1

Pogoń Szczecin

1

• Zostawili sporo sił na boisku zawodnicy, stworzyli dobre widowisko, które kończy się remisem. Za uwagę dziękuje Patryk Przydacz. ruch</p><p>

• Jeszcze rzut wolny, Rocki na Cisse, ten przedłuża do Nalepy ! Nic z tego. Koniec meczu.

• Rocki faulowany w środku pola, zmiany dokonuje trener Skowronek.

• Cisse rozpędzony staranował Williamsa- kartonik.

• Rocki na Nalepe, bez strzału.

• Trzy minuty doliczone, warto zostać z nami !

• Edi trafia w obrońce, kontra Ruchu i Cisse wywalczył róg.

• Trójką Rocki-Cisse-Radzio teraz atakują już gospodarze, wierzą oni, że mogą wygrać. Pogoń jednak nie da za wygraną.

• Pietruszka długim podaniem uruchamia Kolendowicza, ten nie opanował piłki.

• Fauluje w ataku Djousse, Kiełpin zagrywa do przodu.

• Radzio sam na sam, zbyt ostry kąt, zabrakło doświadczenia...

• Rocki w pole karne, piąstkuje Janukiewicz.

• W środku pola faulowany Rocki, rzut wolny.

• Świetnie wypatrzył Edi na lewej stronie Kolendowicza, ten zagrywa niecelnie.

• Fatalnie zagrywa Ława, z autu Ruch.

• Ruch próbuje przejąć iniciatywę, osiem minut do końca regulaminowego czasu gry.

• Trzcionka z szesnastu metrów, lewa noga to nie jest jego atut...

• Edi strzela lewą nogą, potrafi robić to lepiej.

• Akcja Ruchu, to powinna być bramka ! Cisse dostał dobrą piłkę od Rockiego, mylił się minimalnie Senegalczyk.

• Kolejny raz w środku pola pada Ława, nie podoba się takie zachowanie publiczności.

• Rocki w polu karnym ! Tylko boczna siatka...

• Aktywniejsi po wyrównaniu Portowcy, czy zobaczymy jeszcze bramki ?

• Pietruszka uderza z dwudziestu metrów, na raty Kiełpin łapie piłkę.

• Rzut wolny dla Ruchu, z ponad 40. metrów uderza Kopacz. Fatalnie...

• Groźnie po tym rogu, instynktownie Kiełpin !

• Uwierzyła w swoje siły Pogoń, seria blokowanych strzałów, w końcu rożny dla gości.

• Zamieszanie w polu karnym Ruchu, bez efektu. Chwilę później Edi z wolnego- pewnie Kiełpin.

• Za Nolla wchodzi Andadina, ostatnia zmiana Tarasiewicza.

• Djousse wychodzi z kontrą, fauluje Kowalski.

• Giesa pada w polu karnym, na trybunach gromkie "Złodzieje" ;)

• W drużynie Ruchu również zmiana na szpicy. Cisse w miejsce Tumicza.

• Zmiana w ataku Pogoni, Sotirovic nie błyszczał, za niego Djousse.

• Robi się nerwowo, są emocje, może podobać się to spotkanie !

• Ława dał Pogoni wyrównanie, czy Portowców stać na więcej? ruch</p><p>

• Powtórka z pierwszej połowy, leży Kolendowicz- żółta kartka za symulowanie.

• Ława w lewy róg bramki Kiełpina, mamy remis !

• Kontrowersyjna decyzja- rzut karny dla Pogoni. Kiełpin wyszedł do piłki, wpadł na zawodnika Pogoni. Jedenastka.

• Kolendowicz z prawej strony w pole karne, króluje w powietrzu dziś Kopacz.

• Tumicz indywidualnie, ale trójka obrońców to już zbyt wiele ;)

• Brawa zbierają gospodarze, którzy pokazują, że na tej nie najlepszej nawierzchni potrafią pograć piłką.

• Rocki potrafi utrzymać się przy piłce, wywalczył aut doświadczony zawodnik Ruchu.

• Kolejny raz Cidry, aktywny Radzio uprzedzony przez Janukiewicza.

• Rocki w pole karne, Nalepa nad bramką !

• Radzio ambitnie powalczył z Williamsem. Efekt- rzut rożny.

• Rocki prostopadle do Tumicza, ten uprzedzony przez Williamsa.

• Kolendowicz przesunięty na prawą stronę, Pietruszka gra na lewym skrzydle.

• W drużynie gości zmiana w przerwie. Pietruszka zagra w miejsce Budki.

• Rozpoczynają drugą odsłonę gospodarze !

• Wracamy po przerwie, czy Pogoń potrafi się zmotywować i zdobyć jakiekolwiek bramki ? ruch</p><p>

• W pozostałych spotkaniach nie ma szału. Arka straciła punkty remisując w Ząbkach, w trwających spotkaniach bramki oglądamy tylko w Radzionkowie i Polkowicach, gdzie Kuświk skarcił GKS Katowice.

• ruch</p><p>

• Dobiegła końca doliczona minuta i zawodnicy schodzą do szatni. Ruch prowadzi do przerwy po bramce Kopacza. Zostańcie z nami !

• Giesa w środku pola wychodzi z kontrą, bezpardonowo Noll.

• Tymczasem Pogoń ! Kiełpin głową interweniuje przed polem karnym, piłka pod nogami Sotirovica, który przelobował obrońców, Kiełpina i bramkę.

• Dużo dobrego wynika dziś z stałych fragmentów gry wykonywanych przez gospodarzy.

ruch</p><p>

• Wygwizdany teraz Ława, którego zachowanie odbiega dalece od gry Fair Play.

• Minął się z piłką Nalepa, wyszedł dobrze Sotirovic, który pogubił się w swoim dryblingu, była świetna szansa na wyrównanie !

• Środkiem pola Ława, na lewo do Kolendowicza, ten dośrodkowuje- przytomnie raz jeszcze Kiełpin.

• Po drugiej stronie Rocki do Danielewicza ten na piątym metrze mija się z piłką, było groźnie !

• Nieporozumienie w szeregach gospodarzy, wykorzystać próbował to Budka, który zza szesnastki mocno, jednak wprost w ręce Kiełpina.

• Ruch przy piłce, to goście biegają i tracą siły.

• Kontrowersyjna sytuacja, wszyscy czekali na kartonik dla zawodnika Pogoni za ostry faul na Rockim jednak kartką ukarany... pomocnik Ruchu.

• Noll raz jeszcze z lewej strony, raz jeszcze zbyt mocno dośrodkowuje. Kiełpin od bramki.

• Niepotrzebnie zwolnił akcję Ruchu Tumicz. Od bramki Janukiewicz.

• Przez ostatnie kilka minut piłka częściej pod nogami gospodarzy, to Pogoń musi gonić wynik !

• Radzio na boisku, od wolnego Pogoń.

• W dziesiątkę ładnie rozgrywają piłkę gospodarze, aut na wysokości pola karnego.

• Radzio poza boiskiem, Williams już na nogach. Fair Play oddają piłkę Portowcy.

• Radzio i Williams po tym rzucie rożnym ucierpieli i leżą teraz w polu karnym gości.

• Jeszcze raz Kopacz, zablokowany.

• Jeszcze raz Ruch prawą stroną, konkretnie Giesa, który wywalczył korner.

• Rocki na prawej stronie, jednak jego dośrodkowanie niecelne.

• Żywe, toczone w szybkim tempie to spotkanie. Pogoń dąży do wyrównania, jednak Ruch nie odpuszcza.

• Wciąż w ataku Pogoń, lewą stroną Noll, dobrze interweniuje Kowalski.

• Budka z prawej strony w pole karne, mija się z futbolówką Sotirovic !

• Akahoshi teraz świetnie zachował się w polu karnym, uderzył z powietrza, świetnie nad poprzeczką przeniósł piłkę Kiełpin !

• Ława na prawej stronie, Kowalski na róg.

• Rocki prostopadle do Tumicza, który uderza nad bramką Janukiewicza.

• Kopacz strzelcem bramki, a Ruch dalej gra do przodu ! Czeka nas z pewnością ciekawe spotkanie

ruch</p><p>

• Tym razem głową Kopacz z niemal zerowego kąta i Ruch na prowadzeniu !

• Rocki na nogę Kopacza, ten strzela, zablokowany i jeszcze raz Rocki.

• Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Radzia na rożny wybija Williams.

• Kolendowicz lewą stroną, mocne dośrodkowanie wychodzi na aut.

• Razi niedokładność Radzionkowian, czy skorzysta na tym Pogoń?

• Ładnie zapowiadała się teraz akcja Pogoni, jednak Hricko nie opanował piłki, od bramki Kiełpin.

• Od początku spotkania z animuszem Pogoń, Ruch musi grać konsekwentnie w obronie jeśli nie chce dopuścić do powtórki z jesieni.

• W swoich domowych strojach dziś zagrają goście, na biało Ruch. ruch</p><p>

• Rozpoczęli goście !

• Aktorzy dzisiejszego widowiska już na boisku czekamy na pierwszy gwizdek !

• Jeśli mnie oko nie myli na stadionie widoczny m.in. Michał Probierz, wywodzący się z Bytomia trener Wisły Kraków.

• Skończyła się już przedmeczowa rozgrzewka, czekamy na moment kiedy na stadionie zabrzmi klubowy hymn CIDERLAND i obie jedenastki pojawią się na boisku.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn, znamy już składy obu ekip, a oto jak prezentują się dziś rezerwowi: RUCH: Baran, Biernat, Lebek, Wrzesień, Łopuch, Cieluch, Cisse. POGOŃ: Fabiniak, Andrandina, Djousse, Frączczak, Radler, Pietruszka, Szałek.

• Witamy w relacji live z meczu Ruch Radzionków - Pogoń Szczecin, miłej zabawy życzy Patryk Przydacz.