0

• Dziękuję za uwagę.

• Koniec meczu! Real pewnie zwycięża z Sevillą 3:0!

• Spokojne rozgrywanie piłki przez piłkarzy Królewskich.

• Ronaldo miał szansę na drugą bramkę w meczu, jednak nie poradził sobie z defensywą gości.

• Navas dośrodkowuje, do piłki mógł dojść Ivan Rakitić. Dobrą interwencją popisuje się jednak Arbeloa.

• Iker Casillas wyszedł z bramki, a Navas starał się dośrodkowywać. Piłkę głową wybił Pepe.

• Khedira podaje, ale zbyt mocno i piłka znalazła się w rękach bramkarza gości.

• W ostatnich minutach piłkarze obu drużyn konstruują akcję, ale bez większego zagrożenia.

• Ostatnia zmiana w Realu. Albiol pojawia się zamiast Xabiego Alonso.

• Ostatnia zmiana w Sevilli. Na boisku pojawia się Campaña, zamiast Deivida.

• W polu karnym pada Ronaldo, ale nie było faulu.

• Navas dośrodkowuje, ale niecelnie. W kontrze Realu bramkę po podaniu Benzemy, mógł zdobyć Oezil, ale nie doszedł do podania.

• A także na boisku pojawi się Luis Alberto, który zastąpi Reyesa.

• Zmiany w drużynie gości. Z boiska schodzi Negredo, a jego miejsce zajmuje Diawara.

• Po dośrodkowaniu Mesuta Oezila, bliski zdobycia gola był Pepe, ale uderzył nad bramką.

• A kolejna to José Callejón za Angela Di Maria.

• Zmiany w Realu Madryt. Z boiska schodzi Granero, jego miejsce na boisku zajmuje Khedira.

• Żółta kartka dla Angela Di Maria.

• Cala dostaje żółtą kartkę po dyskusji z sędzią.

• Navas podaje do Negredo, ale piłka minimalnie mija bramkę Realu Madryt.

• Żółta kartka dla Deivida po faulu taktycznym.

• Szybka kontra Realu, mimo że na boisku leżała dwójka zawodników Oezil podał daleką piłkę do Ramosa, a obrońca Królewskich fantastycznie dośrodkował ją na głowę Benzemy.

• Goolll! Karim Benzema po raz drugi!

• Dośrodkowywał Angel Di Maria, piłkę powinien przeciąć Coke, ale tego nie zrobił i z najbliższej odległości bramkę zdobył Karim Benzema.

• Goool! Benzema! 2:0!

• Dobra okazja gości. Błąd Pepe, na bramkę strzela Negredo, ale znowu zbyt słabo.

• Trochowski dośrodkowuje, piłkę przedłuża Negredo, ale w końcu zagrożenie zniwelowane przez jednego z obrońców Królewskich.

• Rozpoczynamy 2 połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Ale zamieszanie w polu karnym gości! Akcja Ronaldo i Benzemy. Francuz pada w polu karnym, potem Oezil podaje CR7, ale portugalczyk uderza niecelnie piętką.

• Kolejna okazja Realu! Czterech zawodników na dwóch obrońców. Akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem Benzemy.

• Di Maria przebiegł pół boiska, ale podał niecelnie do Benzemy.

• Arbeloa podaje do Di Marii, ale piłkę przejmują obrońcy gości.

• Posiadanie piłki: 55% do 45% dla Realu.

• Nie ma gola! Po wykonaniu rzutu wolnego pośredniego, Cristiano Ronaldo uderza w słupek!

• Rzut wolny pośredni dla Realu w polu karnym. Fazio miał nogę na wysokości głowy Ronaldo.

• Marcelo znalazł się w dobrej sytuacji, oddał uderzenie z bliska, ale dobrą interwencją popisał się Javi Varas.

• Benzema oddaje strzał zza pola karnego, ale minimalnie obok bramki.

• Kolejna okazja gości! Błąd defensywy Realu, ale Negredo uderza nad bramką Casillasa.

• Mogło być 1-1 ! Reyes podał świetnie piłkę do Navasa. Zawodnik gości znalazł się 1 na 1, ale uderzył niecelnie.

• Marcelo dośrodkowywał w pole karne, ale zbyt mocno. Piłkę przejął jednak Di Maria, ale uderzył wysoko ponad bramką.

• Reyes niepilnowany oddał strzał na bramkę, ale zbyt słaby żeby zagrozić Casillasowi.

• Żółta kartka dla Oezila po zagraniu ręką.

• Di Maria zbyt długo składał się do oddania strzału i piłkę wybił mu jeden z obrońców gości.

• Benzema podaje do CR7, Portugalczyk mija Coke w polu karnym i nie daje szans do obrony bramkarzowi Sevilli.

• Goooollll! Cristiano Ronaldo!

• Bez większego zagrożenia podczas tego stałego fragmentu gry.

• Dośrodkowanie Ronaldo zablokowane. Rzut rożny dla Królewskich.

• Na boisku po starciu z kolegą z drużyny leży Negredo.

• Blisko gola! Oezil podaje do Ronaldo, Portugalczyk mija bramkarza, ale był za daleko bramki żeby uderzyć celnie. Piłkę wybił z linii bramkowej jeden z obrońców.

• Granero uderza na bramkę, rykoszet i rzut rożny dla Realu.

• Alvaro Arbeloa niedokładnie podaje do Benzemy i od bramki rozpocznie Javi Varas.

• Cristiano Ronaldo pada w polu karnym, ale nie było faulu na zawodniku Realu.

• Reyes podaje piłkę zbyt mocno i od bramki rozpocznie Casillas.

• Piłka wpada do bramki Realu, ale przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Negredo faulował Pepe.

• Przy piłce piłkarze gości, ale ich akcje nie stanowią zagrożenia dla Ikera Casillasa.

• Rozpoczynamy mecz!

• Ławka rezerwowych Sevilli: Campaña, Guarente, Luna, De Mul, Diawara, Alberto, Cuesta

• Ławka rezerwowych Królewskich: Khedira, Kaká, Adán, Coentrão, Albiol, Higuaín, Callejón

• Witam podczas relacji z meczu pomiędzy liderem La Liga Realem Madryt oraz Sevillą, walczącą o miejsce w tabeli premiowane grą w europejskich pucharach.