ROW 1964 Rybnik

1

Olimpia Grudziądz

2

• Koniec meczu w Rybniku! Olimpia wygrywa po emocjonującym i obfitującym w kartki meczu. Głównym bohaterem spotkania został sędzia!

• Okazję miała także Olimpia, ale w dogodnej sytuacji Szczot przeniósł piłkę nad bramką.

• Emocje w Rybniku w końcówce spotkania. Najpierw podczas rzutu wolnego, a chwilę później rożnego ale nie udało się umieścić piłkę w siatce.

• Sędzia dolicza 5 minut.

• Ostatnia zmiana w Rybniku. Buchała schodzi z boiska, a zastąpi go Gładkowski.

• W odpowiedzi zza pola karnego uderzał Cisse, ale jego strzał został zablokowany obrońcę gości.

• Olimpia wykorzystała wreszcie przewagę dwóch graczy na boisku. Zabłocki zgrał piłę w do Ruszkula, a ten znajdując się przed bramkarzem umieścił precyzyjnie ją w bramce!

• Dobrą akcję Olimpii powstrzymał Krotofil.

• Dużo dzisiaj kartek, tym razem żółtą otrzymał Ruszkul.

• Oraz Olimpii. Gawęckiego zmienia Zabłocki.

• Zmiana w Energetyku. Z boiska schodzi Feruga, a za niego pojawi się Szatkowski.

• Buchała otrzymuje żółtą kartkę za faul.

• Zmiana w Olimpii. Mazurkiewicza na boisku zastępuje Łabędzki.

• Ależ emocje w Rybniku! Kurzawa wypuścił na wolną pozycję Ferugę, był on faulowany przez obrońcę, ale sędzia nie użył gwizdka co rozzłościło kibiców!

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Banasiak, ale Cieśliński przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Przerwa w grze, bo na trybuny za dyskusję został wyrzucony kierownik drużyny.

• Cieśliński podchodzi do jedenastki i zdobywa wyrównującą bramkę!

• Ale się zrobił mecz! Grolik fauluje Cieślińskiego w polu karnym i otrzymuje czerwoną kartkę! Energetyk gra w 9!

• Czerwona kartka ! Ostre wejście Kosteckiego w Mazurkiewicza, który otrzymuje za to żółtą kartkę, a miał już jedną na swoim koncie i musiał opuścić boisko przed czasem!

• 1:0! Cisse dopadł doprostopadłej piłki, która jeszcze w międzyczasie odbiła się od głowy defensora gości. Napastnik rybniczan popędził z nią w stronę bramki i precyzyjnym uderzeniem zdobył gola!

• I w międzyczasie z boiska zszedł Woźniak a zastąpił go Robert Szczot.

• Żółta kartka dla Woźniaka, za faul bez piłki.

• Pierwsza zmiana w Rybniku z boiska schodzi Jary, a zastąpi go Cisse.

• Po uderzeniu Gawęckiego niezbyt pewnie interweniował Kajzer wypuszczając piłkę przed siebie, biegł do niej Cieśliński, ale swój błąd naprawił bramkarz rybniczan.

• I w odpowiedzi bramkę mogła zdobyć Olimpia. Perfekcyjnie Cieśliński zgrał piłkę do Ruszkula, ale ten minął się z nią.

• W polu karnym z piłką znalazł się Feruga i wycofał ją do Krotofila, ale dobrze interweniował Wróbel.

• Okazję na zdobycie bramki miała Olimpia, gdy ze środka boiska prostopadła piłka zmierzała w stronę napastników, ale szybszy od nich był Kajzer.

• Żółta kartka dla Mazurkiewicza za faul na Buchale.

• Czas wznowić spotkanie!

• Mamy przerwę w Rybniku. Miejmy nadzieję że druga połowa będzie wyglądała ciekawiej niż to miało miejsce w pierwszej.

• Żółta kartka dla Pitera Bucko, za faul taktyczny na Ferudze.

• Poprzeczka! Ale zamieszanie pod bramką Olimpii, jeden z defensorów gości chciał wybić piłkę, ale prawie zdobył bramkę samobójczą, gdyż odbiła się ona od poprzeczki.

• Olimpia wywalczyła sobie rzut rożny. Piłkę dośrodkował Smoliński, do główki wyskoczył Piter Bucko, ale piłka znalazła się w dłoniach Kajzera.

• W odpowiedzi Ruszkul dośrodkowywał do Cieślińskiego, ale napastnik gości też znalazł się na spalonym.

• Dobra prostopadła piłka Buchały do Kurzawy, ale ten drugi znalazł się na pozycji spalonej.

• Rzut rożny dla Energetyka wykonywał Kurzawa, do przewrotki zbierał się Buchała, ale obrońca gości wybił piłkę jak najdalej.

• Po krótko rozegranym rzucie rożnym przez Olimpię w pole karne dośrodkowywał piłkę Banasiak, ale do tak mocnego dośrodkowania nie mógł dojść żaden z partnerów.

• Smoliński decyduje się na uderzenie zza pola karnego, z trudem piłkę na rzut rożny wybija Kajzer.

• Próba dośrodkowania Ruszkula, ale piłka po rykoszecie wychodzi po za boisko.

• Pierwsza dogodna akcja Energetyka. Buchała przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu Ferugi.

• Kostecki wyszedł do prostopadłej piłki, ale szybszy był bramkarz Olimpii.

• Słabe widowisko oglądamy dzisiaj w Rybniku. Mecz wyrównany, ale żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie groźnej sytuacji.

• Często skrzydłami atakują dzisiaj piłkarze gospodarzy. Piłkę w pole karne dośrodkowywał Krotofil, ale znalazła się ona w dłoniach Michała Wróbla.

• Kurzawa otrzymuję żółtą kartkę za potraktowanie łokciem przeciwnika.

• Akcja Olimpii lewą stroną boiska, piłkę starał się dośrodkować Banasiak. Piłka po rykoszecie spadła pod nogi obrońcy gospodarzy i mogli oni ruszyć z kontrą.

• Kostecki jako pierwszy otrzymał w tym spotkaniu żółtą kartkę za ostre wejście w przeciwnika.

• Banasiak zgrywał piłkę egzekwując rzut wolny, ale zrobił to niezbyt umiejętnie.

• Buchała ostro wszedł w Bucko, ale tym razem obędzie się bez żółtej kartki.

• Stały fragment gry pod bramką gości nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia.

• Z prawej strony dośrodkowywał Krotofil i wywalczył dla rybniczan rzut rożny.

• Ślisko dziś w Rybniku, Feruga chciał dośrodkować piłkę w pole karne, ale się poślizgnął.

• Dobra okazja Olimpii, Ruszkul zgrał prostopadłą piłkę do wybiegającego Gawęckiego, ale ten nie potrafił skierować jej w stronę bramki.

• Tym razem Energetyk wykonywał rzut wolny z prawej strony, ale dośrodkowanie było zbyt słabe, by mogło przynieść jakiekolwiek zagrożenie.

• Z lewej strony boiska faulowany był Buchała. Piłkę w pole karne dośrodkował Muszalik, ale napastnik z Rybnika znalazł się na pozycji spalonej.

• Dobra piłka zagrana do Cieślińskiego, on starał się dośrodkować w pole karne, ale na rzut rożny piłkę wybił jeden z defensorów.

• Rozpoczynamy mecz w Rybniku!

• Na trybunach w Rybniku pojawił się właśnie Ryszard Wieczorek.

• Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę. Za około dziesięć minut rozpoczynamy widowisko.

• Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Fabiniak, Łabędzki, Pisarczuk, Górka, Frańczak, Szczot, Zabłocki

• Ławka rezerwowych Energetyka ROW Rybnik:Skrzeszewski, Staniczek, Musiolik, Bałuszyński, Szatkowski, Gładkowski, Cisse

• Nowy trener ROW-u Rybnik będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Zagrożeni nadmiarem żółtych kartek są natomiast Marek Krotofil, Daniel Kutarba i Paweł Staniczek.

• Wciąż kontuzjowani w Olimpii są Maciej Kowalczyk, Marcin Staniek oraz Maciej Rogalski.

• Po bardzo dobrym początku sezonu, podopieczni Tomasza Kafarskiego przegrali cztery spotkania z rzędu. W poprzedniej kolejce na własnym stadionie musieli uznać wyższość Arki Gdynia.

• Dzisiejsze spotkanie będzie szczególne zwłaszcza dla Marka Wleciałowskiego, który zadebiutuje w roli szkoleniowca ROW-u, zastępując tym samym Ryszarda Wieczorka, który przeniósł się do Zabrza.

• Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się już na murawie.

• Witamy podczas relacji LIVE z meczu w Rybniku gdzie miejscowy Energetyk podejmie Olimpię Grudziądz!