3

3 1 połowa

UD Las Palmas

1

• Strzał z wolnego Ronaldo broni Varas i KONIEC MECZU! Real pewnie zwycięża i umacnia się na prowadzeniu w La Liga!

• Żółta kartka dla Aythamiego.

• Nieprawdopodobne interwencje Varasa, który najpierw wygrywa pojedynek z Ronaldo, a następnie genialnie odbija dobitkę Vazqueza!

• Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• Na spalonym złapany Ronaldo.

• Zmiana w Realu. Mayoral za Kroosa.

• Szansa dla Las Palmas! Strzał z ostrego kąta Araujo świetnie broni Casilla!

• Uderzenie z dystansu Isco poszybowało ponad poprzeczką bramki Varasa.

• Cristiano Ronaldo w starciu z rywalem przewrócił się w polu karnym. Portugalczyk protestował, sędzia nie podyktował jedenastki.

• W ekipie gości Araujo wszedł za Williana Jose.

• Llorente zmienia Jese w Realu Madryt.

• Goście powstrzymali w polu karnym Lucasa Vazqueza. Czas na zmiany w obu zespołach.

• Piłka w pole karne do Lucasa Vazqueza, ten szukał przed bramką Ronaldo, ale zagrał niedokładnie.

• Stoper Królewskich wraca na plac gry.

• Problem ze zdrowiem Raphaela Varane'a, który został poturbowany we własnym polu karnym przez jednego z rywali.

• Aleman zmienia El Zhara w ekipie Las Palmas. Wcześniej goście mieli rzut rożny, z którego nie stworzyli zagrożenia pod bramką przeciwnika.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach tego meczu. Real w pełni kontroluje to, co dzieje się na boisku.

• Zmiana w Las Palmas. Schodzi Hernan, wchodzi Tana.

• Świetna kombinacja Królewskich, piłka przed bramkę do Ronaldo, który nie trafia w nią czysto i uderza niecelnie!

• Mocne uderzenie z rzutu wolnego Williana Jose z trudem broni Kiko Casilla!

• Słaby strzał głową Varane'a wyraźnie mija bramkę przyjezdnych. W międzyczasie żółtą kartkę ogląda Vicente.

• Po akcji Lucasa Vazqueza i jego zablokowanym dośrodkowaniu Real zdobywa rzut rożny.

• Groźna okazja dla Realu! Isco prostopadle do Ronaldo, ten uderza z bardzo ostrego kąta minimalnie obok bramki!

• Kontratak gości po stracie Kroosa, piłka trafia na 16. metr do Williana Jose, a ten uderza wysoko nad bramką!

• Płaski strzał z dystansu w wykonaniu Nacho pewnie łapie Javi Varas.

• Pierwsza akcja gości, którą niecelnym strzałem z 16 metrów kończy Willian Jose.

• W przerwie Lucas Vazquez zmienił Modricia.

• Wznawiamy grę w Madrycie!

• Koniec pierwszej połowy. Naprawdę dobry mecz na Santiago Bernabeu i zasłużone prowadzenie Realu 3:1.

• Jese dostał piłkę w polu karnym, ściął z lewej strony do środka, minął Aythamiego i pokonał uderzeniem w długi róg Varasa! Efektowny gol piłkarza, który wychował się w Las Palmas!

• GOOOL! Jese!

• Real mógł mieć teraz sytuację stuprocentową, ale sędzia dopatrzył się spalonego wychodzącego na czystą pozycję Ronaldo. Pomyłka sędziego.

• Mamy gola kontaktowego! Po doskonałym dośrodkowaniu z rzutu rożnego El Zhara, celnym strzałem głową popisuje się Hernan! 2:1!

• GOOOL!!! Hernan!

• El Zhar zdobywa korner dla Las Palmas.

• Powinno być 3:0! Po akcji prawym skrzydłem i dośrodkowaniu Jese, uderzenie z bliska Isco świetnie odbija Varas!

• Indywidualna akcja lewym skrzydłem Marcelo przynosi gospodarzom tylko rzut rożny.

• Żółta kartka dla Hernana.

• Akcja po drugiej stronie boiska. Piłkę w polu karnym otrzymał El Zhar, ale jego płaskie zagranie przed bramkę przeciął Varane.

• Efektowny rajd w pole karne Danilo, który był przewracany przez obrońcę gości, ale zdaniem sędziego, bez faulu.

• Real w pełni kontroluje boiskowe poczynania. Królewscy starają się teraz strzelić trzeciego gola, który 'zabiłby' to spotkanie.

• Casilla pewnie broni uderzenie głową Nabila El Zhara.

• Mogło być 2:1! Przysnęli obrońcy Realu, strzał z kilku metrów Viery z trudem broni Casilla, a dobitkę Williana Jose blokują gospodarze!

• Szybki atak Realu. Isco zagrywa prostopadle w pole karne do Jese, ale ten nieudaną centrą psuje tę akcję.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Marcelo, Cristiano Ronaldo efektownym szczupakiem pewnie pokonuje Varasa! 2:0!

• GOOOL! Cristiano Ronaldo!

• Kombinacja Jese z Ronaldo kończy się potężnym uderzeniem z dystansu Modricia! Varas odbija piłkę w bok!

• El Zhar chciał efektownie wjechać z piłką prawym skrzydłem w pole karne, ale czujnie zatrzymał go Marcelo.

• Isco dostał piłkę z prawej strony pola karnego, ale nie był w stanie celnie dośrodkować jej do Ronaldo.

• Bardzo szybko otworzył wynik tego meczu zespół gospodarzy. Teraz wszystko powinno być dużo łatwiejsze dla podopiecznych Rafaela Beniteza. Czy tak rzeczywiście będzie?

• 1:0 dla Realu! Katastrofalna strata beniaminka na własnej połowie, Casemiro zagrywa na czystą pozycję do Isco, a ten wygrywa pojedynek z Varasem!

• GOOOL!!! Isco!

• Pierwszy rzut rożny dla Realu, który kończy się faulem w ofensywie Varane'a.

• Rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi Realu: Ruben Yanez, Pepe, Mateo Kovacic, Lucas, Marcos Llorente, Borja, Denis Cheryshev

• Rezerwowi Las Palmas: Raul, David García, Nauzet Aleman, Emmanuel Culio, Juan Carlos Valeron, Sergio Araujo, Tana

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Realu Madryt z Las Palmas!

• Real Madryt - Las Palmas LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Królewscy w drodze po kolejne punkty

Lider hiszpańskiej Primera Division, Real Madryt, zmierzy się dziś na swoim stadionie ze znajdującym się w strefie spadkowej UD Las Palmas. "Królewscy" zagrają bez kilku czołowych zawodników, ale mimo tego pozostają zdecydowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.