0

MKS Kluczbork

1

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

• Strzał Tkocza z rzutu wolnego minął bramkę Pogorzelca. W tym momencie sędzia kończy spotkanie. Goście wywożą z Katowic cenne punkty!

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza za faul przed polem karnym

• Sędzia doliczy 3 minuty do drugiej połowy

• Trener Smyła odesłany na trybuny!!!

• Kartkę za protesty utrzymuje Kozłowski

• Gielza faulowany w polu karnym!! Sędzia nie wskazuje na jedenastkę!

• Niziołek zagrał na wolne pole do Ariana, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie został zablokowany

• Wrzutka Kayode, która trafiła na głowę Kozłowskiego. Strzał rezerwowego tuż obok bramki

• Żółta kartka dla Kopczyka

• Giel w miejsce Kowalczyka. To kolejna zmiana w drużynie gości

• Swędrowski za faul na Wróblu ukarany żółtą kartką

• Centra z lewej strony Kayode. Po raz kolejny dobrze na przedpolu Pogorzelec

• Kuriozalna sytuacja!!! Strzał Tkocza trafił w boczną siatkę, tymczasem kibice zgromadzeni na trybunach zaczęli świętować zdobycie bramki, której nie było!!!

• Kartkę za faul otrzymuje Gałecki

• Uderzenie Gonzaleza z prawej strony trafia tylko w boczną siatkę!

• Kartka dla Pogorzelca za przedłużanie gry

• Akcja lewą stroną Kuna. Młody pomocnik zagrywa do Gielzy, który nie trafia w stuprocentowej sytuacji!

• Kowalczyk zagrywa na prawo do Niziołka, który soczystym strzałem starał się zaskoczyć Raniowskiego. Piłka tuż obok dalszego słupka!

• Anemiczne uderzenie Kowalczyka, które na ciało przyjął Kopczyk

• Akcja lewą stroną Kuna, która wyjaśniają defensorzy z Kluczborka.

• Po chwili kontra gości, którą strzałem obok bramki zakończył Kowalczyk

• Świetna akcja Rozwoju. Dobrze prawą stroną przedarł się Wróbel, który zagrał do Gielzy. Strzał napastnika zatrzymał się na poprzeczce bramki Pogorzelca!

• Uderzenie Tomasza Wróbla z narożnika pola karnego dobrze wyłapuje Pogorzelec

• Kartka dla Gonzaleza za faul z lewej stony boiska.

• Uderzenie Kojdera z 16 metrów trafia w rękę jednego z obrońców. Gwizdek arbitra milczy!

• Pierwsza akcja po przerwie. Wrzutka Gonzaleza trafia na głowę Mielnika, ale jego uderzenie w znacznej odległości minęło bramkę gości.

• Zaczynamy drugą część spotkania! Tym razem od środka rozpoczną gospodarze!

• Faul na Niziołku w środkowej strefie boiska. Wrzutka strzelca bramki nie zagroziła gospodarzom

• Bardzo dobre uderzenie Nowackiego z rzutu wolnego. Skutecznie interweniuje Raniowski!

• Rzut wolny z 40. metrów dla MKS-u. Goście sprytnie rozegrali ten stały fragment gry. Wszystko zakończyła wrzutka Niziołka, którą wyjaśnilii obrońcy Rozwoju

• W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Tomasz Wróbel

• Goooool!!! Niziołek pewnie wykorzystuje rzut karny

• Faulowany w polu karnym Kojder. Sędzia dyktuje rzut karny!

• Z prawej strony na pełnym biegu dośrodkował Gonzalez, jego wrzutka nie znalazła jednak adresata

• Uderzenie z dystansu Kowalczyka na ciało przyjął Cholerzyński.

• Pierwsza akcja Rozwoju zakończona faulem Tkocza na Ganowiczu

• Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Złotnickiego! Od środka rozpoczęli goście!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę! Goście zagrają w jednolitych niebieskich strojach. Gospodarze w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Poza tym w drużynie trenera Smyły zabraknie w dzisiejszym spotkaniu Łukasza Winiarczyka, który jest kontuzjowany. Trener gości dokonał jednej zmiany w składzie w porównaniu ze spotkaniem przeciwko Olimpii. W miejsce Roberta Brzęczka do składu wskoczył Kamil Nitkiewicz

• W drużynie Rozwoju po raz pierwszy w tym sezonie w bramce wystąpi Maciej Raniowski. Występujący dotychczas we wszystkich spotkaniach Bartosz Soliński tym razem usiadł na ławce rezerwowych.

• Zawodnicy rezerwowi obu drużyn

Rozwój: Bartosz Soliński, Przemysław Gałecki, Bartosz Jaroszek, Piotr Barwiński, Wojciech Król, Balogun Kayode, Filip Kozłowski

MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Mateusz Arian, Piotr Giel, Tomasz Swędrowski, Robert Brzęczek, Sebastian Deja

• Goście przystępują do dzisiejszego spotkania podbudowani zwycięstwem nad Olimpią Grudziądz 1:0. Podopieczni Mirosława Smyły mają z kolei za sobą nieudaną podróż do Gdyni. Rozwój przegrał z Arką 0:4 i wciąż okupuje ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli.

• Witamy gorąco z Katowic, gdzie już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Rozwojem, a MKS Kluczbork. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji!