• Faule - 1 (żk)
    • Faulowany - 2
    • Przechwyty - 2
    • Straty - 16
  • Real Madryt był dzisiaj lepszy i zasłużenie wygrywa mecz. "Królewscy" po pięciu meczach z kompletem punktów zapewnia sobie pierwsze miejsce w grupie. Napoli także awansuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, gdyż Sporting Lizbona tylko zremisował z Unionem Berlin.

• Koniec meczu! Real wygrywa z Napoli 4:2!

• Andre Anguissa potrzebuje pomocy medycznej.

• Świetny kontratak Realu, Jude Bellingham zagrał wzdłuż pola bramkowego, a tam do piłki dopadł Joselu i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jednak Joselu także trafia do bramki!!!

• Daniel Carvajal zagrał w pole karne do Joselu, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Jens Cajuste ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Natomiast Lucas Vazquez pojawił się w miejsce Rodrygo.

• Dwie roszady także w Realu Madryt. Nacho Fernandez zmienił Ferlanda Mendyego.

• Natomiast Alessandro Zanoli pojawił się w miejsce Kvichy Kvaratskhelii.

• Dwie ostatnie zmiany w Napoli. Giacomo Raspadori zastąpił Stanislava Lobotkę

• Rodrygo potrzebuje pomocy medycznej i sygnalizuje zmianę.

• Nicolas Paz dostał piłkę w środku pola, świetnie minął rywala i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Nicolas Paz pokazuje się całej Europie!!!

• Real w końcówce meczu stara się naciskać. Gospodarze chcą tutaj zdobyć komplet punktów.

• Daniel Carvajal ruszył na pole karne gości, ale został zatrzymany.

• Jude Bellingham znalazł się sam na sam z bramkarzem Napoli, ale przegrał pojedynek! Dobitka Joselu znowu niecelna!

• Trzecia zmiana w Napoli. Jens Cajuste zastąpił Matteo Politano.

• Kolejna przewrotka gracza Realu! Tym razem Joselu po wrzutce Rodrygo, ale znowu niecelnie!

• Zakotłowało się w polu karnym gości. Najpierw Alex Meret świetnie wybronił strzał Antonio Rüdigera, a chwilę później niecelnie uderzał David Alaba!

• Kolejna akcja "Królewskich" i wywalczony rzut rożny.

• Ferland Mendy upadł w polu karnym Napoli, ale arbiter nie użył gwizdka.

• zrzut ekranu - zielinkski kontuzja

• Victor Osimhen dostał piłkę na linii pola karnego i oddał strzał, który znalazł drogę do bramki! Jednak arbiter dopatrzył się spalonego.

• Z boiska schodzi też kontuzjowany Piotr Zieliński. Zastępuje go Elif Elmas.

• Ciekawa roszada w zespole "Królewskich". Nicolas Paz zastępuje Brahima Diaza.

• Pomocy medycznej potrzebuje Piotr Zieliński po starciu z rywalem.

• Ferland Mendy idealnie dośrodkował do Joselu, ale ten w stuprocentowej sytuacji, fatalnie spudłował!

• Giovanni Di Lorenzo wyłożył piłkę do Khvichy Kvaratskhelii, ale ten fatalnie przyjął piłkę i ostatecznie ją stracił.

• Pierwsza roszada w Realu Madryt. Joselu zmienił Daniego Ceballosa.

• Giovanni Di Lorenzo fatalnie zagrał w pole karne rywali.

• Piotr Zieliński minął rywala przed polem karnym rywali, ale chwilę później stracił piłkę.

• Zagranie w pole karne Napoli, ale obrońcy gospodarzy wyszli obronną ręką.

• Piotr Zieliński ukarany żółtą kartką za spóźnione wejście.

• Andre Anguissa wpadł w pole karne Realu, uderzył wprost w rywala, ale poprawka była bezbłędna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Andre Anguissa doprowadza do wyrównania!!!

• Zaczynamy drugą połowę!

• W przerwie zmiana w Napoli. Victor Osimhen zastąpił Giovanniego Simeone.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Tak prezentują się wyniki do przerwy. Na szczególną uwagę zasługuje wysokie prowadzenie Arsenalu nad Lens. W pierwszym składzie Francuzów Przemysław Frankowski.

• Świetna pierwsza połowa. Na podobne emocje liczymy po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Real prowadzi z Napoli 2:1.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Piotr Zielinski oddał strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Jude Bellingham potrzebuje pomocy medycznej.

• Znowu nieporozumienie graczy gości i łatwa strata piłki.

• Piotr Zieliński zagrał w pole karne Realu, ale bez zagrożenia.

• Fragment meczu kiedy znowu Real naciska, teraz to on ma apetyt na kolejną bramkę.

• Brahim Diaz ruszył z piłką na bramkę Napoli, ale został nieprzepisowo zatrzymany.

• Szybki kontratak Realu, Rodrygo zagrał do Brahima Diaza, ale ten uderzył niecelnie.

• Po zdobyciu drugiej bramki Real oddał inicjatywę, ale na razie rywale nie potrafią znaleźć sposobu na defensywę "Królewskich".

• Matteo Politano wrzucił w "szesnastkę" gospodarzy, ale bez zagrożenia.

• Znakomite zagranie z głębi pola przez Davida Alabę na głowę Jude'a Bellinghama, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jude Bellingham znowu zdobywa bramkę dla Realu!!!

• Real przyjął inicjatywę w ostatnich minutach. To oni od dłuższego czasu rozgrywają piłkę.

• Dobre zagranie w pole karne Napoli, ale tam żaden z graczy "Królewskich" nie zdołał oddać strzału.

• Brahim Diaz upadł tuż przed polem karnym gości, ale arbiter nie użył gwizdka.

• Napoli znowu atakuje. Wcale nie zraziła ich strata bramki.

• Cudowna odpowiedź "Królewskich" Rodrygo popędził na bramkę, oddał potężny strzał z dystansu, który wpadł niemal w okienko bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rodrygo doprowadza do wyrównania!!!

• Znakomite podanie w pole karne Realu do Giovanniego Di Lorenzo, ten wyłożył piłkę do Giovanniego Simeone, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Napoli obejmuje prowadzenie po trafieniu Giovanniego Simeone!!!

• Napoli ruszyło z kontratakiem, ale łatwo straciło piłkę.

• Świetnie w defensywie Real, na razie Napoli nie ma pomysłu żeby zaatakować.

• Napoli próbuje rozegrać dłużej piłkę w środku pola.

• Rodrygo ze strzałem na bramkę Napoli, ale pewnie Alex Meret!

• Pierwsze zagranie w pole karne Napoli, ale skutecznie obrońcy gości.

• Zaczynamy starcie w Madrycie!

• Piłkarze obu zespołów są już na murawie Estadio Santiago Bernabeu! Za chwilę rozpoczniemy batalię.

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Francuz François Letexier. Na inaugurację tego sezonu prowadził mecz o Superpuchar Europy, w którym Manchester City pokonał po rzutach karnych Sevillę. W Lidze Mistrzów sędziował wygrany przez Atletico Madryt mecz z Feyenoordem i pojedynek Interu z Salzburgiem wygrane przez Włochów 2:1.

• Natomiast oto zestawienie Realu Madryt:

• W pierwszy składzie Napoli wystąpi dzisiaj Piotr Zieliński. Polski pomocnik w tym sezonie klubowym zdobył trzy bramki i zaliczył trzy asysty. Dzisiaj "Zielek" liczy na podreperowanie tego bilansu w prestiżowym meczu.

• Tak prezentuje się skład Napoli na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Napoli na pięć ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach wygrało tylko dwa. Jednym z nich było starcie z Atalantą w ubiegły weekend. Obecnie mistrzowie Włoch zajmują dopiero czwarte miejsce w lidze ze stratą już ośmiu punktów do liderującego Interu.

• W hiszpańskiej EA Sports La Liga "Królewscy" wygrali dwa ostatnie mecze zdobywając w sumie aż osiem bramek. W ligowej tabeli wyprzedzili Gironę i wskoczyli na fotel lidera. Dzisiejsze zwycięstwo na pewno spowodowałoby, że Real mógłby w tym roku skupić się już w pełni na lidze i odskoczenie rywalom.

• Tak "Królewscy" strzelali przeciwko hiszpańskim drużynom:

• Napoli wciąż nie może być pewne awansu do dalszej fazy. Mistrzowie Włoch mają cztery punkty przewagi nad Sportingiem Braga, z którym zmierzą się w ostatniej kolejce. Gdyby dzisiaj Napoli przegrało, a Portugalczycy wygrali, będziemy świadkami niesamowitych emocji na zakończenie fazy grupowej.

• Tak padały bramki w pierwszym meczu obu zespołów:

• W czterech dotychczasowych meczach zespół ze stolicy Madrytu zdobył komplet punktów i stracił tylko trzy bramki. Pierwszy mecz w Neapolu był niezwykle emocjonujący. "Królewscy" wygrali 3:2, a jedną z bramek dla Napoli zdobył Piotr Zieliński.

• Real Madryt ma już zapewniony awans do fazy pucharowej, ale wciąż musi walczyć o pierwsze miejsce w grupie. "Królewscy" muszą dzisiaj minimum zremisować, by zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca i teoretycznie łatwiejszego rywala w kolejnej fazie.

• Estadio Santiago Bernabeu czeka na dzisiejszą batalię!

• Witamy serdecznie! W szlagierowym starciu fazy grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt na Estadio Santiago Bernabeu zmierzy się z SSC Napoli. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Real Madryt - Napoli LIVE! Mocny początek w Madrycie. Trzy bramki
1/4
przejdź do galerii

Real Madryt - Napoli LIVE! Mocny początek w Madrycie. Trzy bramki ©PAP/EPA

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Napoli ONLINE. Piotr Zieliński ze swoim włoskim zespołem przyjeżdża na piekielnie trudny teren w Madrycie. Estadio Santiago Bernabeu to dom "Królewskich", w którym zawsze czują się komfortowo. Reprezentant Polski będzie jednak chciał napsuć sporo krwi podopiecznym Carlo Ancelottiego. Gdzie oglądać? Relacja LIVE już od godziny 21:00 w środę.

Liga Mistrzów. Mecz Real Madryt - Napoli ONLINE

Drużyna polskiego pomocnika nie będzie miała łatwo w stolicy Hiszpanii. SSC Napoli do tej pory w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zdobyła siedem punktów po dwóch zwycięstwach, jednym remisie oraz jednej porażce. Do tej pory klub spod Wezuwiusza wygrywała tylko dwa razy z Bragą (2:1) oraz Unionem Berlin na wyjeździe (1:0).

W poprzedniej kolejce w spotkaniu rewanżowym jednak niemiecki klub zdołał z Neapolu wywieźć jeden punkt.

Z kolei w pierwszym meczu z Realem Madryt na stadionie im. Diego Armando Maradony ekipa prowadzona jeszcze przez Rudiego Garcię po szalonym meczu uległa 2:3. Na listę strzelców w tamtym meczu zdołał się wpisać... Piotr Zieliński, który pewnie wykorzystał rzut karny i pokonał Kepe Arrizabalagę.

Do tej pory 26-letni Polak w tej edycji najważniejszych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie zdobył jednego gola oraz zanotował jedną asystę na cztery spotkania.

Popularny "Zielek" w ostatniej kolejce ligowej wystąpił w podstawowym składzie po tym jak z powodu choroby musiał odpuścić zgrupowanie reprezentacji Polski. Jeden z byłych kadrowiczów w ostatnim wywiadzie skrytykował jednak 26-latka za ostatnie "popisy" na boisku. Jacek Ziober w wywiadzie dla Interii przyznał, że nie jest to prawdziwy lider środka pola.

- I gdzie był w meczu z Czechami? Rozchorował się? Ja jak trzeba było, to grałem z gorączką. To był niezwykle ważne spotkanie. Ale gdzie wcześniej byli pozostali liderzy kadry? No właśnie na przykład Zieliński czy Szczęsny? Lewandowski miał sam pociągnąć drużynę, a co z pozostałymi dziesięcioma zawodnikami? Nie mogę już słuchać o Zielińskim. W reprezentacji rozegrał prawie 90 spotkań, z czego może dziesięć dobrych. To trochę mało
- przyznał były reprezentant Polski.

Jeśli chodzi o Real Madryt to ekipa "Królewskich" pewnie przewodzi w grupie C z 12 punktami na koncie i pewnym awansem do fazy pucharowej. Podopieczni Carlo Ancelottiego, więc mogą ze spokojem przygotowywać się na starcie z włoskim zespołem. W lidze hiszpańskiej również "Królewscy" nie mają sobie równych. Aktualnie prowadzą z przewagą czterech punktów nad ich największym rywalem w Hiszpanii - FC Barceloną.

Mecz Real Madryt - Napoli. TRANSMISJA TV! GDZIE OGLĄDAĆ?

Transmisja na kanale Polsat Sport Premium 3. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 w środę - zapraszamy!