7

3 1 połowa

Sevilla FC

3

• Obie drużyny postawiły dziś na bardzo ofensywny futbol i stąd taki hokejowy wynik! Sevilla może załować niewykorzystanych okazji przy nierozstrzygniętym rezultacie, bowiem one w drugiej połowie bez skrupułów się zemściły na drużynie Unaia Emery'ego! Real zwycięża wysoko i utrzymuje stratę sześciu punktów do prowadzącej Barcelony. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

• Koniec! Real gromi Sevillę 7:3!

• Strzela Ramos i kapitalnie broni Beto!

• Modrić jeszcze faulowany tuż przed szesnastką. Kto podejdzie do piłki?

• Jeszcze próba na wiwat Marcelo.

• Trzy minuty doliczone przez sędziego do tego spotkania, które już jednak jest rozstrzygnięte.

• Kosmiczny mecz na Bernabeu. Sevilla może żałować niewykorzystanych okazji przy otwartym wyniku, a przy takiej nieskuteczności otwarty futbol z Realem tak musiał się dla podopiecznych Emery'ego skończyć.

• Reyes w pole karne do rozpędzonego Gameiro, jednak Francuz nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę Realu.

• Real dąży do kolejnych bramek, ale Królewskim w ostatnich minutach brakuje nieco dokładności.

• Benzema na 7:3

• Trzeci gol Cristiano (6:3)

• Reyes w miejsce Vitolo.

• Piękny gol Rakiticia na 5:3

• Niemiec teraz opuszcza plac gry, a w jego miejsce Di Maria. Ancelotti wzmacnia atak i daje kibicom igrzyska.

• Khedira z dystansu uderza obok bramki Sevilli.

• Real Madryt - Sevilla FCReal Madryt - Sevilla FC

• Marcelo z lewej strony dośrodkowuje idealnie na głowę Karima Benzemy, a Francuz ze spokojem zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu! Hokej na Santiago Bernabeu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Karim Benzema!!!

• Cristiano na 5:2

• Kolejne video z bramkami. Benzema na 4:2

• W międzyczasie ukarany przez sędziego chyba żółtą kartką Carlo Ancelotti za krytykowanie orzeczeń Teixeiry Vitienesa.

• Druga żółta kartka dla Mbii za trafienie ręką Modricia! Sevilla w dziesiątkę!

• Rakitić nie skompletuje hattricka! Chorwat uderza wysoko ponad bramką!

• Rzut karny dla Sevilli za domniemany faul Cristiano Ronaldo na Figueirasie na linii pola karnego. Kolejna pomyłka arbitra.

• Indywidualna szarża Portugalczyka i uderzenie po rykoszecie, które lobuje Beto! 6:3 i hattrick, choć taki kiepskiej urody, Cristiano Ronaldo!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Cristiano Ronaldo!!! Hattrick!

• Luka Modrić zmienia Isco.

• Ronaldo uderzył z półobrotu wysoko w trybuny.

• Kevin Gameiro znalazł się sam na sam z Lopezem i także on nie był w stanie pokonać bramkarza Królewskich! Kolejny błąd fatalnego dziś Sergio Ramosa.

• Powtórka sytuacji z upadkiem Bale'a w polu karnym pokazuje wszystko - absurdalna symulka Walijczyka i powinna to być żółta kartka.

• Teraz taktyczne przewinienie Khediry na Perottim i kolejna kartka.

• Żółta kartka dla Arbeloy za faul na Alberto Moreno.

• Cudowny techniczny strzał Chorwata trafia w okienko bramki Lopeza i zmniejsza straty przyjezdnych! Co za mecz!

• GOOOOOOOOOOOLLLL!!!! Ivan Rakitić!

• Bale przewraca się w polu karnym, ale sędzia (chyba słusznie) nie dyktuje karnego.

• ... oraz Bacca zostaje zmieniony przez Gameiro.

• Zmiany w Sevilli. Perotti za Jairo...

• Bardzo podobna akcja do poprzedniej akcji bramkowej Królewskich! Ponownie Bale
    (przy bramce Benzemy też on asystował, nie Cristiano) zagrał w to samo miejsce przed bramką Realu, gdzie tym razem znalazł się Portugalczyk i uderzył dość szczęśliwie, po rękach Beto, ale najważniejsze że skutecznie! 5:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Cristiano Ronaldo!

• Żółta kartka dla Mbii za faul taktyczny na Isco.

• Rakitic z narożnika boiska zagrał na 16. metr do Alberto Moreno, który jednak nie trafił w piłkę, próbując strzału z powietrza.

• Uderzenie z dystansu Figueirasa zablokowane i będzie korner dla gości.

• Beto szybszy od swojego kolegi z reprezentacji Cristiano Ronaldo i jeszcze został nadepnięty przypadkowo przez gracza Realu. Wszystko chyba jednak w porządku z ręką golkipera Sevilli.

• Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Kontra po setce Jairo, Ronaldo zagrywa w pole karne, gdzie obrońcę Sevilli wyprzedza Karim Benzema i płaskim precyzyjnym strzałem podwyższa prowadzenie na 4:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Karim Benzema!!!

• Jairo sam na sam z Lopezem i lepszy bramkarz Realu!!!

• Rozgrzewkę rozpoczął Xabi Alonso, który nie grał w barwach Realu od 17 maja.

• Na spalonym złapany Jairo Samperio, choć minimalny był ten ofsajd.

• Dośrodkowanie Arbeloy pewnie łapie Beto.

• Bacca strzela, Lopez broni! Strzał ostrzegawczy Sevilli! Real musi się obudzić, jeśli nie chce tutaj w głupi sposób stracić punktów.

• Wracamy na Santiago Bernabeu i rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Gol nr 3 Cristiano Ronaldo

• Gol nr 2 Bale'a/Alberto Moreno

• Gol nr 1 Bale'a

• Real prowadził już 3:0 po dwóch strzałach Bale'a (jednym odbitym wyraźnie przez obrońcę) i jednym Ronaldo z rzutu karnego, ale w 39. minucie Sevilla wróciła do gry. Najpierw z jedenastu metrów trafił Rakitić, potem kontaktowego gola po ślicznej akcji zespołowej strzelił Bacca. Świetny mecz, oby było podobnie po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Real prowadzi z Sevillą 3:2!

• Znowu dynamicznie Vitolo i znowu niedokładnie w stronę Jairo. Brakuje mu dokładności takiej jak przy akcji na 2:3.

• Rakitić z dystansu przenosi piłkę wysoko nad bramką Realu.

• Była znakomita okazja do kontry dla Sevilli, ale Vitolo się pogubił, nie był w stanie zagrać w tempo do Jairo i akcję przerwał Illarramendi!

• Szarżujący Marcelo zatrzymany w polu karnym przez Carrico. Rzut rożny.

• Sevilla wraca do gry! Świetny rajd Vitolo, zagranie w pole bramkowe do Jairo, który uprzedził Ramosa i zagrał piłkę przed bramkę do niepilnowanego Kolumbijczyka, a ten nie miał problemów z wpakowaniem jej do bramki! 3:2!

• GOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Carlos Bacca!

• GOOOOOOOOOOLLLL!!! Rakitić pokonuje Diego Lopeza z 11 metrów! 3:1!

• Żółta kartka dla Ramosa, ale chyba Diogo Figueras nie był faulowany w szesnastce. Po niesłusznym karnym dla Realu jest błąd oddający jedenastkę Sevilli.

• Rzut karny dla Sevilli za faul Sergio Ramosa na Jairo.

• Alberto Moreno zacentrował w szesnastkę do Rakiticia, jednak ten nie potrafił czysto uderzyć z pierwszej piłki i futbolówka poszybowała daleko od bramki Lopeza.

• Po zdobyciu gola, Cristiano Ronaldo odgryzł się Seppowi Blatterowi, szefowi FIFA, i niczym 'komendant', żołnierz zasalutował w stronę trybun i kamery.

• Faul na Isco był, ale przed linią pola karnego. Niemniej jednak arbiter tutaj nie wypacza wyniku, bo Real jest dzisiaj o kilka klas lepszym zespołem od swojego przeciwnika.

• GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Cristiano Ronaldo nie daje szans Beto! Real demoluje Sevillę!

• Rzut karny dla Realu za domniemany faul Navarro na Isco przed polem karnym!

• Bale uderzył z rzutu wolnego tak, że piłka na 90% nie wpadłaby do siatki, ale po drodze trafiła ona w Alberto Moreno i znalazła się w siatce totalnie zaskoczonego Beto! Duże szczęście Walijczyka i Real prowadzi z Sevillą 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Po strzale Bale'a i rykoszecie o mur piłka wpadła do siatki!

• Cristiano Ronaldo faulowany około 20 metrów od bramki przeciwnika. Dobra sytuacja dla Realu.

• Faul taktyczny Alberto Moreno na Cristiano Ronaldo i żółta kartka dla wychowanka Sevilli.

• Alberto Moreno po zagraniu Rakiticia nie był w stanie celnie uderzyć na bramkę Diego Lopeza.

• Cristiano Ronaldo chciał sprytnie rozegrać rzut wolny, ale zaskoczył tym nie tylko obrońców Sevilli, ale też swoich kolegów.

• Ależ szansa Sevilli! Rakitić idealnie wpuścił w pole karne Baccę, ten zagrywał przed bramkę do Jairo, który jednak totalnie się pogubił!

• Benzema wykłada piłkę na 16 metr do Bale'a, który uderza z całej siły nieznacznie ponad poprzeczką! Francusko-walijski duet gra dzisiaj wyśmienicie.

• Indywidualna akcja Cristiano Ronaldo i strzał z narożnika pola karnego wprost w ręce Beto.

• Do Walijczyka oczywiście zagrywał w szesnastkę Karim Benzema.

• Uderza ponownie rozochocony Bale i tym razem odbija piłkę Beto!

• Rozkręca się Real i rozkręca się Benzema, który juz w Gran Derbi pokazywał symptomy dobrej formy. Teraz dośrodkowanie Marcelo po akcji Francuza nie trafia do Bale'a.

• Kapitalnie wypatrzył Walijczyka Karim Benzema, a ten niepilnowany uderza lewą nogą z kilkunastu metrów w okienko bramki Beto! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOLL!!!! Gareth Bale!

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Marcelo ląduje gdzieś na trybunach madryckiego stadionu.

• A teraz, jak co mecz na Bernabeu, oczywiście nie mogło się obyć na trybunach bez obrażania Lionela Messiego.

• Bacca zablokowany w polu karnym, tymczasem kibice Realu przeprowadzają zorganizowaną akcję w celu wsparcia Cristiano Ronaldo. 'Illa, Illa, Illa, Cristiano Maravilla' słyszymy na Bernabeu.

• Odpowiedź Sevilli. Jairo wyprzedza Sergio Ramosa, wpada w pole karne, ale uderza tylko w boczną siatkę.

• Isco!!! Kapitalne podanie prostopadłe Benzemy do wbiegającego Isco, ale ten w idealnej sytuacji posyła piłkę obok słupka!

• Real dzisiaj oczywiście na biało, z kolei Sevilla w żółto-czarnych strojach.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Arbitrem dzisiejszego meczu jest pan Jose Antonio Teixeira Vitienes.

• Obie drużyny już w tunelu Santiago Bernabeu czekają na wyjście na murawę.

• Rezerwowi Sevilli: Varas, Cala, Coke, Iborra, Reyes, Perotti, Gameiro. W osiemnastce ekipy Unaia Emery'ego nie zmieścili się Rabello, Rusescu oraz kontuzjowani Trochowski, Fazio, Czeryszew oraz Marin.

• Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Pepe, Xabi Alonso, Carvajal, Modric, Morata, Di María. Poza składem Królewskich decyzją Carlo Ancelottiego Fabio Coentrao, Casemiro oraz strzelec jedynego gola w El Clasico, Jese Rodriguez.

• Znamy składy obu drużyn, które prezentujemy obok!

• Real w dzisiejszym spotkaniu będzie chciał odbić sobie ostatnią porażkę w El Clasico z Barceloną. Przed dzisiejszym meczem Królewscy tracą dziewięć punktów do swojego największego rywala oraz pięć do Atletico, które jutro zmierzy się z Granadą. Z kolei goście z Sewilli chcieliby kontynuować marsz w górę tabeli oraz passę pięciu meczów bez porażki. Obecnie Andaluzyjczycy są na jedenastym miejscu w tabeli.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z 11. kolejki La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się na własnym stadionie z Sevillą.