Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski wraca do pierwszego składu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

FC Barcelona

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc.

• W środku tygodnia oba zespoły zagrają swoje mecze w Lidze Mistrzów. FC Barcelona w Hamburgu zmierzy się z Szachtarem Donieck, natomiast Real Sociedad na własnym obiekcie zagra z SL Benficą.

• Barcelona zagrała dobre kilka minut w samej końcówce i to wystarczyło by zgarnąć trzy punkty. Dużo lepszy był dzisiaj Real Sociedad, ale raził nieskutecznością i to zemściło się w ostatniej akcji meczu.

• Koniec meczu w San Sebastian! FC Barcelona rzutem na taśmę wygrywa z Realem Sociedad 1:0!

• Ilkay Gundogan świetnie zagrał w pole karne gospodarzy do Ronalda Araujo, a ten strzałem głową daje zwycięstwo Katalończykom!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ronald Araujo daje zwycięstwo FC Barcelonie!!!

• Pedri zagrał świetne podanie do Gaviego, ale ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem Basków, przegrał pojedynek!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ronald Araujo potężnie uderzył z dystansu, ale skutecznie interweniował Alex Remiro.

• Ferran Torres uderzeniem z dystansu posłał piłkę wysoko ponad bramką rywali.

• Gavi ukarany żółtą kartką. Nie zagra w następnym meczu Barcelony.

• Ilkay Gundogan dostał piłkę w środku pola, ale stracił ją w decydującym momencie.

• Martin Zubimendi ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Carlos Fernandez zastąpił Mikela Oyarzabala

• Pedri dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, ale uderzył wprost w rywala.

• Mohamed-Ali Cho dobrze wrzucił z lewego skrzydła, ale żaden z partnerów nie dopadł do piłki.

• Druga roszada w składzie Realu Sociedad. Mohamed-Ali Cho zmienił Andera Barrenetxey

• Real Sociedad od dłuższej chwili rozgrywa piłkę w środku pola.

• Raphinha oddał mocny, ale niecelny strzał z wolnego.

• Igor Zubeldia ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Takefusa Kubo z impetem wpadł w pole karne Barcelony, ale nie znalazł drogi do jej bramki.

• Ander Barrenetxea oddał groźny strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę Katalończyków.

• Dobra wrzutka Takefusy Kubo w pole karne gości, ale tam żaden z graczy Realu Sociedad nie doszedł do piłki.

• Natomiast Raphinha pojawił się w miejsce Joao Cancelo.

• Dwie zmiany w FC Barcelonie. Lamine Yamal zastąpił Joao Felixa

• Kolejna szybka akcja gospodarzy, ale Barcelona w ostatniej chwili odebrała piłkę.

• Mikel Merino oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką rywali.

• Nieco siadło nam tempo spotkania. Zmiany nieco rozregulowały nam grę.

• Wymuszona zmiana w Realu Sociedad. Aritz Elustondo zastąpił kontuzjowanego Hamariego Traore.

• Brais Mendez dobrze wrzucił ze stojącej piłki, ale żaden z jego partnerów nie przeciął tego podania.

• Inigo Martinez został ukarany żółtą kartką za ostry faul.

• Ferran Torres ruszył na bramkę gospodarzy, ale stracił piłkę będąc już w polu karnym rywali.

• Natomiast Ferran Torres zastąpił Ferrana Lopeza.

• Dwie zmiany w FC Barcelonie. Pedri zmienił Roberta Lewandowskiego

• Alex Balde wrzucił do Fermina Lopeza, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Koronkowa akcja Realu Sociedad, ale Takefuso Kubo na spalonym, a wychodził na czystą pozycję!

• Brais Mendez uderzył z linii pola karnego, ale Marc-Andre ter Stegen pewnie interweniował.

• Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się w środku pola.

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne Barcelony, ale tam nie było żądnego z graczy gospodarzy.

• Joao Felix także z żółtą kartką, za niesportowe zachowanie.

• Brais Mendez ukarany żółtą kartą za ostry faul.

• Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, ale tego w decydującym momencie wyprzedził bramkarz.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Akcja z pierwszej połowy, kiedy Joao Felix upadł w polu karnym gospodarzy. felix

• Real Sociedad jest dzisiaj lepszy, ale na razie nie potrafi zdobyć bramki. Barcelona wygląda jakby została w szatni. Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Kombinacyjna akcja Barcelony, do piłki doszedł Fermin Lopez, ale uderzył wprost w bramkarza.

• Fermin Lopez zagrał w pole karne gospodarzy do Joao Felixa, ale ten nie zdołał zagrozić bramce rywali.

• Joao Cancelo zagrał w pole karne Realu Sociedad, ale tam gospodarze odebrali piłkę.

• Alex Balde popędził lewą stroną, ale nie znalazł miejsca na dośrodkowanie.

• Joao Felix pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne gospodarzy, ale tam stracił piłkę.

• Barcelona nie ma pomysłu jak przejąć kontrolę nad meczem. Na razie gospodarze są znacznie lepsi.

• Kontratak Barcelony, ale niedokładne podanie spowodowało, że łatwo straciła piłkę.

• Ander Barrenetxea znowu z lewej strony, ale tym razem jego wrzutka nie znalazła adresata.

• Zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale żaden z Basków nie zdołał oddać strzału.

• Kolejna wrzutka w pole karne Barcelony, ale Robert Lewandowski wybił piłkę na rzut rożny.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Szybka akcja gospodarzy, Ander Barrenetxea dostał piłkę w polu karnym rywali, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• W odpowiedzi Joao Cancelo oddał mocny strzał z dystansu, ale spudłował.

• Ander Barrenetxea wstrzelił piłkę w pole karne rewala, ale żaden z jego kolegów nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.

• Dłuższa akcja Realu Sociedad, ale złe podanie w pole karne gości.

• Podanie pod pole karne Basków do Alexa Balde, ale ten na spalonym.

• Prostopadłe zagranie w pole karne Barcelony, ale żaden z graczy gospodarzy nie dopadł do piłki.

• Alex Balde oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Gavi wpadł w pole karne gospodarzy, ale zamiast strzelać, podał niecelnie.

• Alex Balde ruszył lewą stroną boiska, ale nie zdołał dobrze dośrodkować.

• To powinna być bramka dla gospodarzy! Ander Barrenetxea wyłożył piłkę do Takefusy Kubo, ale jego strzał obronił Marc-Andre ter Stegen!

• Mikel Merino popędził na bramkę Barcelony, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

• Robert Lewandowski popędził lewą stroną boiska, ale źle dośrodkował.

• Spokojniejszy fragment meczu. Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola.

• Ander Barrenetxea wrzucił w pole karne gospodarzy, ale żaden z partnerów nie dopadł do tego dośrodkowania.

• Aihen Munoz ucierpiał po uderzeniu w bandę reklamową.

• Znowu świetne zagranie w okolice pola karnego Barcelony, ale tym razem skutecznie interweniował Ronald Araujo.

• Podanie na prawą stronę do Andera Barrenetxey, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

• Znakomita wrzutka w pole karne Barcelony, ale Mikel Merino minimalnie spudłował!

• Jules Kounde wyłożył piłkę do Mikela Oyarzabala, ale jego uderzenie wybronił bramkarz Barcelony!

• Ander Barrenetxea uderzył z linii pola karnego, ale fantastycznie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Zaczynamy pojedynek Realu Sociedad z FC Barceloną!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Reale Arena, za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Piłkarze są już na rozgrzewce!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Javier Alberola Rojas. W środku tygodnia prowadził mecz Pucharu Króla, w któym to RCD Mallorca rozbiła na wyjeździe CD Boiro 4:0.

• Natomiast oto zestawienie Realu Sociedad:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie FC Barcelona rozbiła na wyjeździe Real Sociedad aż 4:1, swoje dwie pierwsze bramki w rozgrywkach LaLiga EA Sports zdobył Robert Lewandowski, który był wtedy w niezwykle wysokiej formie. Na Spotyfy Camp Nou lepsi okazali się goście z San Sebastian wygrywając 2:1, a dla Barcelony honorową bramkę zdobył polski napastnik.

• Robert Lewandowski wraca do wyjściowego składu FC Barcelony i na pewno będzie chciał wrócić także do strzelania bramek, bo Polak ostatnie trafienie zanotował w drugiej połowie września przeciwko Celcie Vigo.

• Naprzeciw staje Real Sociedad, który znajduje się tylko jedną pozycję niżej od FC Barcelony, ale ma na swoim koncie aż pięć punktów mniej. Przed tygodniem Baskowie zremisowali na wyjeździe z Rayo Vallecano 2:2.

• FC Barcelona jest świeżo po przegranym El Clasico na własnym stadionie, chociaż Katalończycy rozgrywają mecze na innym obiekcie z powodu rozbudowy Spotify Camp Nou. Dzisiaj podopiecznie Xaviego zapewne będą chcieli wygrać, by gonić Real Madryt oraz Gironę i wrócić do walki o tytuł mistrza Hiszpanii.

• Tak prezentuje się arena dzisiejszej rywalizacji!

• Witamy serdecznie! Dzisiejszego wieczora w ramach 12. kolejki LaLiga EA Sports Real Sociedad San Sebastian zmierzy się z FC Barceloną. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Real Sociedad - FC Barcelona LIVE! Lewandowski w pierwszym składzie
1/4
przejdź do galerii

Real Sociedad - FC Barcelona LIVE! Lewandowski w pierwszym składzie ©PAP/EPA

Liga hiszpańska. Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski po kilku tygodniach przerwy nareszcie wraca do pierwszego składu "Dumy Katalonii". Czy Barcelona dopisze trzy punkty i zmniejszy stratę do Realu Madryt? Początek o godzinie 21:00, relacja LIVE w GOL24.

Liga hiszpańska. Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE

Robert Lewandowski po półgodzinie gry z FC Porto w Lidze Mistrzów (4 października) musiał zejść z murawy. To konsekwencja ostrego faulu z 22. minuty obrońcy portugalskiego klubu - Davida Carmo, który w brutalny sposób wyciął napastnika Blaugrany i reprezentacji Polski.
Gwizdek arbitra niestety milczał w tej sytuacji. Kapitan naszej drużyny narodowej przez jakiś czas nie podnosił się z murawy i w eskorcie lekarzy klubowych na chwilę opuścił plac gry. Napastnik "Dumy Katalonii" zdecydował się jeszcze wrócić na boisko, lecz ból okazał się zbyt silny.

Okazało się, że problemy zdrowotne polskiego napastnika są całkiem poważne. - Robert doznał silnego stłuczenia goleni tuż nad stawem skokowym - powiedział Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski kilka tygodni temu. Niestety polski napastnik musiał pauzować kilka tygodni. Z tego powodu ominął październikowe zgrupowanie kadry narodowej.

Robert Lewandowski wrócił na murawę podczas El Clasico. Trener Xavi wpuścił Polaka z ławki, ale jego występ nie był spektakularny. Barcelona w ostatnich minutach straciła gola po instynktownym strzale Bellinghama.

FC Barcelona do meczu z Realem Sociedad przystąpi z 4. miejsca w lidze. Baskijska ekipa okupuje 5. lokatę i ma pięć punktów straty do "Dumy Katalonii".

Xavi, trener Barcelony (fcbarca.com): - Bo to jest Barca. Mówiłem to wiele razy. Barça taka jest. Kiedy gramy dobrze, patrzy się na wynik; kiedy jest dobry wynik, to nie gramy dobrze... Jak wygramy 3:0, to przecież mogliśmy wygrać 5:0; wygrywamy 4:3, to jest źle, bo tracimy za dużo goli... Tak to jest... Myślę, że to kwestia kulturowa Katalończyków. My zawsze dążymy do doskonałości i nie da się jej za każdym razem osiągnąć. To jest sport. Jest przeciwnik, który komplikuje ci życie... Nie zawsze jesteś zainspirowany... Nie zawsze jesteś 10/10. Tak, my szukamy doskonałości, ale to jest proces. Spokój i cierpliwość.

Mecz Real Sociedad - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w Canal+ Sport 2. W internecie mecz na stronie oraz w aplikacji Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!