• Sędzia kończy spotkanie. Barcelona wygrywa 4:2.

• Dudu Aouate łapie dośrodkowanie Alvesa.

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Mallorca czeka już tylko na końcowy gwizdek i liczy na to, że Barcelona więcej goli już nie strzeli

• Alexis minął bramkarza, ale kąt był zbyt ostry żeby móc oddać strzał na bramkę. Wycofał piłkę do Messiego, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę. Fantastycznie broni jednak Dudu.

• Zmiana w zespole gospodarzy

• Piłkarze gospodarzy mieli pretensje do sędziego. Sygnalizowali, że przy zagraniu piłki do Alexisa był spalony. Powtórki jednak pokazują, że sędzia się nie pomylił.

• GOL! Bomba Messiego po zgraniu piłki przez Alexisa. Bramkarz był bez szans.

• Alves fatalnie dośrodkował jednak obrońca gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny nie wiedząc co dzieje się za jego plecami

• Zmiana w zespole Barcy

• W końcu gospodarze się obudzili. Atakują coraz odważniej, włączają większą ilość graczy w akcje ofensywne. Zrobił nam się mecz!

• Tello walczył w pojedynku biegowym z zawodnikiem Majorki. Początkowo zwiódł obrońcę, ale w później został przez niego zablokowany i cała akcja straciła tempo.

• Pereira próbował przedrzeć się lewą stroną, ale górą obrońca Barcelony.

• Po dwóch bramkach dla gospodarzy trybuny się ożywiły. Kibice uwierzyli, że da się odwrócić losy tego spotkania.

• W sam środek bramki uderza Victor Casadesus

• Wspomniana kartka dla Sergio

• ale mamy emocje na Majorce ! Busquets zagrał piłkę ręką w polu karnym i mamy rzut karny dla gospodarzy! Szansa na kontaktowego gola.

• Spotkanie nabiera tempa. Tym razem jesteśmy po stronie gospodarzy. Faul przed polem karnym i mamy identyczną sytuację jak przed pierwszą bramką. Messi jednak nie zdołał zamienić stałego fragmentu gry na gola.

• GOL! Pereira mocnym strzałem skierował piłkę do bramki po wrzutce w pole karne. Czy jest do zapowiedź powrotu gospodarzy do tego meczu?

• Messi prostopadłym podaniem szukał Davida Villi jednak piłkę wybił obrońca

• Okazja dla Majorki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Leo Messi podał piłkę do Tello, a ten bez większego pomysłu wstrzelił ją w pole karne. Kiepski pomysł i jeszcze gorsze wykonanie. Futbolówka przeleciała bez echa.

• Hemed schodzi z boiska. Dziwna decyzja jeśli nie jest to podyktowane kontuzją.

• Zaczynamy drugą połowę. Będziemy świadkami cudów?

• Koniec pierwszej połowy. Barca do przerwy wygrywa 3:0.

• GOOOL! Mamy już 3:0. Tello w końcu wziął ciężar gry na swoje barki i fantastycznym płaskim strzałem pokonał bramkarza. Mallorca jest już na kolanach. Świetną pracę przy tej bramce wykonał Alba.

• LEO MESSI! Minął dwóch rywali i huknął na bramkę. Błąd całej defensywy jak i bramkarza.

• Niebezpieczne zagranie obrońcy gospodarzy. Próbował wycofać piłkę do swojego bramkarza, ale tuż za jego plecami czaił się rywal. Dudu Aouate ratował się wybiciem piłki na aut.

• Tym razem z dystansu uderzał Fabregas, ale piłka trafia w obrońcę.

• Sporo piłek w tym spotkaniu przechodzi przez Tello. Cristian nieźle dośrodkował, ale zabrakło centymetrów w polu karnym.

• Fabregas do Tello, a ten bez namysłu chciał podawać po raz kolejny do Cesca. Ten jednak minął się z piłką po zagraniu za plecy.

• Niezłe dośrodkowanie, ale nie na tyle dobre by móc zamienić je na bramkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Może ze stałego fragmentu uda się zdobyć bramkę?

• Xavi podawał piłkę do wbiegającego Alvesa. Brazylijczyk chciał dośrodkować, ale trafił wprost w obrońcę.

• Prostopadła piłka do Tello, a ten bez namysłu próbował oddać ją do wbiegającego w pole karne Villi. Obrońca jednak wybija futbolówkę na rzut rożny.

• Próba długiego podania do Nsue, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał dojść do piłki.

• W polu karnym pada Alves, ale obrońca czysto wybijał piłkę. Rzut rożny dla gości.

• GOOOOOL! Xavi fantastycznym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w siatce. Bramkarz tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

• Faul przed polem karnym gospodarzy i rzut wolny dla Barcelony.

• Messi się rozpędził, próbował zagrać z kimś kombinacyjną akcję, ale jego koledzy nie potrafili przeczytać zamiaru. Piłkę wybił jeden z obrońców.

• Mocno bita piłka w pole karne gospodarzy trafia w jednego z obrońców.

• Po rzucie rożnym dla gospodarzy mieliśmy groźną kontrę Dumy Katalonii. Na spalonym został złapany jednak Tello.

• Wrzutkę w pole karne Barcelony wybijają obrońcy. Piłkę zbiera jeszcze zawodnik gospodarzy i po raz kolejny próbuje dośrodkowania. Futbolówka spada na głowę Hemeda, a ten idealnie się złożył i oddał strzał. Świetna interwencja Valdesa ratuje Barcelonę!

• Faul przed polem karnym gości i kolejna okazja dla Majorki

• Strata Barcelony, a obrońca drużyny gospodarzy bez namysłu posłał piłkę do przodu. Do piłki ostatecznie dopadł Pereira, ale jego wrzutka w pole karne była zbyt słaba i Valdes ją wyłapał.

• Centra do Hemeda jednak zbyt niedokładna.

• Mascherano taktyczny faul na środku boiska. Póki co bez konsekwencji, ale kolejne takie zagranie może zostać "nagrodzone" żółtą kartką.

• Tello miał szansę strzelać na bramkę, ale zamiast uderzyć szukał podania i cała akcja spaliła na panewce.

• Alves próbował dojść do prostopadłego podania, ale obrońca skutecznie go powstrzymywał.

• Messi próbował wziąć ciężar akcji na swoje barki. Starał się wymanewrować obrońców i wbić się w pole karne, ale jedynie udało mu się wywalczyć rzut rożny.

• Na spalonym Tello.

• Alves odpalił z dystansu jak z armaty ale wprost w bramkarza.

• Próba długiego prostopadłego podania do Tello, ale Conceicao dobrze przeczytał całą akcję.

• Wrzutka w pole karne sprawiła sporo problemów bramkarzowi gospodarzy. Z dystansu próbował uderzyć jeszcze Xavi jednak bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla Barcelony w odległości 30 metrów od bramki.

• Pierwsza próba efektownej klepki Barcelony pod polem karnym rywala

• Hemed faulował Mascherano

• Pierwszy rzut rożny dla Barcelony. Standardowo rozegrany krótko.

• Dopiero początek spotkania, a Barcelona popełniła już pierwszy błąd w obronie. Na całe szczęście dla nich bez konsekwencji.

• Zaczynamy spotkanie!

• Już za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek. Nikt praktycznie nie daje szans drużynie gospodarzy. Czy będziemy świadkami sensacji?

• Zawodnicy rezerwowi Barcelony: Pedro, Song, Alexis, Iniesta, Bartra, Montoya, Pinto

• Zawodnicy rezerwowi Majorki: Arizmendi, M. Fernandez, Fontas, Brandon, Alfaro, Kevin, Calatayud