Liga Mistrzów, 1/8 finału, pierwszy mecz

Real Madryt

1

Manchester United

1

• I mamy koniec tego hitowego spotkania! Real na własnym boisku remisuje z Manchesterem United 1-1. W tej chwili w lepszej sytuacją są Czerwone Diabły które mają korzyść strzelonej bramki na wyjeździe. Królewscy będą musieli jechać na Old Trafford z zamiarem zwycięstwa lub bramkowego remisu wyższego niż 1-1. Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

• Przed szansą Ronaldo! Ale w gąszczu nóg w polu karnym United nie trafia w piłkę!

• Doliczono 3 minuty.

• Kilka minut wcześniej za Rooneya wszedł Anderson.

• Valencia ukarany żółtą kartką za faul.

• 3 minuty do końca meczu. Czy ktoś w końcówce zdobędzie zwycięskiego gola?

• Ronaldo z rzutu wolnego nad bramką!

• I zmiana w United. Za Rooneya wchodzi Anderson.

• Pepe za Alonso.

• Bardzo dużo walki w tym meczu. Nikt nie odstawia nogi w tym pojedynku!

• Uderzenie Ronaldo broni De Gea!

• Schodzi Di Maria za niego na placu gry pojawia się Luka Modrić.

• Valencia za strzelca bramki dla United, Dannego Welbecka!

• Ale szansa Van Persiego!!! Uderzał na bramkę, Lopez z kłopotami, ale obronił ten strzał!

• Ferdinand zażegnuje niebezpieczeństwu!

• Van Persie wpadł w szesnastkę, ale dogrywał bardzo niecelnie.

• Di Maria wpadł w pole karne, ale jego wrzutka już do najlepszych nie należy.

• Ryan Giggs za Kagawe!

• Real szuka bramki, ale nie może zbliżyć się blisko bramki United.

• Higuain za Benzeme.

• Evra zablokował strzał Angela Di Marii.

• Van Persie dośrodkowywał z rzutu wolnego - Varane ponownie świetnie interweniuje!

• Di Maria kolejny raz zdecydował się na uderzenie z dystansu! Troszkę bardziej w lewo i De Gea wyjmował by piłkę z bramki!

• Kolejna niezła próba z dystansu, ale po raz kolejny De Gea na miejscu. Realowi ciężko stworzyć sobie 100% sytuację.

• Ronaldo z dystansu prosto w bramkarza.

• Kolejny raz w tym meczu pada Oezil, gwizdek arbitra kolejny raz milczy.

• Seria dośrodkowań w pole karne Realu, ale bez większego powodzenia.

• Zaczynamy drugą odsłonę! Przy piłce Manchester!

• Obydwa zespoły już wybiegają z tunelu.

• Doświadczony Alex Ferguson na razie ma powody do zadowolenia. Bramkowy remis na Santiago Bernabeu to wymarzony wynik dla United. Real Madryt - Manchester UnitedReal Madryt - Manchester United

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy wynik 1-1. Wracamy za około 15 minut.

• Ronaldo głową obok bramki Czerwonych Diabłów.

• Doliczono 2 minuty.

• Ronaldo z dystansu nad poprzeczką!

• Di Maria pada dość teatralnie w polu karnym! Sędzia nie używa gwizdka i nie wskazuje na wapno! Wydaje się, że słusznie.

• Rafael za faul na Oezilu ukarany zółtym kartonikiem.

• Przed szansą Oezil! Znalazł się w polu karnym, mocno uderzył, ale De Gea zdołał sparować tę piłkę!

• Kolejny korner dla gości, ale ponownie nic z niego nie wyszło.

• Po rzucie rożnym Rooney przed szansą, ale jego uderzenie obok bramki!

• Uderzenie Van Persiego za lekkie i prosto w Lopeza.

• 10 minut wystarczyło aby Królewscy doprowadzili do remisu! Wrzutka Oezila z lewej strony na głowę Ronaldo który nie daję żadnych szans!

• RONALDO!! 1-1!

• Ronaldo z wolnego prosto w mur, ale piłka jeszcze raz wróciła pod jego nogi, Portugalczyk uderzył po raz drugi, ale obok bramki.

• Po rzucie rożnym De Gea minął się z piłką, ale nie miał kto zakończyć tej akcji.

• Di Maria z dystansu - De Gea sparował piłkę na rzut rożny.

• Królewscy starają się odpowiedzieć. Benzema zaplątał się i zgubił piłkę w okolicach pola karnego.

• Wrzutka z rzutu rożnego, w polu karnym najlepiej odnalazł się Welbeck i wpakował piłkę do bramki!

• 0-1!!!!!!! WELBECK!!!

• Rajd Oezila zakończony zablokowanym strzałem.

• Okres kilku stałych fragmentów gry po stornie Realu z których nic nie wynikło.

• Real od początku atakuje bramkę Manchesteru. Wydawać się może, że szkoleniowiec Czerwonych Diabłów postawił na za bardzo ofensywny skład.

• Wrzutka Khediry w pole karne, ale Ferdinand wybija piłkę głową za szesnastkę.

• Podanie od Rooneya w kierunku Van Persiego i kolejna świetna interwencja Varane.

• Dośrodkowanie Rooneya z rzutu rożnego - Varane wyjaśnia całą sytuację.

• Pierwsze uderzenie Ronaldo w tym meczu bardzo niecelne.

• Ależ akcja Coentrao i kapitalne uderzenie! Słupek ratuje Manchester przed utratą bramki!

• I mamy pierwszą żółtą kartkę dla Van Peersiego za wcześniejsze wejście łokciem w Sergio Ramosa.

• Van Persie ostro potraktował Ramosa który leży na murawie. Mamy przerwę w grze.

• Indywidualna akcja gdzie na strzał zdecydował się Di Maria, ale obok bramki.

• Rooney do Van Persiego, ale golkiper Realu bardzo przytomnie interweniował.

• Pierwszy bardzo niecelny strzał Khediry.

• Początek spotkania. Przy piłce Królewscy!

• Kapitanowie obu zespołów wymienili się już proporczykami. Za chwilę rozpoczynamy ten wielki hit!

• Efektowna oprawa na trybunach Santiago Bernabeu.

• Piłkarze już na środku boiska. Przed nami Hymn Ligi Mistrzów!

• Piłkarze już w tunelu oczekują wyprowadzenia na boisko.

• Ławka rezerwowych Man Utd: Anders Lindegaard, Chris Smalling, Antonio Valencia, Anderson, Ryan Giggs, Tom Cleverley, Javier Hernandez.

• Ławka rezerwowych Realu: Antonio Adan, Pepe, Ricardo Carvalho, Ricardo Kaka, Michael Essien, Luka Modrić, Gonzalo Higuain.

• Piłkarze za chwilę udadzą się do szatni na ostatnią odprawę przedmeczową.

• Stać nas na wygranie Ligi Mistrzów. Atmosfera w klubie jest znakomita. Najważniejsze jest to, że przegrywamy bardzo mało meczów, to wielki atut. Prawdziwy test przychodzi jutro i musimy go przejść, jeśli chcemy sięgnąć po trofeum. Myślę, że to dobry czas na mecz z Realem. Jesteśmy w świetnej formie. To taki moment sezonu, gdy dwóch lub trzech czołowych zawodników drużyny jest kontuzjowanych. Czegoś takiego u nas nie ma, to kolejny plus dla nas

- tak mówił przed meczem szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

• Wiemy, co mamy zrobić. Postaramy się zagrać to, co lubimy, ale przeciwko nam jest drużyna niezwykle silna i doświadczona w europejskich rozgrywkach. Wszyscy czekaliśmy na to spotkanie. Mam nadzieję, że stworzymy wielkie widowisko, osobiście bardzo lubię takie wielkie mecze. Każdy piłkarz chciałby wziąć w nich udział

- stwierdził na dzisiejszej konferencji przedmeczowej Jose Mourinho.

• Znamy już obydwie jedenastki. Sir Alex Ferguson stawia w dzisiejszym meczu na ofensywę.

• Oczy kibiców dziś na całym świecie zwrócone będą na Santiago Bernabeu. Wszyscy oczekują świetnego piłkarskiego widowiska!

• Mecz został przez wielu fanów okrzyknięty przedwczesnym finałem. Więcej dowiecie się o obu ekipach tutaj: Zapowiedź meczu Real - Manchester

• Witam serdecznie na relacji LIVE z hitowego meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów gdzie na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Manchester United!