• Koniec spotkania! Bo bardzo dobrej pierwszej i słabej drugiej, Energetyk podzielił się punktami z Wisłą Płock. Oba zespoły nadal są niepokonane w tym sezonie.

• Zbyt mocne zagranie Sekulskiego, piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

• Próbują, próbują oba zespoły. Nieskuteczność i brak wykończenia razi jednak w oczy.

• A po chwili Łukasz Sekulski wchodzi za Dziedzica.

• Staniczek za Ferugę.

• Dobra akcja Cisse, ale nikt nie poszedł w sukurs Senegalczykowi.

• Druga roszada w zespole gości: Wlazło za Burkhardta.

• W ostatnich minutach więcej z gry mają piłkarze Wisły, ale przytomnie broni się Energetyk.

• Kutarba ukarany żółtą kartką.

• Lekki strzał Szatkowskiego, z którym żadnego problemu nie miał Szczepankiewicz.

• Przed nami ostatnie 20 minut. Czy któryś z zespołów będzie w stanie zadać decydujący cios?

• Próbowali kombinacyjnej akcji miejscowi, ale Feruga stracił piłkę w kluczowym momencie.

• Fabian Hiszpański zastępuje Janusa w zespole gości.

• Słabsze tempo spotkania po przerwie, brakuje nam zdecydowanie okazji bramkowych.

• ...a także Słodowy za Szarego.

• Podwójna zmiana w ROW-ie: Szatkowki za Krotofila...

• Mocne, ale również bardzo niecelne uderzenie z dalszej odległości Kurzawy.

• Ostre wejście Szarego, będzie kartka.

• Bardzo aktywny jest Cisse, który jest najjaśniejszą ofensywną postacią Energetyka. Jednak Senegalczykowi ciągle brakuje nieco skuteczności. Tym razem uderzył w boczną siatkę.

• W ataku gospodarze, którzy głównie skrzydłami budują kolejne akcje ofensywne.

• Krzywicki szuka swojego trzeciego gola, ale na posterunku bramkarz rybniczan.

• Kartonik ogląda Marko Radić.

• Ze stojącej piłki uderzył Muszalik i pomylił się nieznacznie.

• Żółtą kartkę ogląda Rafał Kurzawa.

• Od razu było groźnie! Mocny strzał Grolika w pięknym stylu na rzut rożny sparował Szczepankiewicz!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Arbiter kończy 1 połowę.

• G o o o o l l l l ! ! ! ! Góralski niefortunnie trafia do własnej bramki!!

• Marcin Krzywicki ukarany kartką za dyskusję z arbitrem

• Ostatnie minuty to już raczej wyczekiwanie na błędy i koniec pierwszej połowy.

• Burkhardt źle dośrodkowuje z rzutu wolnego i piłka pada łupem bramkarza

• Marcin Krzywicki przed chwilą staną przed szansą zdobycia hat-tricka. Jego uderzenie niewiele minęło lewy słupek bramki gospodarzy

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Niespodziewana strata piłki przez Kutarbę i po szybkiej kontrze Krzywicki po raz drugi w tym meczu pokonuje Skrzeszewskiego

• Tempo spotkania zdecydowanie spadło. Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach na boisku w Rybniku

• Pół godziny wyrównanego spotkania z lekką przewaga miejscowych za nami. Czy w ostatnim kwadransie coś się zmieni?

• Paweł Kaczmarek na pozycji spalonej po podaniu Filipa Burkhardta

• ROW próbuje uspokoić grę spokojnie rozgrywając piłkę na swojej połowie.

• Dobre zawody rozgrywa dziś Cisse. Co prawda znów w polu karnym uprzedził go bramkarz ale widać, że ten zawodnik jest aktywny i szuka gry.

• Znów w natarciu gospodarze ale ani Jary ani Muszalik nie potrafią celnie i co najważniejsze skutecznie uderzyć na bramkę Szczepankiewicza.

• Szary w ostatniej chwili uprzedza Dziedzica wybijając piłkę na rzut rozny.

• Atakują gospodarze ale po dwójkowej akcji Cisse - Wieczorek ten drugi nie potrafi oddać dokładnego strzału.

• Kwadrans spotkania za nami. Długo gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia ale to oni prowadzą grę.

• G o o o o l l l ! ! ! ! Co za odpowiedź Wisły !!! Krzywicki jak tyczki slalomowe minął zawodników gospodarzy i pewnie pokonał Skrzeszewskiego!!

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Co się odwlecze....Cisse pokonuje Szczepankiewicza strzałem głową!!!

• Idrissa Cisse uprzedzony przez bramkarza Wisły. To była doskonała okazja na bramkę

• Znów przed szansą Wisła ale Skrzeszewski dobrze broni uderzenie Góralskiego

• W odpowiedzi uderza Burkhardt ale także bardzo niedokładnie i od bramki zaczynają zawodnicy trenera Wieczorka

• Mocny początek gospodarzy - najpierw Kutarba a potem Cisse próbują zaskoczyć bramkarza gości ale bez rezultatu

• Spotkanie zaczynają gospodarze!!

• Witamy obie drużyny na boisku. Za moment pierwszy gwizdek sędziego z Krakowa

• Arbitrem głównym meczu dzisiaj jest pan Sebastian Krasny z Krakowa.

• Przed tym spotkaniem goście zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, a ROW jest 12.

• Zawodnicy się rozgrzewają - za około 15 minut początek pierwszego meczu w Rybniku gdzie po remoncie murawa prezentuje się okazale.

• Trener Kaczmarek ma dziś do dyspozycji: Seweryn Kiełpin, Tomasz Grudzień, Piotr Wlazło, Fabian Hiszpański, Łukasz Nadolski, Łukasz Sekulski, Bartłomiej Sielewski

• Gospodarze: Daniel Kajzer, Mateusz Słodowy, Paweł Staniczek, Mateusz Szatkowski, Łukasz Bałuszyński, Roland Buchała, Marek Gładkowski