3 1 połowa

Korona Kielce

1

• Po 4 doliczonych minutach Marcin Borski kończy ten mecz. Działo się dużo było to ładne zakończenie roku w Chorzowie. Za relację dziękuje Szura Bartłomiej

• Ładne zakończenie roku w Chorzowie. Abbott z narożnika pola karnego - mocno, silno i celnie.

• Ostatnia zmiana w Koronie

• W tym meczu już chyba nic ciekawego się nie wydarzy. Gra głównie w środku pola a goście choć próbują to jednak na nic się nie zanosi.

• Pesković na raty ale skutecznie łapie piłkę po rzucie rożnym Korony

• Korona w pierwszych 10 minutach drugiej części prezentuje się zdecydowanie korzystniej niż przed przerwą. Tylko czy zdążą goście odwrócić losy meczu??

• Tym razem piłkarzowi Korony już się nie udało

• Piech, Piech, Piech - tym razem napastnik Ruchu był za szybki..sam dla siebie

• "Świecę" w pole karne Ruchu zagrywa Lisowski jednak Pesković spokojnie łapie piłkę

• 4 na 4 ale Piech za długo prowadzi piłkę i obrońcy Korony radzą sobie

• Jovanovic brzydko fauluje Malinowskiego, pierwsze minuty nerwowe w wykonaniu Ruchu

• Tomasz Lisowski fatalnie uderza piłkę z wolnego blisko narożnika pola karnego Ruchu.

• Brzydki faul Kijanskasa i zasłużona kartka

• Zawodnicy z Kielc zapewne marzą aby ta fatalna pierwsza połowa już się zakończyła. Przed momentem próbował znów Zieliński ale dziś to zupełnie nie dzień Korony

• Statystyki pierwszej połowy jak na razie są porażające dla gości - 12:0 w dośrodkowaniach, 5:0 w rzutach rożnych

• Musiało się to stać !!! Zieńczuk uderza z wolnego, piłka rykoszetem odbija się od Kuzery i wpada do siatki!!

• Zieliński oddaje 1 strzał na bramkę Ruchu

• A kibice "pozdrawiają" PZPN

• Ruch coraz groźniejszy-tym razem znów Jankowski zablokowany

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy

• To chyba ostatnie ostrzeżenie dla Hernaniego. Zawodnik Korony fauluje Piecha blisko narożnika pola karnego

• Jankowski nie doszedł do dobrze bitej piłki w pole karne Korony

• Jankowski do Straki ten podaje do Zieńczuka, który bliski był zdobycia bramki - obrońcy Korony jednak zażegnali niebezpieczeństwo. To była najgroźniejsza okazja w tym spotkaniu

• Ruch rozpoczyna kolejną akcję na własnej połowie jednak jak na razie konkretnego zagrożenia pod bramką Korony nie odnotowaliśmy

• Stano faulowany w środku boiska - Djokic otrzymuje ostrzeżenie od Marcina Borskiego

• Początek meczu zdecydowanie dla Ruchu - Korona broni się na własnej połowie.

• Kolejny rzut wolny dla Ruchu

• Rzut rożny dla Ruchu, piłka w rękach Małkowskiego

• Kijanskas fauluje Piecha i mamy wolny 30 metrów od bramki Korony

• Od razu pierwsza akcja Ruchu ale obrońcy Korony blokują piłkę

• gramy

• Marcin Borski wyprowadza na murawę oba zespoły. W Chorzowie bezchmurnie

• Pierwsze spotkanie w poniedziałkowy wieczór w Kielcach zakończyło się wynikiem 2:2. W tym spotkaniu oglądaliśmy 4 bramki w pierwszej połowie oraz chyba nie do końca słuszne decyzje sędziego z Płocka. Jak będzie dziś ??