0

0 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

0 dogrywka 2 połowap.

• Koniec spotkania. Dzięki dwóm bramkom w dogrywce awans do następnej rundy wywalczył Rubin Kazań. Swoje sytuacje miały oba zespoły, ale to Rosjanie okazali się skuteczniejsi.

• Jeszcze strzał Natkcho. Zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

• Jeszcze Kislyak zmienia Karadeniza.

• Strzał Valdo obok bramki.

• Szybka kontra Rosjan, długie podanie do Dyadyuna, przegrał jeszcze z nim walkę o piłkę Valdo i napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam, którą zakończył ze stoickim spokojem. To chyba już jest po wszystkim...

• GOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!DYADYUN!!!!!!!!!!!!

• Strzał Ballesterosa z największym trudem broni Ryzhikov.

• Eremenko ukarany za faul taktyczny.

• Z daleka Barkero, ale ten strzał nie miał prawa zagrozić bramce.

• Pozostało jeszcze 15 minut dla Levante na wyrównanie.

• Koniec I połowy dogrywki.

• Żółtą kartką ukarany Navarro.

• Kwestia awansu jest wciąż otwarta, ewentualny wynik 1-1 premiuje Hiszpanów.

• Dyadun zmienia Kasaeva.

• Natkcho dograł w pole karne, jak spod ziemi tuż przed bramkarzem znalazł się Rondon i pokonał go z najbliższej odległości.

• GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RONDON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zbyt długo składał się do strzału Valdo i został zablokowany.

• Długie podanie do Riosa, za mocne.

• Z dystansu strzela Eremenko. Niecelnie.

• Dośrodkowuje Karadeniz, wprost na głowę obrońcy rywali.

• W Levante mieliśmy ostatnią przysługującą zmianę. Juanlu zmienia Rubena Garcie.

• Rozpoczynamy I połowę dogrywki.

• A więc czeka nas jeszcze dogrywka. Jak na razie dość przyjemne dla oka i żywe to spotkanie, a jedyne czego mu brakuje to klarowne sytuacje bramkowe.

• Lell strzela z ostrego kąta, groźny strzał, jednak pewnie łapie Ryzhikov.

• Miękka wrzutka w pole karne gości, szczupakiem strzela Rondon i z największym trudem broni bramkarz.

• Zablokowany strzał Karadeniza z ostrego kąta.

• Groźne zapowiadał się atak Levante, ale wszystko kończy niedokładne podanie Lella.

• Byłaby okazja dla Levante, ale Rios złapany na spalonym.

• Żółtą kartką ukarany Kaleschin.

• Natkcho po kilku próbach w końcu trafił w światło bramki, mimo, że celował w to miejsce gdzie stał bramkarz to jego potężny strzał sprawił wiele problemów Navasowi.

• Mocny wrzut z autu w pole karne Rubinu, ładnie do strzału z woleja złożył się Barkero i piłka przelatuje tuż obok słupka.

• Rios wchodzi, El Zhar schodzi z boiska.

• Groźna sytuacja dla Rubinu. Na szczęści dla Hiszpanów Lell wygrał pojedynek jeden na jeden z Karadenizem.

• Źle wykonany rzut rożny.

• Zablokowane dośrodkowanie Karadeniza, będziemy mieli korner.

• Zablokowany strzał Natkcho.

• Valdo zmienia Aquafresce.

• Po błędach Rosjan w obronie do piłki doszedł El Zhar i oddał strzał ze skraju pola karnego, minimalnie niecelne to uderzenie.

• Strzał głową Aquafresci minimalnie obok bramki.

• Była okazja dla gospodarzy, ale wcześniej sygnalizowany spalony.

• Strzela z dystansu Diop, obok bramki.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Natkcho, trochę zamieszania w polu karnym, wybijają obrońcy. Z dystansu próbował jeszcze Orbaiz, ale jego strzał nie miał prawa zagrozić bramce rywali.

• Nakładka Navarro i rzut wolny dla Rubinu.

• Kolejny dzisiaj strzał Natkcho. Co raz bliżej bramki, ale wciąż za wysoko.

• Strzał głową Davida Navarro prosto w bramkarza.

• Źle wykonany stały fragment gry.

• Faulowany w walce o piłkę Aquafresca, będzie okazja z rzutu wolnego.

• Piłkarze Levante rozpoczynają II połowę.

• Koniec I połowy.

• Dośrodkowanie w pole karne Levante i w ostatniej chwili strzał Orbaiza blokuje Lell.

• Orbaiz pada w polu karnym, jednak nie ma mowy o karnym.

• Strzela Eremenko, po murze na rzut rożny.

• Faulowany Rondon i będzie okazja z rzutu wolnego.

• Piłkarze Levante reklamowali zagranie ręką w polu karnym jednego z obrońców rywali, ale gwizdek sędziego milczy.

• Świetna wymiana piłki między Rosjanami zakończona fatalnym strzałem Karadeniza.

• Mocny strzał po ziemi z dystansu Natkcho pewnie łapie Keylor Navas.

• Zamieszanie w polu karnym Levante, kilkukrotnie zablokowane strzały Rosjan i ostatecznie zażegnano niebezpieczeństwo.

• OD kilku minut mamy okres spokojniejszej gry i walki w środku pola.

• Ładna ,,klepke'' Levante kończy niedokładne podanie Barkero.

• Długa piłka do Rondona, miał problemy z jej opanowaniem napastnik, ale ostatecznie zdołał ją przyjąć i wyszedł na sytuacje sam na sam, jednak mając przed sobątylko bramkarza fatalnie przestrzelił.

• Kasaev z dystansu. W trybuny.

• Jak na razie mamy wyrównane spotkanie.

• Strzał głową Diopa i bramkarz gospodarzy zmuszony do pierwszej interwencji w tym meczu.

• Dogranie piłki w pole karne Levante, ale nie doszedł do piłki Rondon.

• Krótka przerwa w grze. Zwija się z bólu Juanfran.

• Spokojnie rozgrywali piłkę Rosjanie, ale traci piłkę Karadeniz.

• Natkcho prosto w mur.

• Faulowany Kasaeev, będzie okazja z rzutu wolnego.

• Pierwsza próba z dystansu. Strzelał Natcho. Wysoko nad bramką.

• Rozpoczynają Rosjanie od środka boiska.

• Rubin odprawił już w tym roku jedną drużynę hiszpańską, po emocjonującym dwumeczu Rosjanie pokonali Atletico Madryt.

• Witam wszystkich na relacji live z spotkania 1/8 Ligi Europejskiej Rubin Kazań-Levante. W pierwszym meczu padł remis 0-0, więc jednego możemy być pewni dzisiaj na pewno padną bramki, jeśli nie w regulaminowym czasie gry, to w dogrywce lub serii rzutów karnych, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli tak długo czekać.