• Sędzia doliczył 3 minuty do spotkania

• Zagranie ręką Arifovica na żółtą kartkę, ale sędzia nie zareagował w tej sytuacji

• Strzał Ivanovskiego z rzutu wolnego leci wysoko nad poprzeczką

• Sandecja skończy ten mecz w 10. Czerwoną kartką ukarany Marcin Dymkowski za faul na Ivanovskim w sytuacji sam na sam

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Aleksander a w jego miejsce Wiśniewski. Kibice Skandują "Dziękujemy, dziękujemy" i zegnają owacjami na stojąco strzelca trzech bramek

• Zawodnicy Arki są już na boisku

• Po pierwszej połowie Sandecja prowadzi 2:0 po bramkach Arkadiusza Aleksandra. Jednak to Arka do momentu utraty bramki byłą drużyną przeważającą. To rzut karny i bramka podcięły gdynianom skrzydła i zanim podnieśli się po pierwszym ciosie biało-czarni zadali drugi. W drugiej połowie drużynę Petra Nemeca czeka ciężkie zadanie

• Piłkę z lini bramkowej po strzele głową Aleksandra wybija Krajanowski

• Karny dla Sandecji po faulu na Aleksandrze. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość mocnym strzałem w prawy róg bramki!!!!