4

Tottenham Hotspur

0

• Koniec spotkania. Real może cieszyć się z awansu do półfinału już po pierwszym spotkaniu.

• 4:0!! Real pieczętuje awans do półfinału już w pierwszym meczu. Gomes fatalnie przepuścił uderzenie z woleja Cristiano Ronaldo.

• Zawodnicy Tottenhamu biegają już resztkami sił, a gospodarze bawią się grą.

• Corluka zastąpiony przez Bassonga.

• Ostatnia zmiana w ekipie Realu.

• Standing ovation dla Adebayora. W jego miejsce rekonwalescent Higuain.

• Ukarany Defoe.

• Tottenham całkowicie rozbity, do tego Anglicy grają w 9, bez swojego asa - Bale'a.

• 3:0!! Kolejnego gola strzela Di Maria. Argentyńczyk świetnie zszedł do środka z narożnika pola karnego i z lewej nogi uderzył potężnie w samo okienko.

• Pepe nadepnął na łydkę Bale'a. Walijczyk zwija się z bólu, mamy przerwę w grze.

• Mógł być hat-trick! Do wysokiego dośrodkowania doskoczył Adebayor, a piłkę zmierzającą pod poprzeczkę fantastycznie wyciągnął Gomes!

• Diarra zmienia Khedirę.

• Real zamknął przyjezdnych niemal w hokejowym zamku w obrębie pola karnego.

• Chwila nieuwagi i Bale wychodziłby sam na sam, gdyby nie interwencja w ostatniej chwili Carvalho.

• 2:0!! Krótko wykonany rzut rożny, piłka wrzucona miękko w pole karne przez Marcelo, gdzie pięknie skontrował ją Adebayor i pewnie umieścił w siatce. Gomes nawet nie drgnął.

• Uderzenie zza pola karnego Marcelo trafiło w nogi stojącego w polu karnym Ronaldo. Nie będzie nawet rzutu rożnego dla Królewskich.

• Strzał Ronaldo znokautował Gallasa, który został trafiony w klatkę piersiową.

• Defoe zmienił van der Vaarta.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej części. Tottenham nadal pozostaje w grze.

• Fatalny kiks Casillasa, który nie wiedział którą nogą kopnąć piłkę i będzie rzut rożny dla gości.

• W polu karnym strzał jednego z zawodników Realu ewidentnie ręką zablokował Dawson. Gwizdek sędziego milczy niewzruszony.

• Żółta kartka dla Pepe, który nieprzepisowo zatrzymał Bale'a. Portugalczyk nie zagra w rewanżu.

• Centymetrów zabrakło teraz Adebayorowi do doskoczenia do piłki zagrywanej szczupakiem przez Ramosa! Obrona Tottenhamu została całkowicie rozmontowana.

• Długa piłka zagrywana przez Dawsona doszła do Bale'a, Walijczyk minął Ramosa i wbiegł w pole karne. Uderzenie z ostrego kąta wylądowało jednak na bocznej siatce! Wreszcie dobra akcja gości.

• Daleki wyrzut z autu Bale'a, lecz Ricardo Carvalho dobrze zablokował stojącego tyłem do bramki van der Vaarta.

• Gubią się zawodnicy Tottenhamu, lecz Real nie jest w stanie dojść do klarownej sytuacji.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Xabiego Alonso wylądowało w rękach bramkarza przyjezdnych.

• Real cały czas w natarciu. Wydaje się, że kolejne bramki dla podopiecznych Jose Mourinho są tylko kwestią czasu.

• Z kolei teraz puściły nerwy van der Vaartowi.

• Bardzo trudna sytuacja gości. Czy Anglicy są w stanie jeszcze powalczyć w tym spotkaniu?

• Bezmyślny wślizg Croucha i Anglik ogląda drugą żółtą kartkę!

• Znakomity cross do Marcelo, który nie miał do kogo zagrać w polu karnym.

• Groźny wślizg w wykonaniu Adebayora.

• Crouch ukarany za faul.

• Marcelo błyskawicznie obrócił się z piłką i natychmiastowo uderzył! Piłka przeszła tuż obok słupka. Źle gra Tottenham, zostawiając rywalom zbyt wiele miejsca i cofając się za głęboko na własną połowę.

• Zdecydowanie i szczęśliwie rozpoczęli spotkanie Królewscy.

• Goool!! 1:0! Adebayor po rzucie rożnym mocno uderzył głową, Gomes odbił piłkę pod nogi Modricia stojącego na linii bramkowj, który nie był w stanie jej już opanować.

• W ostatnim momencie Corluka zablokował strzał Di Marii, piłka przeszła centymetry obok słupka.

• Uderzenie Cristiano Ronaldo z 25 metrów przeszło wyraźnie obok lewego słupka.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, za chwilę początek spotkania.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów w którym Real Madryt podejmuje Tottenham Hotspur.