Rubin Kazań

3

Chelsea Londyn

2

• Koniec spotkania w Moskwie. Rubin wygrywa z Chelsea 3:2 ale w dwumeczu lepsza jest drużyna z Londynu i ona awansuje do półfinału.

• Ostatnia zmiana w zespole gości

• 3 minuty dolicza arbiter

• Marcano ogląda kartkę za faul na Torresie

• Marcano pewnie zastopował strzelca pierwszej bramki dla Chelsea

• Ostatnie 300 sekund meczu przed nami

• Cristian Ansaldi uderza głową z 3 metrów wprost w bramkarza!

• 12 minut do końca meczu. Brawo dla Rubina za ambicję

• Oscar wchodzi na boisko

• Moses przebiegł całe boisko po to aby z 15 metrów uderzyć wysoko nad bramką

• G o o o l l l l ! ! ! ! ! Natkho pewnie z karnego i Rubin prowadzi!!

• Karny dla Rubinu!!

• Kasaev schodzi z boiska w jego miejsce Ryazantsev

• Dwadzieścia minut do końca. Za chwilę ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Rubin przejął inicjatywę w tym spotkaniu

• Rubin chce za wszelką cenę wygrać to spotkanie. Co prawda o awansie nie ma już co marzyć ale wygrana nad takim renomowanym rywalem byłaby sukcesem

• Dyadyun czyli napastnik zmienia pomocnika Orbaiza

• Ivan Marcano głową strzela minimalnie obok słupka

• G o o o l l l l ! ! ! ! Mamy przynajmniej bramki w tym meczu!! Karadeniz po dośrodkowaniu z prawej strony głową po raz drugi pokonuje Cecha!!

• Mikel zmienia Ramiresa

• Godzina za nami. Za chwilę pierwsza zmiana w zespole gości

• Rubin walczy, Rubin chce wyrównać!!!

• G o o o o l l l l ! ! ! ! Ładna akcja gości, Moses wpadł w pole karne i z 16 metrów technicznym uderzeniem po raz drugi pokonał bramkarza Rubinu!

• Ambitnie grający gospodarze wyrównali w starciu z renomowanym rywalem

• G o o o o l l l l !!!! Marcano uderzeniem głową pokonał Cecha!!

• Kasaev wycofuje piłkę do Rondona, który uderza z 20 metrów i Cech musi interweniować. Jeden z niewielu ciekawych momentów w tym meczu

• Kazań na połowie Chelsea bez pomysłu na grę.

• Dużo kopaniny w środku boiska.

• Ten gol już praktycznie rozstrzygnął losy tego dwumeczu. Czy Rubin powalczy jeszcze o korzystny wynik choćby w tym meczu.

• Chelsea - Rubin Kazań

• G o o o o l l l l ! ! ! !! Torres wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Rubina i przelobował bramkarza, który także niepotrzebnie wybiegł daleko poza pole karne

• Torres lobuje bramkarza Rubina: Rubin Kazań - Chelsea

• Doskonała okazja Rondona. Napastnik z Kazania z 5 metrów trafił w obrońcę Chelsea.

• Przed spotkaniem można przeczytać zapowiedź tego spotkania

• W pierwszym spotkaniu goście pewnie wygrali 3:1 i przed rewanżem są w doskonałej sytuacji. Piłkarze Rubina Kazań aby awansować do półfinału będzie musieli wygrać minimum 2:0. Każda strzelona przez zespół z Anglii bramka oddali gospodarzy od awansu

• Już za godzinę turecki sędzia Firat Aydinus da sygnał do rozpoczęcia rewanżowego spotkania ćwierćfinału Ligi Europejskiej pomiędzy Rubinem Kazań a Chelsea Londyn