Ruch Radzionków

0

Warta Poznań

1

• Koniec spotkania. Ruch miał swoje szansę, jednak to Warta popisała się lepszą skutecznością. Rycerze wiosny znów zwycięzcy !

• Jeszcze jedna, prostopadła piłka do Jarki, jednak snajper Cidrów nie dojdzie do futbolówki.

• Za faul na Mateuszu Maku drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartką ukarany Ngamayama.

• Rzepka w roli napastnika, trafia głową w bramkarza. Doliczone 3 minuty.

• Żółtą kartką za faul w ataku ukarany Michał Mak.

• Powinien wyrównać Piotr Giel ! Trafia jednak z najbliższej odległości w bramkarza !

• Nie wykorzystali swoich sytuacji gospodarze, za co skarcił ich Wojciechowski. Ruch - Warta 0:1

• Odpowiedź Warty ! Dobrze uderza Reiss, jeszcze lepiej, nogą broni Suchański. Czy doczekamy się wreszcie bramki ?

• Niesamowite szczęście Warty ! Piotr Giel zagrał do Jarki, ten powstrzymany, a dobitka Mateusza Maka wybita z linii bramkowej przez obrońców Warty !

• Ostatnia zmiana w Warcie. Za Gajtkowskiego Białożyt.

• Rozpoczęli doping fani Ruchu. Na trybunach widocznych jest kilku fanów Warty.

• Będziemy mieli drugą parę bliźniaków na boisku, za Cielucha wchodzi Piotr Giel.

• I doczekaliśmy się zmiany w drużynie Ruchu. Za Balata wszedł Paweł Giel.

• Pod linią końcową rzut rożny wywalczył Reiss. Piłka wrzucona w pole karne pada łupem Suchańskiego.

• Po ładnym podaniu Cielucha uderzał zza pola karnego Foszmańczyk. Niecelnie.

• Kolejny raz na przebój w pole karne wszedł Michał Mak, ostatecznie powstrzymany przez obrońców. Po rzucie rożnym szybko tracą piłkę gospodarze.

• Za Marciniaka wejdzie Wojciechowski.

• Zpodwójna zmiana w drużynie Warty. Za Otuszewskiego wchodzi Iwanicki.

• Faulowany przez Kieruzela był Jarka, to już czwarty kartonik pokazany zawodnikom Warty.

• Niecelna próba Gajtkowskiego z dystansu.

• Ngamayama blokuje ręką centrę Mateusza Maka. Kolejna żółta kartka.

• Lepiej rozpoczęli goście tą drugą odsłonę, jednak posiadanie piłki nie przekłada się na zagrożenie pod bramką Suchańskiego.

• Ładna akcja Warty, jednak dośrodkowanie Otuszewskiego zablokowane. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Wracamy na obiekt Ruchu, drugą połowę lada chwila rozpoczną goście.

• Pierwsza połowa pokazała, że piłkarze z Radzionkowa potrafią grać lepiej kiedy nie ciąży już na nich żadna presja. Bardziej mogły podobać się akcje braci Mak niż te przeprowadzane przez Reissa i Zakrzewskiego, czyli poznańskich wyjadaczy.

• I w tym momencie kończy się pierwsza, przyzwoicie wyglądająca część meczu.

• Mija regulaminowy czas pierwszej połowy. Minutę dolicza pan Radziszewski.

• W dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Mak, trafił jednak wprost w bramkarza Warty.

• Ciągnął rywala za koszulkę Scherfchen, żółta kartka.

• Dzieli dzisiaj piłkami swoich kolegów kapitan Ruchu. Tym razem podania Foszmańczyka nie spożytkował Cieluch.

• Zatrzymał nieprzepisowo rozpędzonego Gajtkowskiego Balat. Żółta kartka dla zawodnika Cidrów.

• Żółta kartka za kolejny z rzędu faul dla Marciniaka.

• Faulowany przed polem karnym Foszmańczyk. Wolny egzekwowany przez Kaciczaka nie wymaga jednak komentarza.

• Wypuszcza z rąk dośrodkowaną przez Foszmańczyka piłkę Bledzewski, jednak bez konsekwencji.

• Zakręcił w polu karnym rywalem Michał Mak, jednak jego uderzenie z trudem wybronił Bledzewski. Rzut rożny.

• Po uderzeniu Reissa odbitą od obrońcy piłkę do siatki skierował Zakrzewski. Spalony.

• Prostopadła piłka do Jarki, przytomnie jednak na linii pola karnego Bledzewski.

• I kolejny raz świetnie centruje Foszmańczyk, strzał Niewulisa również niecelny.

• Po raz kolejny blisko szczęścia, bo dośrodkowaniu Foszmańczyka był Rzepka. Przeniósł jednak piłkę minimalnie nad poprzeczką.

• Po rzucie rożnym dla gospodarzy, przewrotką, minimalnie niecelnie uderzył Rzepka.

• Nie może to spotkanie zakończyć się bezbramkowym remisem ! Atak sunie za atakiem, tym razem szanse Zielonych zmarnował Gajtkowski.

• Kontra Ruchu po kolejnym rzucie rożnym Warty i blisko szczęścia Mateusz Mak.

• W odpowiedzi prawą stroną goście. Rzut rożny, po którym wyjaśniają sytuację defensorzy Ruchu.

• I mamy pierwszą groźną akcję gospodarzy zakończoną niecelnym strzałem Balata.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Obie drużyny już na murawie, losowanie stron i zaczynamy !

• Wciąż przelotne opady nad stadionem Ruchu, miejmy nadzieję, że nie wpłyną one negatywnie na jakość spotkania.

• Kończą rozgrzewkę obie drużyny, za dziesięć minut początek spotkania, którego stawką jest szósta pozycja w ligowej tabeli.

• Nieciekawe warunki atmosferyczne, brak większej stawki tego meczu, protest kibiców, zamknięcie sektorów gości... To wszystko negatywnie odbija się na frekwencji przy Narutowicza. Jeśli doświadczymy dopingu to pewnie tylko w końcówce spotkania.

• Zapraszamy do zapoznania się z składami w jakich obie drużyny rozpoczną spotkanie, a oto skład ławek rezerwowych: Ruch: Adamek, Łopuch, Kowalski, Giel Paweł, Giel Piotr, Szymura, Świątek. Warta: Radliński, Iwanicki, Miklosik, Białożyt, Wojciechowski, Ciarkowski, Kosznik.

• Za nieco ponad godzinę rozpocznie się spotkanie Ruchu z Wartą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.