0

• Koniec spotkania! Real bezbramkowo zremisował z Valencią i przewaga nad Barceloną wynosi już tylko 4 punkty!

• Ależ zamieszanie w polu karnym Valencii! Dwie dobre interwencje Guaity, który robi co może!

• Soldado obejrzał żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Marcelo.

• Aż 4 minuty doliczone. Czy któryś z zespołów rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść?

• Bardzo gęsto w polu karnym Valencii, gospodarze bronią się wokół pola karnego. Indywidualna akcja Marcelo nie dała efektu.

• Mocne uderzenie w środek bramki, ale Guaita łapie bez problemu. Uderzał Arbeloa.

• Di Maria próbował lobem pokonać bramkarza, ale piłka poleciała ponad poprzeczką.

• Na boisku pojawia się najlepszy strzelec Valencii - Roberto Soldado.

• Kaka tak dokręcał piłkę z rzutu rożnego, że ta aż wyleciała poza boisko.

• To musiała być bramka. Benzema dostał od Ronaldo na 6 metr, ale Francuz trafia prosto w Guaitę. Wciąż 0:0.

• Będący w polu karnym Kaka odegrał do Benzemy, ale uderzenie Francuza było słabe i niecelne.

• Real Madryt szybko rozegrał piłkę z rzutu rożnego, trafiła ona pod nogi Angelo Di Marii, który huknął jak z armaty, ale w tej sytuacji bardzo dobrze zachował się Guaita.

• Alba dośrodkowywał w pole karne, trafiła na głowę Alduriza, ale jego strzał nie mógł stanowić zagrożenia.

• Piłka po uderzeniu Mathieu minimalnie mija bramkę.

• Kaka zmienia Khedirę.

• Powtórki pokazują, że faul był, ale przed polem karnym, gdy został nadepnięty. Jednak Portugalczyk zdołał utrzymać się na nogach i przewrócił się po zrobieniu dwóch kroków. Dobra decyzja sędziego.

• Ronaldo dostał świetną piłkę od Benzemy, Portugalczyk biegł sam na sam z bramkarzem Valencii, jednak zdołał dogonić go Ruiz, Portugalczyk przewrócił się w polu karnym, ale sędzia pozostał nieugięty, nie podyktował jedenastki.

• Jose Mourinho wyraźnie rozzłoszczony grą swoich podopiecznych, którzy wciąż nie potrafią przejąć inicjatywę. Strata punktów Realu sprawi, że w Hiszpanii znów zrobi się ciekawie.

• Ronaldo nie może się dzisiaj wstrzelić w bramkę. Tym razem uderzał z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała na trybunach.

• Zaostrza się nam to spotkanie, tym razem kartką ukarany Parejo.

• W pole karne zagrywał Ronaldo, ale nie mogło to przynieść zagrożenia. Chwilę później kontrę przeprowadziła Valencia, lecz nieskuteczną.

• Piattiego zastępuje Mathieu.

• Hernandez za Feghouliego.

• W 47 minucie kartką ukarany został Khedira, czego nie zauważyłem, za co przepraszam.

• Tym razem kartka dla Tino Costy, który zbyt szybko rozpoczął grę.

• Niesportowe zachowanie Di Marii spowodowało, iż został on ukarany żółtą kartką.

• Ależ zamieszanie przed polem karnym Valencii. Guaita powędrował daleko przed pole karne, piłka trafiła pod nogi Ronaldo, który uderzył na bramkę. Strzał Portugalczyka trafił w słupek, ale nawet, gdyby padła bramka, sędzia by jej nie uznał, bowiem wcześniej odgwizdał pozycję spaloną Benzemy.

• Strzał Tino Costy trafia w spojenie słupka z poprzeczką!

• Dośrodkowanie Feghouliego głową przeciął Pepe.

• Z rzutu wolnego, z dość sporej odległości, uderzał Tino Costa, ale trafił prosto w mur.

• Tym razem szarżował Di Maria, ale jego dośrodkowanie nie doszło do celu.

• Ładny rajd Oezila prawym skrzydłem, reprezentant Niemiec wbiegł w pole karne, gdzie się przewrócił, ale nie ma mowy o karnym. Valencia od bramki.

• Di Maria faulowany w środku pola.

• Sofiane Feghouli po przejęciu piłki próbował uderzać w kierunku bramki, ale jego strzał został zablokowany.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Właśnie Argentyńczyk uderzał na bramkę Valencii, ale skończyło się jedynie na rzucie rożnym, który nie przyniósł zagrożenia.

• Mamy zmianę w przerwie. Angelo Di Maria zastępuje Higuaina.

• Póki co mecz stoi na niezłym poziomie, po obu stronach brakuje skuteczności. Wracamy za ok. 15 minut.

• Koniec 1 części gry.

• Sędzia doliczył jedną minutę.

• Benzema wysoko nad bramką.

• Ronaldo nieźle zabrał się z piłką, ale piłkę jednak złapał Guaita.

• Strzał Benzemy zablokowany/

• Real próbuje konstruować akcje pozycyjną, ale wysoka obrona gości im to umożliwia.

• Arbeloa ukarany żółtym kartonikiem za faul.

• Ronaldo do Oezila który mocno kropnął wzdłuż bramki, ale goście wybili daleko piłkę.

• Znowu szansa dla gości !! Piatti dostał świetną piłkę w pole karne i Casillas z ogromnymi kłopotami ratuję Real przed utratą gola!

• Higuain wdarł się w drybling, ale stracił piłkę na rzecz obrońców.

• Wrzutka z lewej strony w pole karne Królewskich, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• Próba wrzutki ze środka boiska piłki w pole karne Realu, ale bardzo nieudana.

• Oezil z dystansu nad bramką.

• Ależ okazja dla Valencii!!!! Alba z dystansu w Casillasa który wybił piłkę przed siebie do niej dopadł Costa i trafił w słupek!

• Higuain świetnie dograł piłkę na głowę do Ronaldo, ale ten po raz kolejni się pomylił i uderzył obok bramki.

• Ronaldo po raz kolejny obok bramki.

• Costa z mało dogodnej pozycji zdecydował się na strzał, niestety obok bramki Casillasa.

• Benzema wycofał piłkę do Ronaldo, ale ten uderzył prosto w bramkarza Valencii.

• Oezil dośrodkowywał z wolnego w pole karne, ale Topal zdążył wybić piłkę głową.

• Costa z prawej strony między nogami Albiola, ale piłka dotoczyła się do Casillasa.

• Real stara się stwarzać sytuacje, ale póki co obrońcy gości są na posterunku.

• Parejo z dystansu mocno, ale i niecelnie.

• Ronaldo z wolnego nad bramką.

• Oezil faulowany na 20 metrze.

• Costa wrzucał daleko piłkę, ale niestety do nikogo.

• Niezła klepka pomiędzy graczami Realu, ale piłka do Ronaldo niecelna.

• Uderzenie na bramkę Casillasa obok bramki.

• Ależ bomba Ronaldo w słupek! Milimetrów zabrakło do objęcia prowadzenia.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Realu przerwana przez defensorów gości.

• Ronaldo z dystansu obok bramki!

• Od początku Real atakuje, a Valencia próbuje kontrować

• Rozpoczynamy! Od środka zaczął Real.

• Zawodnicy pojawili się już na murawie, za chwilę wielkie widowisko!

• Zawodnicy szykują się do wyjścia na murawę.

• W wypadku zwycięstwa gospodarzy ponownie oddalą się oni od goniącej ich Barcelony.

• Witam serdecznie w relacji live z meczu Primera Division, Real Madryt na własnym stadionie zmierzy się z Valencią, do śledzenia relacji zaprasza Bartosz Czekała.