Ruch Radzionków

2

Arka Gdynia

3

• Nie dał rady wyrównać Ruch. Arka zrewanżowała się Cidrom za porażkę z jesieni.

• Jeszcze rożny dla Cidrów.

• 180 sekund doliczył arbiter.

• Cisse głową w pole karne, nie doszedł do tej piłki Giesa. Ruch wciąż walczy.

• Tumicz GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL !!!!!! Po dośrodkowaniu Rockiego, rezerwowy Ruchu strzela bramkę kontaktową.

• Rocki faulowany przy linii końcowej, czy Ruch jeszcze zdoła zagrozić?

• Mazurkiewicz z rzutu wolnego, z ponad 30 metrów zdecydował się na mocne, niecelne uderzenie.

• Ostatnią zmianę wykorzystują goście, schodzi Flis, a w jego miejsce Niedziela.

• Tumicz dostał piłkę od Cisse, jednak pod presją obrońcy nie trafia w światło bramki.

• Raz jeszcze próbuje Ruch, raz jeszcze przerywa akcję arbiter- spalony.

• I jeszcze raz, tym razem z lewej strony wrzuci Rocki.

• Rożny dla Arki, Tomasik dośrodkowuje, kontra Ruchu i korner po drugiej stronie boiska.

• Kolejny spalony... Raz jeszcze Tumicz.

• Druga zmiana trenera Nemca, Surdykowski za Nwaogu.

• Kontra Arki mogła być zabójcza, jednak Nwaogu nie wykorzystuje sytuacji 1 na 1 po podaniu Flisa.

• Zmiana również w Arce, za Radzewicza Kasperkiewicz.

• Rocki z rzutu wolnego, głową Nalepa, a z problemami nad poprzeczką piłkę przerzuca Szlaga.

• Kolejny raz w górze chorągiewka sędziego liniowego. Na spalonym Tumicz.

• W ich miejsce Tumicz i Radzio.

• Opuścili plac gry Danielewicz i Dziewulski.

• Efektownie, jednak nie efektywnie tym razem uderzał Nwaogu. Zmiany w Ruchu.

• Kolejny raz z problemami Kiełpin, nie jest dziś pewnym punktem swojej drużyny.

• Żółty kartonik również dla Nalepy.

• Arka pewnie dąży do zdobycia trzech punktów !!! Tomasik w pole karne, Kiełpina ubiegł Flis i głową umieścił piłkę w siatce. 1:3.

• Kolejny rzut rożny dla Arki, tym razem bez celnego strzału.

• Pierwszy kartonik dla zawodnika gospodarzy, ukarany Muszalik.

• Z prawej strony minął rywali Rocki, jego dośrodkowanie pada łupem Szlagi.

• Witamy po przerwie, drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Do szatni schodzą obie drużyny, w lepszych nastrojach goście, którzy jednak jeszcze nie wygrali tego spotkania.

• Szybko wykonali aut gospodarze, Cisse na ósmy metr do Giesy, ten nie trafia czysto w piłkę...

• Kontra Arki, wypuszczony ładnie Nwaogu, wyprzedzony na trzydziestym metrze przez... Kiełpina !

• Kolejny kartonik, tym razem Krajoanowski.

• Obudzili się Arkowcy ! Nwaougu wzdłuż linii bramkowej, zapachniało bramką samobójczą, jednak ostatecznie obronną ręką wyszli z tej opresji gospodarze.

• Ciekawie robi się na Narutowicza, na kontrowersyjnym spalonym tym razem Cisse.

• Kolejny raz kilka ładnych podań wymienili gospodarze, mocno uderzył zza pola karnego Giesa, jednak trafił w zawodnika rywali.

• Cisse rozpoczynał akcję Ruchu, powalony bezpardonowo przez Jaruna, ten ukarany kartką.

• Analogiczny rzut wolny po drugiej stronie boiska, odbitą piłkę uderzył Kuklis- daleko od bramki Kiełpina.

• Raz jeszcze groźnie Danielewicz, piłka minęła jednak wszystkich graczy i wyszła poza plac gry.

• Kolejny stały fragment gry dla Ruchu, faulowany Cisse, rzut wolny z 25. metra.

• Próbowała Arka, jednak skupieni już defensorzy Ruchu nie popełniają błędów.

• Skupiła się na defensywie drużyna gości, nie potrafią przejść obrony Arki gospodarze.

• Chcą pójść za ciosem tym razem Cidry, Giesa dośrodkowuje jednak zbyt mocno i piłka pada łupem Arkowców.

• Gol kontaktowy !!! Danielewicz mocno bił piłkę w pole karne, ta minęła nogę Nwaogu i wpadła do siatki !!

• Muszalik faulowany z boku pola karnego, szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Pada w polu karnym Arki Danielewicz, gwizdek milczy a Arka rusza z kontrą. Strzał Flisa zablokowany.

• Szczęście również sprzyja gościom, większość przypadkowo odbitych piłek pada ich łupem.

• Słabo spisuje się dziś defensywa Ruchu, zbyt łatwo akcje stwarza sobie Arka. Kolejny korner dla gości.

• W polu karnym Ruchu, nogą trafił w głowę Trzcionki Nwaogu- żółta kartka.

• Atakują gospodarze ! Giesa wypuścił Cisse, ten w sytuacji 1 na 1, z ostrego kąta przegrał pojedynek z Szlagą.

• Kontra Cidrów, całe boisko przebiegł z piłką Giesa, wyłożył Rockiemu ten marnuje dobrą sytuację !

• Bez buta, jednak skutecznie interweniuje w środku pola Dziwulski... Muszą się otrząsnąć gospodarze.

• Dwie bramki, które w Gdyni strzelili jesienią radzionkowianie ustawiły tamto spotkanie. Jak będzie tym razem?

• Kolejny korner, dośrodkowanie na Jaruna i 2:0 !!!!

• Mogli pójść za ciosem goście !!! Flis na piątym metrze uprzedzony jednak przez Kopacza.

• Flis wtargnął w pole karne, odegrał do Tomasika, a ten wyprowadza Arkę na prowadzenie.

• Aktywni od pierwszych minut obaj czarnoskórzy piłkarze, w Arce Nwaogu, a po przeciwnej stronie faulowany właśnie Cisse.

• Ruszył z kontrą Giesa, powstrzymany faulem w środku pola.

• Będzie pierwszy korner dla Arki, wywalczył go Nwaogu.

• Danielewicz wchodzi nakładką, wciąż na Narutowicza bez celnego strzału.

• Rzut wolny dla Arki, dośrodkowuje Radzewicz, faulowany w polu bramkowym Kiełpin.

• Pierwsza próba gospodarzy, Rocki prostopadle do Cisse, ten na minimalnym spalonym.

• Rozpoczęli grający dziś na niebiesko goście !

• "CIDERLAND" w głośnikach, obie jedenastki już na murawie, za chwilę rozpoczynamy !

• Chłodno w Wielką Sobotę na stadionie Ruchu, warunki powinny sprzyjać stworzeniu dobrego widowiska.

• Skończyła się już przedmeczowa rozgrzewka, czekamy na wyjście obu drużyn na murawę.

• Witamy ze stadionu Ruchu, za chwilę podamy składy obu drużyn, a poniżej prezentujemy rezerwowych. Ruch: Baran, Łopuch, Radzio, Lebek, Otwinowski, Biernat, Tumicz. Arka: Szromik, Wallace, Jędrzejowski, Kasperkiewicz, Niedziela, Kowalski, Surdykowski.

• Za niespełna trzy godziny rozpocznie się spotkanie Ruchu z Arką, naszą relację rozpoczniemy około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem, wtedy też przedstawimy Państwu składy obu drużyn.