernabeu siedemnastą drużynę La Liga, ekipę Levante. Relację "akcja po akcji" przeprowadzi dla Państwa Bartosz Urban.