RCD Mallorca

1

Real Madryt

2

• Koniec tego bardzo dziwnego mecz, Real zagrał bardzo słabo, jednakże potrafił wygrać.

• Benzema świetnie wymienił kilka podań z Kaką, ostatecznie Francuz wrzucił piłkę w pole karne, jednak Ronaldo minimalnie minął się z futbolówką.

• Na Iberostar Estadio sędzia Pedro Jesus Perez Montero dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Marvin Ogunjimi otrzymuje żółtą kartkę

• Na boisku doszło do spięcia między Ramisem, a Benzemą. Sędzia jednak uspakaja gorące głowy zawodników.

• Gospodarze dokonują zmiany w swoim zespole. Joaquin Caparros decyduje o tym, że na boisko wchodzi Alejandro Alfaro, a na ławkę siada Tissone.

• GOOOOOOOOOOOOOL !!! 1:2 dla Realu Madryt Piłkę po dośrodkowaniu przejął Higuain, uderzył na bramkę, ale piłkę podczas interwencji przed siebie odbił golkiper gospodarzy, tam już do futbolówki dopadł Callejon i wbił ją do siatki.

• Gospodarze otrzymują żółtą kartkę. Zawodnikiem ukaranym jest Castro.

• Po rzucie wolnym, Alonso lekkim plasem zacentrował, jednak nikt szybującej długo powietrzu piłki nie zbił.

• Groźny kontratak Mallorki, ale podanie Castro spaliło na panewce.

• Kaka popisał się świetnym podaniem, ale Benzeme ubiegł bramkarz gospodarzy.

• Zmiana w Mallorce, za Hemeda na murawę wkracza Ogunjimi.

• GOOOOOOOOOOOL !!! Sergio Ramos strzela gola głową, ale sędzia jednak nie zalicza bramki. Hiszpan był na spalonym.

• Ronaldo ..... ale oddał bombę na bramkę Mallorki. Piłka uderzyła w poprzeczkę.

• GOOOOOOOOOOOOL !!! 1:1, gol dla Realu Madryt. Po świetnym podaniu Oezila, Higuain minął rywala i wychodząc sam na sam pokonał bramkarza rywali.

• Kaka oddaje groźny strzał, ale owocem tego strzału był rzut rożny.

• Zamiast groźnych akcji po stronie gości, to gospodarze skonstruowali niezłą akcję. Strzał Pereiry bardzo groźny, interweniować musiał Casillas.

• Siła rażenia Realu ogromna, ale jak napisał jeden z widzów " żeby nie było tak, gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść". To Polskie powiedzenie może odnaleźć swoje odzwierciedlenie w tymże starciu.

• Dośrodkowania Oezila , ale nikt tej centry nie zamykał.

• Żółty kartonik otrzymuje Tissone.

• Oraz na boisko wbiega Fabio Coentrao, na ławce siada Marcelo.

• Dwie zmiany w składzie Realu Madryt. Kaka zmienia Arbeloe.

• Callejon pada w polu karnym, ale sędzia każe grać dalej.

• Pierwsza kara w tym meczu, żółty kartonik zapisany w raporcie przy nazwisku Cendrosa.

• Ronaldo centruję z lewej strony boiska, jednak Callejon nie poradził sobie w powietrzu z defensorami Mallorki.

• Hemed znowu szukał szczęścia, ale niecelny strzał Izraelczyka. Co ciekawe, Hemed podobnie jak Melikson ma matkę pochodzącą z Polski.

• Kaka rozgrzewa się , prawdopodobnie za kilka minut zobaczymy Brazylijczyka na boisku.

• Benzema oddaję strzał, ale bardzo nie dokładny.

• Jednak po dośrodkowaniu Oezila nie widać efektów bramkowych.

• W Palma mamy właśnie rzut rożny dla Real Madryt z prawej strony boiska.

• Real Madryt od początku rzucili się do wzmożonego ataku.

• Pierwsza zmiana w Realu Madryt. Higuain zmienia Diarrę.

• Początek drugiej odsłony gry.

• Koniec I połowy.

• Jeszcze na koniec I połowy Diarra oddaje strzał z dystansu.

• Rzut wolny dla Realu Madryt. Ramos po tym dośrodkowaniu trafił w piłkę głową, a ta trafiła w słupek. Bardzo blisko Real wyrównania.

• Real rzucił się do ataku, ale Mallorca bardzo szybko radzi sobie z atakami Królewskich.

• GOOOOOOOOOL !!!1 :0 dla Mallorci. Świetne dośrodkowanie Castro z prawej flanki, piłkę zbił Hemed, a ta wpadła do siatki gości.

• Długo Real Madryt rozgrywał piłkę, a całą akcję zakończył Benzema, całkiem niezłym strzałem. Jednak obronionym przez golkipera gospodarzy.

• Po 35 minutach gry posiadanie piłki wynosi 65 do 35 % na rzecz Królewskich. Jednakże ta statystyka nie odzwierciedla się w tym starciu.

• Ronaldo wygwizdany na Bernabeu. Portugalczyk egzekwował rzut wolny, ale bardzo słabo uderzył.

• Kolejna kontra gospodarzy, z prawego skrzydła piłkę wrzucał Casadesus, ale dośrodkowanie przeciął Ramos.

• Chori Castro i Tomer Hemed, świetnie wyprowadzili kontrę Mallorci. Kilka podań z dezorganizowała obronę z Madrytu. Ostatecznie do piłki na polu karnym doszedł Izraelczyk, ale popisał się bardzo niecelnym uderzeniem.

• Przypomnijmy, że Real Madryt nie przegrał żadnego z 11 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.

• W Palma mamy właśnie rzut rożny dla Real Madryt z prawej strony boiska. Ale dośrodkowanie Oezila z narożnika boiska bardzo słabe.

• Nuda zapanowała na boisku Mallorci. Real ospale, jakby jeszcze nie wrócili z świąt grają. Bardzo słaby mecz, a Gran Derbi już w najbliższym tygodniu.

• Za nami już 20 minut gry, a Królewscy nie doszli do nawet jednej dobrej sytuacji podbramkowej.

• Mallorca znów przed szansą, ale i tym razem Tomer Hemad nie trafia.

• Do stojącej piłki podszedł Xabi Alonso. Dobre, mocne dośrodkowanie, ale obrońcy z Majorki umięjetnie wykopali piłkę na aut.

• Ronaldo podcinany na lewej flance. Rzut wolny dla Realu Madryt.

• Callejon z Real Madryt na pozycji spalonej po podaniu z głębi pola.

• Casadesus otrzymał niezłe podanie, wybiegł na puste pole, ale w pogoni za uciekinierem pobiegli Pepe i Marcelo i poradzili sobie ze snajperem gospodarzy.

• Groźna akcja Mallorci. Hemed po krótkim rajdzie na prawej flance, wrzucił piłkę po ziemi do Casadesusa, a ten lekko zbił futbolówkę, ale czysto jednak piłki nie uderzył, a ta minęła bramkę Casillasa.

• Jose Mourinho na konferencji przed tym spotkaniem mówił, że w najmniejszym stopniu nie ignoruje rywala, i podkreślił, że jego piłkarze zagrają na 100 %. Miejmy nadzieję, że będzie to świetne widowisko.

• Rzut wolny pod polem karny Realu Madryt. Castro wrzucał piłkę w pole karne, ale górą w powietrzu stoperzy z Madrytu.

• Pierwsza groźniejsza akcja również po stronie gości. Benzema szukał szczęścia, jednak jego strzał minął znacząco bramkę Aoute.

• Jednakże Mallorca przekroczyła w końcu bramy Realu. Casadesus walczył w polu karnym z Pepe o piłkę, jednak uległ rosłemu Portugalczykowi snajper Mallorci.

• Real Madryt od początku z ogromną przewagą na boisku, Mallorca nie potrafiła się jeszcze przedrzeć z akcją na połowę Królewskich.

• Mecz rozpoczęty.

• Obie jedenastki wyłaniają się na światło boiska.

• Na prawą obronę w Realu Madryt wraca Arbeloa. Hiszpański defensor po kontuzji znowu gra. Czego nie można powiedzieć o Kace, którego po raz kolejny w "11" zastąpi Oezil, którego kibice przewrotnie nazywają " nie grający- ale asystujący".

• Serdecznie zapraszam na relacje live ze spotkania pomiędzy Mallorcą a Realem Madryt. Obie drużyny w ostatnich meczach rozpieszczają swoich kibiców. Drużyna gospodarzy zremisowała z drużyną Levante oraz pokonała w Pucharze Króla Real Sociedad 6-1. Rywal Realu Madryt zajmuje dopiero czternaste miejsce w tabeli. Jest to typowy średniak ligowy, który może wygrać z każdym, ale nie będzie się raczej bił o czołowe lokaty w tabeli. Drużyna Królewskich po siedemnastu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce z pięcio punktową przewagą nad Barceloną. W spotkaniu na Majorce nie zagrają Ricardo Carvalho, Hamit Altintop, Angel Di Maria oraz Sami Khedira. W ostatnich trzech meczach Real strzelił dziewięć bramek i zdobył dziewięć punktów. Faworytem bukmacherów jest drużyna Los Blancos z kursem 1,30. Za każdą złotówkę postawioną na gospodarzy można zyskać dziewięć złotych. Nie ma wątpliwości, ze faworytem tej konfrontacji są goście, który zrobią wszystko aby utrzymać przewagę nad Barceloną.