Ruch Radzionków

0

Flota Świnoujście

1

• Flota postanowiła po zdobyciu bramki skupić się na dowiezieniu do końca prowadzenia i mimo ofensywnej gry gospodarzy udało się Wyspiarzom wygrać to spotkanie i podtrzymać nadzieje na historyczny awans do Ekstraklasy.

• Koniec spotkania, Ruch przegrywa na własnym stadionie z Flotą 0:1.

• Kontra Floty, będzie jeszcze szansa na podwyższenie prowadzenia z rzutu rożnego.

• Przerwa w grze, na boisku leży jeden z graczy Ruchu. Już gramy dalej.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Jeszcze raz w ataku Jarka, wyjaśniają obrońcy.

• Dużo się dzieje, żółta kartka dla Gajewskiego.

• I ostatnia zmiana we Flocie, za Niedziele Dylewski.

• Boisko opuszcza strzelec bramki, w jego miejsce Misan

• Po raz kolejny Ostalczyk przed Skorupskim, tym razem odegrał do niepilnowanego Arifovica, ten nie trafia w piłkę.

• Nerwowo robi się w Radzionkowie, Ruch próbuje grając w dziesiątkę uratować chociaż punkt w tym spotkaniu, Flota chcę skarcić rywala za odważną, ofensywną grę w osłabieniu.

• W sytuacji oko w oko z Skorupskim nie udało się zdobyć bramki Ostalczykowi. dobra interwencja bramkarza Cidrów.

• Sypią się kartki, tym razem ukarany Świątek.

• Brzydki faul Kowalskiego, który po drugiej żółtej kartce opuści plac gry.

• Lewą stroną na przebój ruszył Dawid Jarka, jednak uderzył Panu Bogu w okno.

• Mamy też zmianę w drużynie gości, za Bodzionego Chi Fon.

• Ostatnia zmiana w Ruchu, za Rockiego wchodzi Gajewski.

• Kolejny rzut rożny dla Ruchu, jednak po raz kolejny nie udaje się wykorzystać tego stałego fragmentu gry.

• Z dystansu uderzał Paweł Giel, groźne uderzenie obok słupka bramki Floty.

• Dobre zawody rozgrywa Piotr Rocki, tym razem jego podania na bramkę nie zdołał zamienić blokowany Świątek. Rzut rożny.

• Kolejne próby gospodarzy, jednak brakuje wciąż ostatniego podania bądź strzału. W tej rundzie to duży problem Ruchu.

• Zmiana w Ruchu. Świątek za Balata.

• Za protesty wobec decyzji arbitra żółtą kartką ukarany Kowalski.

• Wybuch radości na stadionie Ruchu po tym jak piłkę w siatce umieścił Kowalski, jednak zawodnik Ruchu strzelał ze spalonego.

• Często gra przenosi się z pod jednej pod drugą bramkę, jednak obu drużyną brakuje chyba pomysłu na wykończenie akcji.

• Niemal z zerowego kąta głową uderzał Mak, mimo tego, że dobrze trafił w piłkę to uderzenie nie miało szans powodzenia.

• Leżał przez krótki czas na środku boiska Paweł Giel, jednak pomocnik Ruchu będzie mógł kontynuować grę.

• Długa piłka do Nwaogu, Nigeryjczyk na spalonym.

• I ponownie w ataku gospodarze, tym razem w polu karnym Floty z piłką minął się Michał Mak.

• Obie jedenastki z powrotem na murawie. Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• Bramka Charlesa Nwaogu z szóstej minuty spotkania jest już siedemnastym trafieniem utalentowanego Nigeryjczyka w tegorocznych rozgrywkach. Tym samym napastnik Floty jest już bardzo blisko zdobycia korony króla strzelców.

• W tym momencie sędzia Małyszek kończy pierwszą część spotkania. Drużyny schodzą do szatni.

• Atak floty, nie zdołał jednak oddać strzału ze skraju pola karnego dobrze pilnowany Nwaogu.

• Utrzymują się na połowie rywala przy piłce żółto - czarni, Flota usatysfakcjonowana jednobramkowym prowadzeniem czyha na kontrę

• Zablokowany strzał Foszmańczyka z 18. metrów. Wciąż przy piłce gospodarze.

• Wciąż w natarciu gospodarze, będzie kolejny rzut rożny.

• Zasłużenie żółtą kartką za faul na aktywnym Foszmańczyku ukarany Krajanowski.

• Ładnie wyłożył piłkę przed pole karne Nwaogu, tam powstrzymany Arifović będzie rzut rożny dla Floty.

• Kolejny raz dośrodkowywał z prawej strony Mak, jednak tym razem nie poradził sobie z opanowaniem piłki Foszmańczyk.

• Na spalonym złapany Jarka. Gospodarze dążą do wyrównania.

• Kolejna składna akcja Ruchu, dośrodkowanie Maka wybite na rzut rożny. Po nim blisko zdobycia bramki Tomasz Rzepka.

• Za ostry faul na Niedzieli żółtą kartką ukarany kapitan Ruchu- Tomasz Foszmańczyk.

• Świetne zagranie Foszmańczyka do Rockiego, jednak jeszcze lepsza interwencja Żukowskiego. Wciąż 0:1.

• Dobry zwód Rockiego i uderzenie z dystansu nad poprzeczką.

• Długa piłka do Rzepki wybita przez obrońców Floty. Będzie rzut rożny.

• Po raz kolejny dośrodkowywał z lewej strony Niedziela, tym razem jednak od bramki zacznie Skorupski.

• Fatalnie dla gospodarzy rozpoczęło się to spotkanie. Za kontuzjowanego Przybeckiego wchodzi Michał Mak.

• Mamy bramkę dla gości. Kolejne dośrodkowanie z lewej strony, tym razem golkipera Ruchu uprzedził Charles Nwaogu.

• Dośrodkowanie niedzieli wyłapuje Skorupski.

• Pierwsza groźna akcja Ruchu, do prostopadłej piłki zagrywanej z środka pola nie doszedł, uprzedzony przez Żukowskiego Jarka.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Witamy na murawie obie jedenastki wraz z trójką sędziowską, jeszcze losowanie stron i zaczynamy.

• Pierwsze spotkanie między drużynami Floty i Ruchu zakończyło się domowym zwycięstwem 4:2 piłkarzy z północy kraju.

• Na stadionie Ruchu trwa rozgrzewka, zapraszamy do zapoznania się z składami w jakich obie drużyny rozpoczną spotkanie.

• Na ławce Floty: Wesołowski, Chi Fon, Dylewski, Mickiewicz, Misan.

• Na ławce rezerwowych Ruchu: Suchański, Kaciczak, Gajewski, Mak, Cieluch, Mak, Świątek.

• Witamy ze stadionu w Bytomiu-Stroszku, gdzie Ruch Radzionków za niecałe 15 minut rozpocznie spotkanie z Flotą Świnoujście. Wyspiarze cały czas liczą się w walce o awans i mają dziś nadzieję wykonać kolejny krok do celu, ale na własnym boisku Radzionków rozprawiał się już z niejednym faworytem.