Real Madryt

4

Sevilla FC

1

• Koniec meczu. Real wygrywa w pełni zasłużenie. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Doliczono 2 minuty.

• Kolejna kartka. Tym razem Morata ujrzał żółtą kartkę za faul.

• Manu oszukał Albiona i strzałem przy długim słupku nie dał szans Lopezowi!

• Honorowy gol dla Sevilli!

• Tym razem kartka dla Modricia.

• Morata umieszcza piłkę w siatce, ale według arbitra znajdował się na pozycji spalonej.

• Callejon przed szansą! Otrzymał świetne podanie, uderzył mocno, ale Beto na posterunku!

• Kolejna zółta kartka. Tym razem ukarany Arbeloa.

• Drugą żółta i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został tym razem Maduro. Siły się wyrównały. Real oraz Sevilla grają po 10 graczy.

• Negredo bardzo prężnie pracuje dzisiaj na bramkę! Stanął przed kolejną szansą, ale znowu nie strzela bramki.

• Wcześniej wszedł także Moreno za Medela.

• Modric z wolnego wrzucał w pole karne, obrońcy gości wyjaśnili sytuację.

• Negredo otrzymał niezłe podanie, ale jego uderzenie obok bramki.

• Bardzo dobra obrona Lopeza!

• Manu za Reyesa.

• I ostatnia zmiana w Królewskich. Za Benzeme wchodzi Callejon.

• Pepe wchodzi za Kake.

• No i Real mecz musi kończyć w dziesiątkę! Higuain za głupi i niepotrzebny faul dostaje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Real znacząco uspokoił grę i nie forsuje już tak tempa jak wcześniej.

• Dość niespodziewana zmiana. Mourinho chcę oszczędzić Ronaldo przed ważnym meczem w Lidze Mistrzów z Czerwonymi Diabłami i postanowił zmienić Portugalczyka. Za Ronaldo wchodzi Morata.

• Strzał Reyesa pewnie broni Lopez.

• Ale mecz Ronaldo! Kapitalna kontra. Królewscy wyszli trzech na trzech. Ronaldo zagrał na prawe skrzydło do Higuaina, ten świetnie płasko dograł pod bramkę gdzie Ronaldo wystarczyło już tylko kopnąć piłkę do bramki. Hattrick Ronaldo!

• RONALDO!!!!!!

• Kaka ukarany zółtym kartonikiem.

• Negredo na pozycji spalonej.

• Była szansa dla Sevilli! Reyes za mocno do Negredo. Mogło być bardzo groźnie....

• Negredo z wolnego prosto w mur.

• Ronaldo do Modricia, ten uderzył, ale wysoko nad bramką.

• Po bramce Ronaldo trochę tempo meczu nam siadło.

• Błąd defensywy Sevilli, Ronaldo wyszedł sam na sam z Beto i nie dał mu żadnych szans!

• Ronaldo!!! 3-0!

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej części gry. Real zasłużenie prowadzi do przerwy 2-0. Wracamy za około 15 minut.

• Uderzenie Ronaldo z rzutu wolnego po murze wyłapuje Beto.

• Ależ bomba Ronaldo z rzutu wolnego z ok 30 metrów! Piłka jeszcze z kozłowała przed bramką Beto który sparował piłkę przed siebie, dobitka Kaki obok bramki!

• Kartka dla Navasa za faul taktyczny.

• Uderzenie Reyesa z rzutu wolnego ponownie prosto w Lopeza.

• Żółta kartka dla Higuaina za zagranie piłki ręką.

• Sevilla w ostatnich minutach ma przewagę optyczną, ale na bramki się to nie przenosi.

• Ale bomba Ronaldo! Nad bramką bramki Beto!

• Reyes dośrodkowywał z rzutu wolnego, jeden z obrońców Realu wybił piłkę i mamy kornel dla gości.

• Ależ szansa dla Sevilli! Navas z prawej strony podawał do Reyesa który uderzył na bramkę, ale ponownie Lopez na miejscu.

• Ładne uderzenie Navasa z dystansu, ale prosto w Lopeza.

• Strzał Kaki zablokowany przez Spahicia.

• Chyba najładniejsza bramka Ronaldo w tym sezonie! Wyminął Maduro i z ok 25 metrów po długim słupku zdobył gola!

• Ronaldo!!!!!!

• Coke na spalonym.

• Ramos strącił piłkę po rzucie rożnym, ale nic z tego nie wynikło.

• Dośrodkowanie Benzemy z prawej strony odbiło się od jednego z defensorów Sevilli. Korner dla Realu.

• Strzał Higuaina, ale Beto bez zarzutu.

• Wrzutka Negredo, ale Diego Lopez pewnie wyłapał piłkę.

• Ależ bramka! Ramos uruchomił długim podaniem Ronaldo którzy podawał wzdłuż bramki, piłka niefortunnie odbiła się od jednego z obrońców Sevilli, a Benzemie pozostało tylko z linii bramkowej dobić futbolówkę!

• Benzema!!!! 1-0 dla Realu!

• Uderzenie Modricia obok bramki Beto.

• Wrzutka Reyesa i milimetrów zabrakło aby Fazio musnął piłkę czubkami palców.

• Bardzo dobra kontra Królewskich! Ronaldo popędził środkiem boiska, zagrał do Kaki który wpadł w pole karne, chciał jeszcze odegrać do Ronaldo, ale jeden z defensorów uprzedził Portugalczyka.

• Bardzo nieudana wrzutka Higuaina. Piłka wysoko powędrowała za bramką Beto.

• Niezłe uderzenie Kaki! Beto z problemami, ale sparował piłkę!

• Dośrodkowanie Ronaldo w pole karne, ale obrońcy Sevilli bez problemu oddalili zagrożenie.

• Negredo po wałczył z Ramosem w narożniku, ale Ramos wyszedł z tego pojedynku bez szwanku i od bramki rozpocznie bramkarz Realu.

• Na pozycji spalonej Jesus Navas.

• Od początku meczu Real utrzymuje dłużej piłkę, ale na strzały na bramkę się to nie przekłada.

• Pierwsze uderzenie w tym meczu. Ronaldu strzelał prosto w golkipera gości.

• Długie podanie od Ramosa do Benzemy za mocne i od bramki rozpocznie Beto.

• Początek meczu. Przy piłce Królewscy!

• Carlos Delgado już wyprowadził obydwie jedenastki na płytę boiska.

• Piłkarze ustawieni już w tunelu prowadzącym na płytę główną boiska.

• Już za 10 minut rozpoczynamy miejmy nadzieję dobre sportowe widowisko! Czy Real po ostatniej porażce wróci na właściwe tory?

• Dzisiaj jest także duży sprawdzian dla Cristiano Ronaldo który ostatni tydzień nie zaliczy do udanych. Najpierw bramka samobójcza w meczu z Grenadą, a następnie porażka w meczu towarzyskim w barwach Portugalii z Ekwadorem. W dzisiejszym meczu będzie chciał zmazać plamę ostatnich dosyć średnich spotkań.

• Zapraszam także do przeczytania zapowiedzi przedmeczowej: Zapowiedź meczu Real - Sevilla

• To ostatni mecz Królewskich przed wielkim starciem w Lidze Mistrzów z Czerwonymi Diabłami. Po ostatniej porażce Realu z Grenadą z całą pewnością dzisiaj na własnym boisku madrytczycy będą chcieli zrewanżować się za ostatni bardzo słaby mecz w ich wykonaniu. Strata Realu do Barcelony wynosi już 16 punktów.

• Witam Wszystkich serdecznie w relacji live ze spotkania 23 kolejki Primera Division gdzie Real Madryt na własnym boisku podejmie Seville.