Real Madryt

3

Villarreal CF

0

• Koniec spotkania! Real pewnie pokonuje Villarreal i ciągle liczy się w walce o mistrzostwo Hiszpanii!

• Jeszcze Real miał szansę, lecz nie porozumiał się Benzema z Isco.

• Regulaminowy czas gry dobiega końca.

• Realowi już się krzywda w tym meczu nie stanie.

• Casemiro ukarany żółtą kartką.

• Była również zmiana u gości. Rodrigo za Triguerosa.

• Lucasa zmienia Jese.

• No i mamy po meczu! Piękne dogranie od Danilo wieńczy w biegu Modrić. Właśnie opuścił boisko. Za niego James.

• GOOOOOOOOL! MODRIĆ!

• Isco zmienia Toniego Kroosa.

• Spóźniona obrona Villarrealu. Lucas był po prostu dla nich za szybki.

• Lucas Vazquez na 2-0!!!

• Po dobrym początku drugiej połowy i niezłej końcówce pierwszej części gry mecz znowu zrobił się senny. A jak na złość zaraz północ...

• Niewidoczny w tym meczu Adrian siada na ławkę. Wchodzi wspomniany wcześniej Leo Baptistao.

• Szykuje się kolejna zmiana w ekipie gości. Leo Baptistao przygotowuje się przy linii bocznej.

• Samuel Garcia zmienia Jonathana dos Santosa.

• Kolejne dośrodkowanie na pole karne i znowu duet Bonera-Bailly dobrze gra w powietrzu.

• Villarreal długo rozgrywał piłkę. Akcja zakończona strzałem Jonathana Dos Santosa. Uderzenie zablokowane.

• Podanie do Cristiano, jego próba została zablokowana. Powinien być rzut rożny, ale od bramki wznowi Asenjo.

• Kolejna próba Ronaldo i kolejna piłka wylądowała w trybunach.

• Marcelo przeciągnął dośrodkowanie, ale Danilo był obecny na prawej stronie i Real wciąż jest przy piłce.

• Ronaldo na lewą nogę, strzał wyblokowany i Asenjo spokojnie wyłapuje.

• Danilo dośrodkowuje, ale Benzema wzięty w kleszcze przez stoperów wybijających piłkę.

• Modrić zawinął piłkę wewnętrzną częścią stopy. Chorwat pomylił się o centymetry.

• Korner dla Realu, Ronaldo głową ponad bramką.

• Zaczynamy drugą część gry!

• Po pierwszej połowie Real Madryt prowadzi 1-0 z Villarrealem po golu Karima Benzemy. Spotkanie, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Oby po przerwie było ciekawiej.

• I kartka dla Danilo za...no właśnie, za nic, bo faulował Casemiro, ale sędzia pomylił piłkarzy.

• Manu Trigueros faulem zatrzymuje dobrze zapowiadającą się akcję Realu i jest kartonik dla piłkarze ekipy Marcelino.

• Denis Suarez huknął z prawej nogi, ale Keylor Navas znakomicie broni.

• Kontra Realu, Benzema szukał wychodzącego Ramosa, ale podanie niecelne i za słabe.

• Dośrodkowanie Ronaldo, Asenjo wybija piłkę wprost na głowę Benzemy, który otwiera wynik tego spotkania.

• Karim Benzema!!! 1-0 dla Realu!!!

• Błąd arbitra, który zastopował akcję Realu, doszukując się spalonego, którego nie było.

• Bakambu ruszył z kontrą, ale Villarreal bardzo szybko traci piłkę.

• Manu Trigueros próbował wypuścić Cedrica Bakambu, ale Sergio Ramos z przechwytem.

• Co tu dużo mówić, niewiele się dzieje w tym meczu...

• Dośrodkowanie w pole karne Realu, Rapahel Varane wybija piłkę wprost pod nogi Triguerosa. Żółta Łódź wciąż przy piłce.

• Modrić gorszą, prawą nogą zagrywa do Danilo, ten centruje wprost w korpus Benzemy.

• Villarreal bardzo dobrze zorganizowany. Szybkie wychodzenie do kontry, ale po starcie błyskawiczny powrót do defensywy. Real dziś nie będzie miał spacerku.

• Świetny odbiór Jonathana Dos Santosa. Niepierwszy w tym meczu.

• Tak prezentowała się tabela asystentów przed tym spotkaniem.

• Portugalczyk trafia w mur.

• Rzut wolny dla Realu, równo trzydzieści metrów do bramki. To jest szansa dla Ronaldo.

• Marcelo zacentrował zewnętrzną częścią stopy, Benzema już po nią frunął, ale piłka zbyt mocna.

• Villarreal pierwszy raz formuje atak pozycyjny. Zobaczymy, co z tego wyj...Nie wyjdzie nic, bo Denis Suarez wyjechał z piłka poza pole gry.

• Ofensywne wejście Marcelo i po raz kolejny zabrakło ostatniego podania.

• Kroos szukał Ronaldo, ale Bailly przecina podanie.

• Ronaldo uderzył lewą nogą, Serio Asenjo interweniuje.

• Toni Kroos dośrodkowuje z rzutu rożnego, Adrian wrócił we własne pole karne i wyjaśnia sytuację.

• Luka Modrić pada w polu karnym gości, ale gwizdek arbitra milczy. Sergio Ramos ze sporymi pretensjami w kierunku Closa Gomeza.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite przez stoperów Villarrealu.

• Denis Suarez łamie akcję do środka, Casemiro wyblokowuje uderzenie.

• Lewą stroną pierwszy raz w tym meczu pędził Cristiano Ronaldo, ale Mario Gaspar wygrywa starcie z nim.

• Pierwsze minuty i już Villarreal w natarciu, jednak Marcelo skutecznie przerywa akcję.

• Clos Gomez rozpoczyna starcie na Bernabeu!

• Ławka rezerwowych Villarrealu: Iniguez, Rodrigo, Marin, Samuel, Arreola, Ruiz, Baptistao.

• Ławka rezerwowych Realu: Arbeloa, Casilla, Isco, Kovacić, Jese, James, Nacho.

• Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację na żywo ze spotkania Realu Madryt z Villarrealem!