Ruch Radzionków

1

Olimpia Grudziądz

1

• Koniec spotkania, Ruch nie utrzymał do końca prowadzenia z Olimpią Grudziądz. Za uwagę dziękuje Patryk Przydacz.

• Korner nie przynosi bramki, jednak kolejna akcja już tak ! Dąbrowski wyrównuje !

• Rzut rożny dla Olimpii, w polu karnym Ruchu również Wróbel !

• Doliczone trzy minuty, a w Ruchu ostatnia Zmiana. Łopuch za Rockiego.

• Na spalonym Cisse.

• Ostatnia zmiana Olimpii, Sulej na boisku, które opuszcza Staniek.

• Dośrodkowanie Grischoka wyłapuje Kiełpin.

• Uderzał Białek, kolejny raz dobrze interweniuje Kiełpin.

• Na trzydziestym metrze przed bramką Ruchu faulowany Frańczak.

• Danielewicz precyzyjnie uderza z szesnastu metrów, z największym trudem na róg wybija piłkę Wróbel.

• W Świnoujściu wyrównuje Olimpia, Kolejarz prowadzi już w derbach.

• Przed polem karnym interweniuje skutecznie Wróbel.

• Abramowicz z dystansu, przemilczmy tą próbę...

• Po drugiej stronie z wolnego uderza Grischok, w bramce Seweryn Kiełpin.

• GOOOOOOOOOOLLLLLLLL !!!!! Cudowne uderzenie Mroza !!!! Giesa z wolnego w pole karne, piąstkuje Wróbel, a Mróz z trzydziestego metra uderza pod poprzeczkę. Piotrek Rocki wyczyścił obuwie strzelca bramki :)

• Dynamicznie ruszył z piłką Cisse, wywalczył korner.

• Szykuje się porażka kolejnego kandydata do awansu- Bogdanka prowadzi z Piastem już 2:0.

• Żółtą kartkę ogląda również Giesa.

• Zakończyło się spotkanie w Ząbkach. Termalica przegrała trzeci mecz z rzędu.

• Przejmują piłkę goście. Grischok do Frańczaka, ten uderza z narożnika pola karnego. W bramce Ruchu przytomnie Kiełpin.

• Kolejna indywidualna kara, rozpędzony Giesa wybity z rytmu przez Kłusa.

• Rocki wykłada piłkę na szesnasty metr Danielewiczowi, ten uderza bardzo niecelnie.

• W ich miejsce odpowiednio Cisse i Giesa.

• Podwójna roszada w ekipie Cidrów. Opuszczą boisko Tumicz i Radzio.

• Na boisku leży Dziedzic, potrzebna pomoc medyczna.

• Drugą zmianę wykorzystuje trener Kaczmarek. Białek w miejsce Kryszaka.

• Mocno na długi słupek dośrodkował Danielewicz, przytomnie w bramce Olimpii Wróbel.

• Frańczak fauluje rozpędzonego Kowalskiego, zasłużona żółta kartka.

• Radzio już na nogach, oddają piłkę gospodarze.

• Leży na boisku Radzio, wybijają piłkę goście.

• Muszalik prostopadle do Radzia, ten na minimalnym spalonym.

• Dośrodkowanie Rockiego wybite przed pole karne, mocne uderzenie Danielewicza okazuje się być niecelne.

• Mija dwóch rywali na prawym skrzydle Tumicz, trzeci zatrzymuje go nieprzepisowo.

• Na spalonym Tumicz.

• Pierwsza zmiana. W miejsce Cieślińskiego wejdzie Cieciura.

• W Ząbkach Dolcan prowadzi z Termaliką !

• Kolejne, prostopadłe podanie do Frańczaka. Przytomne wyjście Kiełpina.

• Dobrze powstrzymany na prawej stronie Frańczak.

• Drugą odsłonę rozpoczęli gospodarze.

• Wracamy po przerwie na Narutowicza. Mamy nadzieję na lepsze widowisko. ruch

• W Stróżach grający w przewadze jednego zawodnika Kolejarz strzela kontaktową bramkę.

• Kończy arbiter pierwszą, bezbramkową odsłonę spotkania. Równie dobrze mogłaby się ona nie odbyć...

• "Oleeeee" na trybunach. Rocki założył siatkę Grischokowi.

• Na prawej stronie drybluje Rocki- wywalczył rzut wolny. Mocne dośrodkowanie Danielewicza nie trafia pod nogi zawodników Ruchu.

• Mogło być groźnie pod bramką Ruchu, jednak dośrodkowanie Cieślińskiego zablokowane.

• Ambitny Danielewicz wywalczył korner dla Ruchu, a dośrodkowanie Mroza niecelną główką wykończył Kopacz.

• W Łęcznej niespodzianka- Bogdanka prowadzi z Piastem !

• Na lewej stronie rzut rożny wywalczył Grischok.

• W środku pola Dziewulski fauluje Dziedzica.

• Raz jeszcze Muszlik, tym razem z głębi pola prostopadle do Tumicza, szybszy od napastnika Cidrów golkiper gości.

• Po drugiej stronie boiska w polu karnym rywali znalazł się Tumicz, tym razem nie zdołał uderzyć.

• Olimpia przedostała się teraz w pole karne Ruchu, jednak żaden z piłkarzy gości nie oddał strzału.

• Mocne dośrodkował z rzutu wolnego Kryszak, niecelnie główkował Dąbrowski.

• Dośrodkowanie Grischoka pada łatwym łupem Kiełpina.

• Dziewulski świetnie do Rockiego, ten idealnie obsłużył prostopadłym podaniem Tumicza. Napastnik Ruchu w dogodnej sytuacji uderza mocno i nad bramką.

• Dwadzieścia pięć minut tego spotkana za nami, nie rozgrzewają nas piłkarze w to chłodne popołudnie.

• Rzut rożny z lewej strony, zamieszanie pod bramką Wróbla chciał wykorzystać Rocki, który przelobował bramkarza razem z bramką.

• Dobra szybkość Kowalskiego na lewej stronie, rzut z autu dla gospodarzy.

• Kowalski zdecydował się na mocne uderzenie uderzenie niemal z połowy boiska- niecelnie.

• Aktywnie na prawej stronie Dziedzicz, przytomnie w obronie Kopacz.

• W Stróżach już 0:2, a w Świnoujściu na prowadzenie wychodzi Flota.

• Kilka podań z klepki wymienili między sobą goście, ostatecznie stracili jednak piłkę.

• W derbach Małopolski na prowadzenie wychodzi Sandecja.

• Radzio do Muszalika, ten nie dochodzi do podania na jedenasty metr.

• Gra toczy się na połowie przyjezdnych, a przecież to Olimpia potrzebuje trzech punktów.

• Indywidualna akcja z prawej strony pola karnego w wykonaniu Piotra Rockiego, ładny strzał przechodzi nad bramką Wróbla.

• W polu karnym Olimpii najwyżej skacze Dąbrowski, kolejny korner.

• Ruch w natarciu, będzie kolejny korner. Tym razem z lewej strony.

• Tumicz niepotrzebnie wdał się w drybling, kiedy dobrze pokazywał się Radzio.

• Po krótkim rozegraniu wrzucał Danielewicz, przytomnie w bramce Wróbel.

• Dośrodkowanie Mroza z prawej strony przecięte przez obrońcę- pierwszy korner dla Ruchu.

• Dziedzic zagrywa górą do Frańczaka, ten uprzedzony przez Kiełpina.

• Gospodarze tradycyjnie rozpoczęli wysokim pressingiem, co owocuje błędami Olimpii.

• Faul Kowalskiego w środku pola.

• Rozpoczęli goście !

• Obie drużyny już na murawie, Ruch w żółto-czarnych strojach, Olimpia na biało-zielono.

• O 16:30 rozpoczęło się pierwsze z dzisiejszych spotkań. Jak na razie w Ząbkach bezbramkowy remis. A co czeka nas w to popołudnie? Zapowiedź kolejki.

• ruch

• Trwa przedmeczowa rozgrzewka, znamy już składy obu zespołów, a o to jak prezentują się dziś ławki rezerwowych. RUCH: Baran, Trzcionka, Nalepa, Łopuch, Giesa, Cieluch, Cisse. OLIMPIA: Osiecki, Ratajczak, Kościukiewicz, Cieciura, Białek, Domżalski, Sulej.

• Witamy ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie za dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie pewnego ligowego bytu Ruchu z walczącą o utrzymanie Olimpią Grudziądz. Relację dla Państwa poprowadzi Patryk Przydacz.