• Danilo nie zdołał opanować piłki i uprzedził do dobrym wyjściem Riesgo

• Danilo

• Ronaldo do Mayorala, który ruszył już do przodu, ale był jednak na spalonym

• Cristiano z lewej strony zagrał na szesnasty metr do Jamesa, ale ten źle wycofywał jeszcze piłkę w miejsce, gdzie nie było żadnego z kolegów

• Rzut rożny dla Eibar, a wszystko zakończyło się strzałem głową Bastona w słupek!

• Jese na ławce rezerwowych siedzi z dużym lodowym opatrunkiem na kolanie

• Borja Mayoral za Jese Rodrigueza

• Cristiano Ronaldo mógł trafić dzisiaj po raz drugi, ale w sytuacji sam na sam po podaniu z prawej strony Vazqueza, nie trafił czysto w piłkę, która przeleciała obok bramki

• Cristiano Ronaldo wszedł z lewej strony w pole karne i wyłożył piłkę Jese, który dołożył tylko nogę, trafiając do pustej bramki

• Gool! 4:0 dla Realu po trafieniu Jese!

• Zderzenie Ramisa i Vazqueza. Zawodnik Eibar długo podnosi się w murawy. Z piłkarzem Realu natomiast wszystko w porządku

• Dośrodkowanie Luny, ale w polu karnym Realu żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej

• Rzut rożny dla Realu. W zamieszaniu machnął się Pepe i wyjaśnił sytuację Ramis

• Strata Isco w środku pola, ale goście nie wyprowadzili kontry, bo dobrze zorganizowali się w obronie podopieczni Zidane'a

• Real rozstrzygnął już ten mecz i gospodarze grają spokojnie, kontrolując rywali, tak aby nie dopuszczać ich pod swoją bramkę. Królewscy natomiast przyspieszając grę w jednym momencie próbują rozerwać defensywę Eibar

• James do Jese, ale ten uprzedzony w ostatniej chwili przez stoperów Eibar

• Rzut rożny dla Eibar. Ale fatalnie dośrodkowanie zakończyło się już na pierwszym obrońcy Realu

• Leży na boisku Nacho, któremu udzielają pomocy medycznej lekarze Realu Madryt

• Jese wyprzedził, uciekł obrońcom Eibar i wyłożył piłkę do Ronaldo, który trafił precyzyjnie pod poprzeczkę

• Gool! Już 3:0 dla Realu, a na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo

• Cristiano Ronaldo świetnie wyszedł po prostopadłej piłki, jeden z rywali wywrócił się o jego nogi, drugiego Portugalczyk minął i na koniec wyłożył piłkę Vazquezowi, który pewnym strzałem na pełnym spokoju pokonał Riesgo

• Gool! 2:0 dla Realu po trafieniu Lucasa Vazqueza

• Jak na razie niemal o kilometr więcej przebiegli goście. Ale to nie może dziwić, bo Królewscy grają piłką, a zespół Eibar gania za futbolówką

• Vazquez dośrodkował w pole karne, gdzie "nożycami" chciał strzelać Ronaldo, nie trafił jednak w piłkę

• Goście mieli rzut wolny w środku pola, zdecydowali się na zagranie długiej piłki w okolice pola karnego Realu i w zasadzie oddali futbolówkę za darmo

• Miękka centra Jamesa na głowę Ronaldo, ale Portugalczyk w całkiem dobrej sytuacji źle strzelił i nie trafił w bramkę

• I jest pierwsza akcja Eibar w polu karym Realu, ale dobrze ustawieni obrońcy Królewskich

• Kolejna ofensywna akcja Realu, ale przed polem karnym zatrzymany Lucas. Piłkarze Eibar jak na razie jeszcze nawet nie przedostali się w okolice pola karnego gospdoarzy

• Przymierzył z rzutu wolnego James tuż przy słupku. Mimo że w tym rogu był ustawiony bramkarz Eibar to i tak nie sięgnął precyzyjnie uderzonej futbolówki

• Gool! Real prowadzi 1:0 po golu Jamesa Rodrigueza

• Żółta kartka dla Daniego Garcii

• Faulowany tuż przed polem karnym Jese i będzie rzut wolny dla Realu

• Królewscy szybko przejęli piłkę i rozgrywają spokojnie na własnej połowie. Goście równie spokojnie podchodzą z pressingiem

• Początek meczu! Zaczęli goście

• Real zajmuje trzecie miejsce i walczy jeszcze przynajmniej o drugie miejsce. Eibar natomiast jest na dziewiątej pozycji i tej drużynie raczej nie grozi już spadek, a i o europejskie puchary będzie już trudno

• Zinedine Zidane wystawił dziś mocno eksperymentalny i rezerwowy skład. Najważniejszych graczy oszczędza oczywiście na rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z VFL Wolfsburg. W pierwszym spotkaniu Królewscy ulegli 0:2

• Za chwilę początek meczu ligi hiszpańskiej. Real Madryt zagra u siebie z Eibar. Zapraszamy!