Ruch Radzionków

0

Polonia Bytom

0

• Giesa na krótki słupek, wybijają piłkę obrońcy i spotkanie kończy się bezbramkowym remisem.

• Jeszcze rajd Cisse i ostatnia już chyba szansa z rzutu rożnego dla Ruchu.

• Strata piłki i kontra Polonii. Również bez rezultatu.

• Trzy minuty doliczone, korner dla Ruchu.

• Jeszcze raz Rocki w pole karne, przytomnie Cabaj.

• Alancewicz za faul na Giesie.

• Jeszcze zmiana w Polonii.

• Uderzał jednak Rocki, wysoko nad bramką.

• Kolejny raz faulowany Rocki, raz jeszcze szansa na uderzenie.

• Wrzesień w pole karne, mija się z piłką Cabaj, ale również Cisse. Skończyło się na strachu.

• Ładnie uderzył Giesa, jednak Cabaj pewnie interweniuje.

• Faulowany Rocki na trzydziestym metrze, szansa dla Ruchu.

• Żegnany brawami aktywny Radzio, w jego miejsce Wrzesień.

• Rożny dla Ruchu, dośrodkowuje Rocki, Radzio uderzył jednak zablokował ten strzał defensor.

• Kolejna zmiana, za Białkowskiego wchodzi Szkatuła.

• Kolejny kartonik, tym razem Muszalik.

• A w Ruchu zmiana na szpicy, schodzi Tumicz, za niego Cisse.

• Korner dla Polonii, kontra Ruchu i faul Michalaka.

• Pogubili się Poloniści, od auto Ruch.

• Zakotłowało się w polu karnym Cidrów, ostatecznie faulowany Kiełpin.

• Często, wydaje się, że zbyt często używa gwizdka arbiter, to znacznie spowalnia tempo spotkania.

• Trytko do Białkowskiego, zbyt mocne to zagranie. Wznowi Kiełpin.

• Mąka płasko, przy lewym słupku bramki Kiełpina, od bramki golkiper Ruchu.

• Dośrodkowanie Paulisty, sporo walki w okolicach szesnastego metra i rzut wolny z groźnej pozycji dla Polonii. Żółta kartka dla Dziewulskiego.

• Giesa prostopadle do Tumicza, zdaniem arbitra spalony.

• Sporo chaosu, niedokładności, brakuje obu drużynom ostatniego podania.

• Radzio już gra i wypuszcza prawą stroną Rockiego, ten dośrodkowuje, radzą sobie poloniści.

• Leży w środku pola teraz Radzio.

• Świetna akcja Rockiego, który minął efektownie rywala, zagrał na szesnasty metr, jednak Cabaj uprzedził Sebastiana Radzio.

• Trytku obrócił się z piłką w szesnastce, rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Będzie zmiana w Polonii, za Kobylika wszedł Alancewicz,

• Rozpoczęli goście drugą odsłonę.

• Obie jedenastki już na murawie, czekamy na wznowienie spotkania.

• Faulowany Kielpin, jeszcze wrzuca Radzio i koniec pierwszej polowy.

• Doliczona minuta, rzut wolny wykonują goście.

• Radzio popisał się ładnym, prostopadłym podaniem, jednak na spalonym Tumicz.

• Radzio faulowany, kartonikiem ukarany Hermes.

• Przyblokowany Tumicz, od bramki Cabaj.

• Tumicz do Giesy, ten piętą do Muszalika, który w dogodnej sytuacji chybił fatalnie.

• Mąka w polu karnym Kiełpina ! Tyko korner dla Polonii.

• Kontra Polonii, taktyczny faul Mroza i jest żółta kartka.

• Aktywny Rocki wywalczył rzut wolny po prawej stronie pola karnego. Miękkie dośrodkowanie, Mąka na róg.

• Przepraszam za nadmiar wykrzykników, problemy techniczne ;)

• Uderza Giesa w mur, dobitka Muszlika niecelna.

• Faulowany Mróz przed trzydziestym metrem, szansa dla Ruchu.

• Oddają piłkę goście, Giesa już na murawie.

• Na boisku leży Giesa, na aut wybija piłkę Mróz.

• Fauluje Dziewulski na własnej połowie, szansa na dośrodkowanie.

• Kontra Polonii mogła być zabójcza, Pauliste powstrzymuje jednak Nalepa- rzut rożny.

• Z powietrza spróbował uderzać Michalak, wysooooooooooko ponad bramką Ruchu.

• Faul w ataku Kowalskiego, zwija się z bólu Mąka, jednak po chwili już na nogach kapitan gości.

• Wypuszczony w bój Rocki, jednak zdaniem arbitra ręką przyjmował piłkę.

• Rzut wolny dla Polonii, zaskakujący, piekielnie mocny strzał Mąki z ponad 30 metrów na raty broni Kiełpin.

• Ruch bliski strzelenia bramki !!! Tumicz dostał piłkę od Giesy, przegrał pojedynek z Cabajem, dobitka Rockiego również bez efektu.

• Wyłapuje piłkę Cabaj, po chwili na spalonym Tumicz.

• Rocki na krótki słupek, będzie szansa na powtórkę.

• Indywidualnie Rocki i mamy pierwszy korner

• Długa piłka Cabaja do przodu, spalony. Dziesięć minut za nami bez klarownych sytuacji po obu stronach.

• Wciąż aktywniejsi Poloniści, jednak nie zdołali oni jeszcze zatrudnić Kiełpina.

• Próba dośrodkowanie Białkowskiego niecelna.

• Od początku niedokładnie grają gospodarze, przy piłce częściej Polonia.

• Rozpoczynamy do derbowe spotkanie, pierwsze podanie dziełem gospodarzy.

• Wybrzmiał z głośników na stadionie klubowy hymn "Ciderland", a obie drużyny wyprowadzone przez trójkę sędziowską z Małopolski już pojawiły się na murawie.

• Kończą obie drużyny rozgrzewkę, jeszcze kilka minut i rozpoczniemy to spotkanie.

• Wieje dość mocno na stadionie, miejmy nadzieję, że to nie warunki atmosferyczne będą dyktować przebieg tego spotkania.

• Często na domowych meczach Ruchu, za jedną z bram stadionu widoczna jest kilkunastoosobowa grupa kibiców Polonii z pobliskiego osiedla. Tym razem w tym miejscu zebrało się ich kilkaset, by dopingować swoją drużynę. Kibice Ruchu również szukają swojego miejsca poza stadionem, jednak widzimy, że uniemożliwia im to policja.

• Czekając na podstawowe składy obu drużyn prezentujemy ławki rezerwowych. RUCH: Baran, Cisse, Cieluch, Danielewicz, Łopuch, Wrzesień, Trzcionka. POLONIA: Mika, Szkatuła, Wojtkówa, Alancewicz, Gamla, Maliszewski, Płókarz.

• Wokół stadionu prawdziwie derbowa atmosfera. Śpiewy kibiców, koguty radiowozów, to wszystko jednak poza obiektem Ruchu. Na samym stadionie dziennikarze, działacze i goście VIP...

• Pół godziny przed rozpoczęciem spotkania jesteśmy już na stadionie.

• Półtorej godziny pozostało do rozpoczęcia tego derbowego spotkania. Zanim składy i relacja już ze stadionu zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu.