Real Valladolid

0

Atletico Madryt

3

• Myślę iż 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla piłkarzy gospodarzy za dzisiejsze spotkanie. Piłkarze Atletico odskakują Realowi Madryt, lecz nie wiadomo na jak długo, bo za 10 minut rozpoczyna się ich spotkanie z Rayo na relację którego serdecznie zapraszamy. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu Marcel Olczyk.

• Koniec spotkania ! Atletico zasłużenie wygrywa z Valladolid, które rozegrało dzisiaj bardzo słabe spotkanie.

• Javier Baraja ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Błąd w obronie Valladolid ! Rodriguez strzela bramkę po błędzie obrońcy i mamy 3:0 !

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, zmienia Koke. Kibice gości skandują "Kooooke, Koooooke" !

• Kibice powoli opuszczają stadion, na pewno wiele daliby piłkarze gospodarzy aby ten mecz już się zakończył.

• Nieudana centra Filipe ląduje w rękach Daniego.

• Garcia zmienia strzelca drugiej bramki, do końca regulaminowego czasu gry pozostało osiem minut

• Piłka po dośrodkowaniu w pole karne Atletico przeleciało przez całe boisko, nikt nie sięgnął do piłki.

• Adrian i Suarez na rozgrzewce, najprawdopodobniej za chwilę zmienią kolegów którzy zmęczeni są 80 minutami gry.

• Rzut rożny dla gości, którym nie spieszy się z wrzuceniem piłki w pole karne rywali. Dośrodkowanie piłki nic nie przyniosło, piłka wybita daleko z pola karnego.

• Trener miał chyba dosyć niecelnych zagrań Sastre i wykorzystal ostatnią zmianę wpuszczając na jego miejsce Baraja.

• Na boisko wchodzi Rodriguez, zmieniając zmęczonego Turana, który rozegrał bardzo dobre spotkanie.

• Zagranie Sastre jest kwintesencją dzisiejszej gry Valladolid, zamiast wyjść z kontrą starał się przerzucić piłkę na drugą stronę, jednak piłka znalazła się poza boiskiem.

• Dogranie piłki przez Rukavinę do Larssona, jednak piłki była zagrana zbyt mocno aby zawodnik mógł coś z nią zrobić.

• Boisko opuszcza niewidoczny dzisiaj Omar, na jego miejsce melduje się Bueno. Gospodarze mają 20 minut na strzelenie 2 bramek aby ugrać chociaż remis.

• Nieskłamię jeśli powiem że Valladolid rozgrywa dzisiaj swoje najgorsze spotkanie w tym sezonie, a Atletico już za 20 minut najprawdopodobniej będzie świętowało swoje pierwsze zwycięstwo od ośmiu meczy wyjazdowych.

• Turan dość ostro potraktowal Manucho jednak sędzia nie pokazał żółtego kartonika zawodnikowi Los Indios.

• Atletico rozegrało bardzo dobrą akcję lewą stroną jednak mimo bardzo dobrej sytuacji Koke strzela ponad poprzeczką gospodarzy.

• Mamy dzisiaj doczynienia z bardzo rwaną grą obu zespołów, liczne faule psują widowisko.

• Turan i Juanfran przechodzą dziś samych siebie, obrońcy Valladolid nie mogą za nimi nadążyć dzięki czemu zawodnicy Atletico łatwo gubią krycie.

• Wrzutka w pole karne i Manucho oddaje strzał, jednak piłka minęła poprzeczkę o kilkanaście centymetrów.

• Godin zasłaniał wrzutkę Larssona za pomocą ręki, jednak gwizdek sędziego milczy.

• Bezradny Oscar nie dając sobie rady z przeciwnikiem postanowił go sfaulować za co został ukarany żółtą kartką.

• Na boisku melduje się Manucho, czy zdoła jednak odmienić losy tego spotkania i pomoże drużynie odrobić dwie bramki. Wydaje mi się że zbyt późno został wpuszczony.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy

• Bardzo dobra sytuacja gości, po genialnym podaniu problemów z pakowaniem piłki do siatki nie miał Diego Costa. Goście podwyższają na 2:0

• Na rozgrzewce Manucho.

• Pena dostaje żółtą kartkę za faul na Coscie, teraz obaj stoperzy Valladolid mają na koncie po jednym żółtym kartoniku.

• Javi Guerra zgarnął piłkę kilkanaście metrów od bramki gości, jednak nie potrafił z nią nic zrobić i praktycznie od razu stracił.

• Obie drużyny już na boisku, zaczynamy drugą połowę spotkania. Zobaczymy czy trener gospodarzy potrafił zmotywować swoich zawodników do gry.

• Gospodarze dużo gorzej prezentowali się w pierwszej odsłonie spotkania, nie potrafili stworzyć sobie sytuacji, a gdy tracili piłkę nie mogli jej odzyskać i cofali się do obrony we własne pole karne. Spora część meczu opierała się na długich podaniach którymi próbowały grać obie strony, zwykle nieskutecznie.

• Valladolid oddał w pierwszej połowie zaledwie jeden strzał na bramkę gości, w dodatku był to strzał niecelny. Dużo lepiej wygląda statystyka Atletico, które oddało tych strzałów 7, z czego 5 było w światło bramki.

• Po pierwszej połowie zasłużenie prowadzi Atletico.

• Żółtą kartkę za faul na Diego Costie dostał Jesus Rueda

• Najpierw bramkarza Valladolid próbowal lobować Diego Costa, a następnie dobijał Falcao. W obu sytuacjach lepszy bramkarz gospodarzy.

• Genialna obrona Daniego ! Wyszedł do piłki sytuacyjnej i obronił strzał a potem dobitkę !

• Prawie wszyscy zawodnicy Atletico na połowie rywali, Valladolid zamknięty we własnym polu karnym.

• Bardzo dobra współpraca Turana z Juanfranem na skrzydle, obaj zawodnicy wymienili się pozycjami i zmylili obronę przeciwnika, niestety ale nic nie przyniosła ta akcja bo w polu karnym gospodarzy było zbyt wielu przeciwników.

• Rukavina faulowany w pobliżu własnego pola karnego.

• Valladolid wciągu ostatnich kilku minut przeważnie przy piłce lecz nie potrafi przedrzeć się pod pole karne gości.

• Aktualnie większa część spotkania toczy się w środkowej części boiska, żadna z drużyn nie może wyprowadzić groźnej sytuacji.

• Kibice gospodarzy domagali się rzutu karnego po faulu na Omarze, jednak napastnik Valladolid nie był faulowany w walce powietrznej przez obrońcę Atletico.

• Sędzia popełnia błąd, zawodnik Atletico popędził skrzydłem mijając obrońcę, piłka uciekła mu do linii, jednak nie przekroczyła jej całym obwodem.

• Costa znów dostaje bardzo dobre zgranie od Falcao, jednak tym razem oddał zbyt słaby strzal aby zagrozić bramce gospodarzy.

• Falcao bardzo dobrze podaje do Costy, który staje przed bardzo dobrą sytuacją i oddaje strzał pod słupek bramki Valladolid, jednak pewnie broni Dani. Póki co jest chyba najlepszym zawodnikiem gospodarzy.

• Valladolid niezdolny skonstruować składnej akcji, zawodnicy gospodarzy nie mają pomyslu na rozegranie piłki, starają się grac długimi podaniami lecz póki co nic to nie przynosi.

• Przez pierwszy kwadrans dużo aktywniejsi goście, gospodarze praktycznie zamknięci w swoim polu karnym bronią się przed licznymi atakami Los Indios.

• Zamieszanie w polu karnym Valladolid, dośrodkowanie Turana jednak nic nie przynosi i piłka na kilka sekund opuszcza "szesnastkę", jednak futbolówka nie oddaliła się zbyt daleko bo zgarnia ją Juanfran i piłka znów w posiadaniu Atletico.

• Kolejny faul pod polem karnym Daniego, bezradni obrońcy Valladolid zmuszeni do faulu na Gabim. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego sytuacja opanowana przez obrońców.

• To już 20 trafienie Falcao w tym sezonie.

• Omar faulowany pod polem karnym Valladolid, z rzutu wolnego piłkę do Falcao dograł Godin. Drugi strzał Falcao i już bramka ! 1:0 !

• Falcao oddał bardzo silny strzal po ziemi ale pewnie na posterunku Dani Hernandez.

• Po dograniu ze skrzydła do piłki pierwszy doskoczył napastnik Atletico, ale zdaniem sędziego przy wyskoku faulował obrońcę Realu Valladolid.

• Pierwszy celny strzał w światło bramki oddali zawodnicy Valladolid, bardzo dobrym zagraniem popisał się pomocnik drużyny gospodarzy. Pewnie broni bramkarz Atletico.

• Zaczynamy drugie sobotnie spotkanie w lidze hiszpańskiej.

• Na trybunach Jose Zorrilla kibice gospodarzy rozpięli kilka pasów w barwach klubowych.

• Wczoraj swój mecz wygrała Barcelona i ma przewagę 15 punktów nad Atletico, zawodnicy z Madrytu za kilka minut będą mieli szansę odrobić 3 punkty do lidera. Dwie godziny po rozpoczęciu tego spotkania swój mecz zagra Real Madryt, który traci do drużyny Los Indios tylko pięć punktów, jeśli zawodnicy ze stolicy chcą czuć się komfortowo przed następną kolejką muszą powalczyć dziś o pełną pulę.

• Już za niespełna 20 minut ropocznie się spotkanie Realu Valladolid z Atletico Madryt na Jose Zorrilla. W obu składach wyjściowych znajdują się najbardziej bramkostrzelni zawodnicy obu drużyn: Radamel Falcao (19 goli) oraz Oscar (9 goli), może któryś z nich dziś podreperuje swój dorobek strzelecki.