Ruch Chorzów 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

• Koniec meczu!

• Podbeskidzie pokarało Ruch! Demjan na 3:1 i koniec meczu!

• Ależ nieporadnie poczyna sobie Ruch w ostatnich akcjach meczu. Zamiast grać do przodu, gra w poprzek boiska i do tego na aut.

• No i Ruch rzuca się do ataków, ale obrona, która zaspała przed chwilą przy bramce po rzucie rożnym, teraz znowu bezbłędnie.

• A jednak gooool! Starzyński dośrodkował, a gola kontaktowego zdobył Zieńczuk!

• Ruch stara się w końcówce atakować, ale to już co najwyżej gra o honor, bo szanse, że przy takiej grze uda sie zdobyć Niebieskich przynajmniej dwie bramki są minimalne.

• Z rzutu wolnego wrzucał Zieńczuk, a w idealnej sytuacji z piłką minął się Panka!

• Łatka faulował Smektałę przed polem karnym, rzut wolny dla Ruchu z 30 metrów.

• Chmiel z prawej strony zdecydował się uderzać z ostrego kąta i tylko rzut rożny.

• Akcja Podbeskidzia lewą stroną. Szarżował Malinowski, który niekryty zdecydował się uderzać, ale zrobił to bardzo lekko i spokojnie chwycił piłkę Pesković.

• Żółta kartka dla Sokołowskiego za faul.

• W polu karny Podbeskidzia piłka spadła na nogę Smektały, który z woleja uderzył wzdłuż bramki. Mogło być groźnie, ale wykończenie pozostawia dużo do życzenia.

• Dosyć przypadkowo nad bramką Podbeskidzia piłkę po rzucie wolnym przeniósł Pawela. Po rzucie rożnym kolejny raz piłka wybita na korner. Tym razem skończyło się już na wybiciu piłki za linię końcową przez piłkarzy Ruchu.

• Uderzenie Sokołowskiego z dystansu wybronił Pesković.

• Żółta kartka dla Chwastka za faul.

• Druga zmiana w Podbeskidziu. Deję zmienił Piter-Bucko.

• Górkiewicz niepewnie wybijał piłkę i przejął ją Smektała, ale nie skorzysał z prezentu.

• Próba ataku Podbeskidzia prawą stroną. Skończyło się na rzucie rożnym. Po wrzutce i strzale głową piłka w rękach Peskovicia.

• Ruch walczy o honorową bramkę, ale rozbija się o mur obrońców Podbeskidzia.

• Pierwsza zmiana w zespole Górali. Cetkowvicia zmienia Pawela.

• Po podaniu Zieńczuka Jakowski uderzył wysoko ponad poprzeczką.

• Druga zmiana w Ruchu. Smektała w miejsce Janoszki.

• Lewiński wybił piłkę na rzut rożny. W pole karne wrzucał Chmiel ,ale nic nie wyszło z tej akcji.

• Chmiel dostał dobre podanie od Cetkowicia, minął Peskovicia i zagrał wzdłuż bramki, gdzie jednak nikt nie zamknął akcji.

• Bardzo dobre zawody rozgrywa dzisiaj Górkiewicz, który przecina mnóstwo piłek. Tym razem przeciął dośrodkowanie do Zieńczuka na prawą stronę.

• Po podaniu z głębi pola Demjan był na pozycji spalonej, więc nawet nie ruszył do piłki, którą przejęli obrońcy.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. Wrzuca piłkę Chmiel, a Demjan główkował ponad bramką.

• Zieńczuk próbował dograć piłkę w pole karne, ale zablokował go Górkiewicz. Po rzucie rożnym sprzed pola karnego uderzał Starzyński, ale wysoko nad bramką.

• Po rozegraniu z Djokiciem próbował dograć piłkę w pole karne Zieńczuk, ale nie zdołał utrzymać jej w boisku i od bramki Zajac.

• Na meczu pojawiło się dzisiaj 4300 kibiców, w tym około 50 fanów z Bielska. Tylko ci ostatni mogą być w dobrych humorach.

• Trener Zieliński wprowadza na boisko Kuświka, w miejsce Malinowskiego.

• Daleka piłka do Piotra Malinowskiego, ale skrzydłowy Podbeskidzia na spalonym.

• 2:0! Uderzenie Chmiela obronił Pesković, ale dobitka Demjana była już celna!

• Po próbie wyjścia z akcją Ruchu, na spalonym Jankowski.

• Od środka drugą połowę rozpoczyna Ruch, Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie w Chorzowie prowadzi Podbeskidzie, a sam mecz nie zachwyca. Gwizdy żegnają sędziów spotkania. Kibice Ruchu mają pretensję o podyktowanie rzutu karnego.

• Minuta doliczona.

• Jankowski zablokowany przy strzale i piłka po rykoszecie w rękach Zajaca, Tymczasem na boisku leżał Janoszka, który musi opuścić na chwilę murawę.

• Piłka wędruje teraz z połowy na połowę, ale oba zespoły nie potrafią skonstruować akcji.

• Zieńczuk delikatnie nad murem, ale prosto w ręce dobrze dysponowanego dzisiaj Zajaca.

• Dwa razy próbował dogrywać w pole karne Panka, obie próby wybite, ale przy drugiej był faulowany i rzut wolny dla Ruchu przed polem karnym.

• Jankowski w walce o górną piłkę z Zajacem. Bez szans snajper Ruchu.

• Zajac uratował teraz Podbeskidzie, przecinając zagranie wzdłuż bramki Jankowskiego do niekrytego Janoszki, który na pewno zdobyłby gola!

• Dobra akcja Podbeskidzia. Malinowski z prawej strony wrzucał piłkę w pole karne, ale Djokić zdołał głową wybić piłkę.

• Demjan powoli wraca na swoją pozycję, gra wznowiona.

• W polu karnym Ruchu leży Demjan, piłka wybita, gra wstrzymana.

• I było groźnie pod bramką Ruchu! Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę musnął Demjan i na rzut rożny sparował Pesković. Po kornerze chorzowianie wybili piłkę.

• W odpowiedzi próba ataku Podbeskidzia, ale skończyła się na obrońcach. Po chwili o piłkę z Djokoviciem walczył Chmiel, ale faulował.

• Panka z prawej strony wyłożył piłkę w pole karne do Panki, który mocno uderzył, ale uderzył prosto w Górkiewicza!

• I rzut rożny dla Ruchu po próbie dośrodkowania z prawej strony.

• Kolejna akcja Ruchu, tym razem uderzenie zablokowane. Po chwili sprzed pola karnego uderzał Malinowski, ale niecelnie. Niebiescy próbują wziąć się w garść i atakować.

• Janoszka w dobrej sytuacji bardzo długo zwlekał ze strzałem. W końcu mimo asysty obrońców zdecydował się na uderzenie, ale zdołał wyłapać piłkę Zajac.

• Atak Podbeskidzia lewą stroną, ale Malinowski za bardzo wypuścił sobie piłkę i od bramki Pesković.

• Żółta kartka dla Zieńczuka za faul na Górkiewiczu.

• Mecz nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Akcji bramkowych na razie jak na lekarstwo. Ruch gra bez przekonania, jakby nie przegrywał w ważnym meczu u siebie 0:1.

• Próba szybkiego ataku Ruchu. Starzyński znalazł na prawej stronie Janoszkę, który zagrał w pole karne do wbiegającego Panki, ale niecelnie.

• Kibice Ruchu chwilowo jak zamurowaniu. Dopingują natomiast bielszczanie, których w sektorze gości jest kilkudziesięciu. Machają w tej chwili... dwiema flagami na kijach.

• W odpowiedzi w ataku Podbeskidzie, ale skończyło się na rozgrywaniu ataku pozycyjnego pod polem karnym Ruchu i piłka juz na połowie gości.

• Po kolejnej akcji Ruchu kolejny korner. Po wrzutce Zieńczuka próbował uderzać Jankowski, ale Pietrasiak odbił piłkę. Chorzowianie dopatrywali się zagrania ręką, ale nic takiego nie miało miejsca.

• W ataku Ruch. Po wrzutce z lewej strony strzał głową oddał Zieńczuk, ale doskonałą interwencją popisał się Zajac. Rzut rożny.

• Okazja dla Ruchu! Jankowski jednak źle odegrał piłkę w polu karnym i ta została wybita spod nóg Starzyńskiego przez obrońcę bielszczan.

• Ruch ma poważne problemy z wyprowadzeniem piłki spod własnego pola karnego. Mogło to wykorzystać Podbeskidzie, ale do ostrej wrzutki nie doszedł Górkiewicz.

• Podbeskidzie wykazało się dużą determinacją w pierwszych minutach i choć ataki Górali nie były dopracowane, przyniosły zamierzony efekt. Jak odpowie Ruch?

• Goooool! Sokołowski pewnie pokonuje Peskovicia z karnego!

• Żółta kartka dla Stawarczyka!

• Rzut karny dla Podbeskidzia po zagraniu ręką Stawarczyka!

• Górale zbyt długo budowali atak i w efekcie stracili piłkę. Na razie więcej determinacji przejawiają jednak goście, Ruch praktycznie nie gości pod polem karnym bielszczan.

• Chmiel faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Atak Podbeskidzia lewą stroną, ale po niedokładnym podaniu Chmiel nie przyjął piłki i wybili ją obrońcy.

• Jankowski próbował rozegrać piłkę ze Starzyńskim, ale ten drugi przyjmował ją na spalonym.

• Ruch wyszedł z kontrą, ale Sokołowski faulował Starzyńskiego, który nieporadnie zabierał się z piłką, zamiast zagrywać do wychodzącego na pozycję Jankowskiego.

• Próba ataku Ruchu lewą stroną, ale Janoszka nie opanował piłki i od autu Podbeskidzie.

• Pierwsza piłka wybijana przez Peskovicia wróciła na połowę Ruchu, ale od razu sędzia dopatrzył się spalonego Demjana.

• Od środka rozpoczęło Podbeskidzie.

• Rezerwa Podbeskidzia: Baran, Piter-Bucko, Gusić, Kołodziej, Pawela, Wodecki i Janczeko.

• Rezerwa Ruchu: Kamiński, Kuświk, Konczkowski, Lewczuk, Niedzielan, Tymiński, Smektała

• Oba zespoły wychodzą już na boisko. Ruch w niebieskich kompletach, Podbeskidzie na czerwono.

• Na trybunie na łuku trwa właśnie intensywna bitwa... na śnieżki :)

• Gości w dzisiejszym spotkaniem po raz drugi poprowadzi Czesław Michniewicz. W debiucie przed tygodniem wywalczył punkt w meczu z Koroną. Dzisiaj mierzy w komplet punktów. Spotkania Podbeskidzia w tej rundzie nie napawają jednak optymizmem. Bielszczanie na wyjazdach dwukrotnie remisowali - 0:0 z Wisłą i 1:1 ze Śląskiem Wrocław.

• Na trybunach na razie niewielu kibiców. Są jednak także goście z Bielska, którzy rozwieszają pierwsze transparenty.

• Oba zespoły rozgrzewają się już na boisku. Zima w Chorzowie trzyma, ale płyta boiska i jej okolice są dobrze przygotowane do gry. Ruch - Podbeskidzie

• Witamy w relacji an żywo ze spotkania w Chorzowie, gdzie Ruch podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Chociaż spotykają się zespoły dolnych rejonów tabeli, mecz zapowiada się interesująco. Dla Podbeskidzia to praktycznie mecz o życie i ostatnia szansa na złapanie kontaktu z miejscem dającym utrzymanie w Ekstraklasie. Z kolei Ruch w przypadku zwycięstwa znacząco oddali widmo spadku.