• Przemysław Pitry zdobył drugiego gola i jest 2:2!

• Pitry uderzył pewnie przy słupku i Suchański nie zdołał obronić

• Przemysław Pitry zdobywa gola kontaktowego!

• Rafał Otwinowski za faul na Jarce. I karny dla GKS!

• Michał Mak idzie za ciosem i znowu strzela, ale tym razem trafił w rywala

• Mak tym razem strzelił tak jak trzeba, a nawet lepiej, bo piłka trafiła w samo okienko bramki GKS!

• Cholerzyński próbował doprowadzić do remisu, czujny w bramce był Suchański

• Rocki zagrał piłkę z rzutu wolnego w pole karne, gdzie minęli się z nią wszyscy piłkarze na czele z bramkarzem GKS - Maciejem Wierzbickim. I futbolówka zatrzepotała w siatce gości

• Ruch - rezerwowi: Adamek, Trzcionka, Nalepa, Mróz, Cieluch, Giel, Skrzypczak

• Beliancin, Jarka, Kaciczak, Rzepka i Farkas - cała piątka jeszcze niedawno grała w Radzionkowie pod okiem trenera Rafała Górka. Dzisiaj wszyscy piłkarze wystąpią od pierwszej minuty w barwach katowickiego klubu. A na ławce GKS zasiądzie oczywiście Górak