2

Rayo Vallecano

0

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w Ekstraklasa.net! Dobranoc!

• Mądra, dojrzała gra Realu przez 70 minut, kiedy to grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Ramosa. Gole strzelili Morata (3') i... Ramos w 17. Królewscy pozostali na najniższym stopniu podium (49 pkt.), Rayo zajmuje 7. lokatę z 37 punktami. Tyle samo ma "oczko" wyżej Real Sociedad. To miejsce premiuje grę w przyszłorocznej edycji Ligi Europy.

• Koniec! Wynik z pierwszej połowy utrzymany.

• Pepe uprzedza Baptistao we własnym polu karnym. Wyjaśnienie sytuacji i Ronaldo faulowany na środku boiska.

• Delibasić w dziecinny sposób ograny przez Varane'a.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Kolejna akcja Rayo przynosi 8. korner.

• Figueras nie opanował piłki. Niemoc Rayo trwa.

• Baptistao na spalonym.

• Delibasić zmienia Pitiego. Komplet zmian wykonany przez Jemeza.

• Rayo rozgrywa piłkę w środku pola i szybko przerzuca na lewą bądź prawą flankę. Niewiele jednak z tego wynika.

• Nieudane przerzucenie piłki przez Galveza pod pole karne Realu. Lopez poczekał aż ta odbije się kilka razy od murawy i złapał.

• Callejon zmienia Kakę. To ostatnia zmiana w Realu.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Pitiego. Piłkę łapie Lopez.

• A do wejścia szykuje się Callejon. Prawdopodobnie za Kakę.

• Piti strzela niecelnie. Od bramki Lopez.

• Centra Lassa z prawej strony i piłki nie sięgnęli Lopez i Baptistao.

• Słupek po strzale Pitiego! Do tego spalony.

• Pepe: piłka może mnie minąć, zawodnik - nigdy. Stanął na drodze Baptistao i żółta kartka.

• Vazquez wchodzi na boisko. Schodzi Trashorras.

• Statystyki;

• 38% Posiadanie piłki 62%
    • 10 Sytuacje bramkowe 9
    • 6 Strzały na bramkę 1
    • 13 Faule 13
  • Próba kolejnej akcji zakończona fiaskiem. Od bramki Lopez.

• Coentrao blokuje dośrodkowanie Tito. Piłka wyszła poza linię końcową - korner.

• Carlos na spalonym.

• Di Maria zastępuje Oezila.

• Strzał Oezila zablkowany przez Figuerasa. Piłka po strzale Khediry minęła bramkę Rayo.

• Pierwsza zmiana w Rayo: Casado zmieniony przez J. Carlosa.

• Żółta kartka dla CR7

• Ale pech Rayo! Strzał Pitiego zablokował... Baptistao. Na domiar złego był na spalonym.

• Ostre dośrodkowanie Fuego w "16", ale nikt nie przeciął podania. Z autu Real i Khedira faulowany.

• Lass z linii pola karnego trafia w boczną siatkę!

• Niemiec znowu w roli głównej - tym razem na spalonym.

• Oezil trafia w mur.

• Akcja za akcję, cios za cios. Oezil faulowany przez Fuego.

• Khedira płasko z 20 metrów wprost w ręce Martineza.

• Kaka z dystansu bardzo niecelnie.

• Oezil faulowany na środku boiska. Kilka sekund później Essien też.

• Lass na spalonym.

• Piti widział wysuniętego Lopeza i chciał go przelobować z połowy boiska. Pomysł dobry, wykonanie - już nie. Bramkarz Realu od "piątki".

• Kontra Realu z dwójkową akcją Ronaldo-Kaka zakończona niecelnym podanie w pole karne Brazylijczyka.

• Ronaldo na spalonym.

• Figueras fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• Rożny dla Rayo i piłka po strzale jednego z zawodników polecia wysoko nad bramką. Wcześniej ręką w polu karnym zagrał Coentrao, lecz sędzia nie widział tego zagrania.

• Ronaldo strzela z dystansu zbyt lekko by pokonać Martineza. Na piłkę czekał Kaka i przepraszający gest Portugalczyka.

• I zaczęli goście.

• I powoli wracamy na drugą połowę. Goście już są na biosku, gospodarze dopiero teraz na nie wychodzą.

• Real zaczął z wysokiego "C". Dwie akcje i dwie bramki. Później mogli podwyższyć prowadzenie, ale dogodnej sytuacji nie wykorzystał Kaka. W 60 sekund wydarzenia na biosku zmieniły się o 180 stopni po dwóch żółtych kartkach Ramosa. Zapowiada się niezwykle ciekawa druga odsłona spotkania na Santiago Bernabeu!

• Koniec pierwszej połowy, Real prowadzi 2:0, ale całą drugą odsłonę zagra w "dziesiątkę". Gwizdy asystują schodzącemu z boiska sędziemu.

• Niezwykle aktywny w pierwszej połowie Lass na spalonym.

• Sędzia dolicza minutę.

• Trashorras huknął jak z armaty z 13 metrów ponad poprzeczką.

• Próba Królewskich wyjścia z kontrą zniweczona niecelnym podaniem do Pepe.Albiol nieatakowany przez nikogo wybija piłkę na rzut rożny.

• Piti zatrzymany tuż przed polem karnym. Kontra Realu i faul Tito, za który dostaje żółtą kartkę.

• Strzał Lassa zablokowany przez obrońców Realu. Gospodarze zamknięci w hokejowym zamku!

• Kontra Realu - Kaka prowadził piłkę przez pół boiska i podał do Oezila, który od razu zagrał do Khediry. Niemiec nie spodziewał się takiego rozegrania i stracona piłka w polu karnym Rayo.

• Żółta kartka Lassa za faul taktyczny.

• Koronkowa akcja Realu. Oezil zagrał na wolne pole (karne) do Ronaldo, ten minął bramkarza, lecz z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

• Lass wzięty w kleszcze przez trzech zawodników Realu. Spodziewał się gwizdka sędziego, ale ten milczał.

• Gapiostwo Trashorrasa w środku pola wykorzystał Khedira zabierając mu piłkę. Pomocnik Rayo sfualował przeciwnika za co dostał żółtą kartkę.

• Dominguez strzela zza pola karnego w środek bramki. Lopez tylko czekał, aż piłka wpadnie do "koszyczka".

• Próba prostopadłego podania do Lassa i uprzedza go Albiol wybiciem piłki poza linię boczną.

• Dominguez nie doszedł do dośrodkowania i ostatecznie od bramki zaczyna Lopez.

• Składna akcja Rayo i "tylko" rzut rożny.

• Piti strzela z dystansu ponad poprzeczką bramki Lopeza.

• Albiol będzie grał na prawej obronie. Real w ustawieniu 4-5-0

• R. Albiol zmienia Moratę. Taktyczna zmiana będąca pokłosiem czerwonej kartki dla Ramosa.

• Dalekie podanie do Lassa, ale ten nie zdołał opanować piłki.

• R. Albiol szykuje się do wejścia. Prawdopodobnie wejdzie w miejsce Moraty, strzelca pierwszego gola w tym meczu.

• Płaskie podanie Lassa w pole karne, ale żaden z jego partnerów jej nie opanował. Real na moment zażegnał niebezpieczeństwo. Jednak futbolówka - jak bumerang - w posiadaniu Rayo.

• Szarża Lassa zatrzymana w polu karnym Realu i po interwencji Pepe mamy korner dla gości.

• Piti pada w polu karnym Realu. Sędzia nie podyktował "11". Powtórki pokazują, że "padł z głodu", a nie z powodu faulu.

• Od bohatera do zera - tak można powiedzieć o Ramosie. Najpierw gol, a potem w 2 żółte kartki w krótkim odstępie czasu.

• Gslvez strzela głową tuż obok bramki!

• Ramos zablokował dośrodkowanie ręką i dostaje drugą żółtą kartkę

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Ramos za faul.

• Kapitalny techniczny strzał Essiena i jeszcze lepsza robinsonada Martineza! Korner.

• Morata centruje, ale górą obrońca. Poprawka i Martinez musnął piłkę uprzedzając Ronaldo.

• Wysoki pressing gospodarzy nie pozwala wyjść Rayo z własnego pola karnego!

• To trzeci gol Ramosa w tym sezonie. Dla Moraty - premierowy, czym uświetnił swój pierwszy występ w podstawowym skadzie Królewskich.

• Idealna centra Oezila i Ramos precyzyjnym strzałem głową podwyższa prowadzenie!

• GOL, SERGIO RAMOS

• Ramos faulowany przez Casado. Wolny dla Realu z okolic prawego narożnika pola karnego.

• Lass był bliski minięcia na prawej flance Coentrao, ale Portugalczyk zdołał wybić piłkę na aut.

• Essien faulowany przez Domingueza. Nie milknie doping na Santiago Bernabeu z El Viva Espana

• Dominguez bliski wyrównania! Wykorzystał dobre podanie i strzela z narożnika pola karnego obok bramki Realu!

• Napór Realu trwa. Ronaldo podaje do Kaki, który strzela minimalnie obok słupka!

• Kolejna akcja Realu. Oezil chciał zagrać na środek pola karnego, ale wyszedł strzał, z którym nie miał problemu bramkarz Rayo.

• Oezil wpadł z piłką w pole karne i podał do Moraty, który sfinalizował akcję strzałem tuż przy słupku. Martinez bez szans.

• GOL, ALVARO MORATA

• Kapitalne prostopadłe podanie do Cristiano Ronaldo i ten strzela tuż obok słupka! Na dodatek Portugalczyk był na spalonym.

• Gwizdek Jose Paradasa i Real zaczyna pierwszą połowę.

• Przed chwilą kibice odśpiewali hymn Realu. Losowanie stron wygrali gospodarze i za moment rozpoczną pierwszą połowę.

• Przed tym spotkaniem Real jest na najniższym stopniu podium z 42 punktami na koncie. Rayo zajmuje 7. lokatę ze stratą 9 punktów do Królewskich.

• W "małych derbach Madrytu" Rayo pokonało bardziej utytułowanego rywala 16 stycznia... 2002 r. Miało to miejsce w Copa del Rey. W pierwszym spotkaniu Real wygrał na Santiago Bernabeu 4:0

• Ławka rezerwowych Rayo: Cobeño, Adrián, José Carlos, Arbilla, Amat, Vázquez, Delibašić.

• Ławka rezerwowych Realu: Jesús, Carvalho, Albiol, José Rodríguez, Callejón, Di María, Benzema.

• Jose Mourinho namieszał w składzie i prezentuje się to całkiem ciekawie. Na bok obrony wraca Sergio Ramos, który zastępuje na prawej stronie Arbeloę. W miejsce kontujowanego Xabiego Alonso zagra Michael Essien. Na boisku zobaczy też Kakę i... Alvaro Moratę. I to chyba największa niespodzianka tego meczu.

• Kończy się mecz Atletico Madryt, które znów nie daje nadziei Realowi na dogonienie lokalnego rywala w tabeli Primera Division. Bez względy na to, Real nie prawa dziś stracić punktów w meczu z Rayo Vallecano. Zapraszamy na relację LIVE!

Real Madryt

• 3’ Alvaro Morata
  • 12’ Sergio Ramos

• 17’ Sergio Ramos
  • 18’ Sergio Ramos
  • 63’ Cristiano Ronaldo
  • 76’ Pepe
  • 33’ Roberto Trashorras
  • 37’ Alhassane Bangoura "Lassa"