Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Flota Świnoujście

Sandecja Nowy Sącz

0

Flota Świnoujście

0

• 0:0 w Nowym Sączu! Podziałem punktów kończy się to niezbyt ciekawe dla kibiców spotkanie. Dziękuję za dzisiejszą relację!

• Szymon Kuźma debiutuje w barwach Sandecji zmieniając Łukasza Grzeszczyka

• Sędzia doliczył conajmniej 2 minuty do regulaminowego czasu gry

• Zmieniony również Bodziony a w jego miejsce Kamiński

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Olszar a w jego miejsce pojawił się Kieruzel.

• W pole karne Sandecji piłkę dośrodkował Opałacz, dobrze głową zgrał ją Śpiączką i w dobrej sytuacji źle zachował Kolendowicz, który pudłuje z kilku metrów

• Robert Kolendowicz pojawia się na boisku w miejsce Petra Hoska.

• Kolejny rzut wolny dla Sandecji w pobliżu pola karnego gości, jednak kolejny raz niecelny strzał Frańczaka

• Idealne podbicie piłki przez Nathera w pole karne Floty i strzał głową Traore z największym trudem broni Brljak!

• Bębenek ukarany żółtą kartką i nie zagra w następnym spotkaniu w Bełchatowie.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego. W polu karnym Sandecji pada Śpiączka, jednak pan Karkut zdecydował, że faulu nie było i gra została wznowiona od bramki.

• Rzut wolny dla Sandecji z odległości 20 metrów od bramki Floty. Uderzenie Grzeszczyka jednak w środek bramki i Brljak nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

• Dobre dośrodkowanie Bębenka w pole karne. Z piłką zabrał się Traore, jednak w ostatniej chwili została ona wybita przez obrońców na rzut rożny.

• W miejsce Szczepańskiego na boisku pojawił się Tomasz Margol

• Zamieszanie w szeregach obronnych Sandecji i w przed dobrą okazją stanął Śpiączka, jednak uderzył zbyt lekko i strzał został przecięty przez obroncę gospodarzy

• Tym razem żółtą kartką upomniany Makuch. Gra w ostatnich minutach zdecydowanie się zaostrzyła.

• Bartosz Śpiączka ukarany żółtą kartką za zupełnie niepotrzebny faul na połowie rywala.

• Świetny mecz w barwach Sandecji rozgrywa dzisiaj Słaby. Młodzieżowiec jest najsilniejszym punktem defensywy biało - czarnych.

• Pierwsza dobra próba dośrodkowania Kononowicza, jednak jego intencji nie zrozumieli koledzy z zespołu.

• Frańczak idealnie wystawił piłkę przed pole karne, dobiegł do niej Nather i po potężnym uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę bramki Floty!

• Kamil Słaby ukarany żółtą kartką z faul na Olszarze przed polem karnym Sandecji

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Bodziony, do piłki najwyżej wyskoczył Olszar jednak trafił w poprzeczkę! Najlepsza okazja Floty w tym meczu!

• Sędzia Karkut rozpoczął drugą połowę spotkania!

• W przerwie zmiana w drużynie gospodarzy. Urbana zastąpił Kononowicz

• Koniec pierwszej połowy. W Nowym Sączu nudny mecz i 0:0 do przerwy.

• Z rzutu rożnego nie wynikło żadne zagrożenie.

• Grzeszczyk z lewej strony wchodził w pole karne, ładnie dośrodkował po ziemi, ale piłkę wybili na rzut rożny obrońcy.

• Sporo strat i gry w środku pola, mecz zrobił się strasznie nudny. Słabo grają dzisiaj środkowe formacje obu zespołów.

• Opałacz faulowany przed polem karnym. Wrzucał piłkę Grzelak, wybił piłkę głową przed pole karne Traore, a tam dobijał Niewiada, ale niecelnie.

• Żółta kartka dla Stasiaka za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego.

• Grzelak wrzucił piłkę w rzutu wolnego, błąd popełnił Cabaj. Piłka trafiła do Olszara, ale zanim zdołał oddać strzał na pustą bramkę, został zablokowany.

• Stara się atakować Flota, ale po wrzutce w pole karne Hosek uderzył niecelnie.

• Hosek wyszedł sam na sam, ale źle przyjął piłkę i złapał ją bez problemu Cabaj

• Brljak wyłapał dośrodkowanie Makucha! Gdyby tego nie zrobił, mogło być groźnie.

• Opałacz w sytuacji sam na sam po rajdzie środkiem boiska, potknął się w polu karnym na 11-metrze, ale upadając zdołał oddać strzał... głową. Cabaj zdołał obronić, a dobitka Grzelaka była niecelna.

• Kolejne uderzenie Grzeszczyka. Coraz bliżej wcelowania piłkarz Sandecji.

• Bardzo dobre zawody rozgrywa Słaby, który jest nie do przejścia w obronie i doskonale przecina wszystkie zagrane w swoje pole karne piłki.

• Wymiana podań w środku pola przed pomocników Sandecji. Piłka trafiła do Grzeszczyka, który uderzył z 25 metrów. Nad bramką, ale już bliżej niż poprzedni strzał.

• Jak na razie niewiele dzieje się w Nowym Sączu. Spokojny początek spotkania.

• Nather dwukrotnie próbował zagrywać ładne prostopadłe piłki do Nathera, ale obie próby przecięte.

• Strzał Bębenka z 25 metrów. Piłka przeszła niewiele nad poprzeczką.

• Strata Nathera. Piłka trafiła do Bodzionego, ale jego strzał został zablokowany. Piłka w rękach Cabaja.

• Początek spotkania w Nowym Sączu.

• W Nowym Sączu dzisiaj pochmurno, ale być może obejdzie się bez deszczu.

• Rezerwowi Floty: Gąsiński, Jasiński, Kieruzel, Kamiński, Mysiak, Pułka, Kolendowicz

• Rezerwowi Sandecji: Kozioł, Kononowicz, Margol, Danek, Kuźma, Szarek, Fałowski

• Na stadionie dzisiaj niewielu kibiców. Doping nie będzie dzisiaj prowadzony, podobno przez sytuację z Łukaszem Grzeszczykiem, który ostatnio pokazał znak "L", jednoznacznie kojarzący się z Legią Warszawa, z której kibicami miejscowi nie żyją w zgodzie. Dzisiaj piłkarz w podstawowym składzie Sandecji.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Sandecji Nowy Sącz z Flotą Świnoujście. Gospodarze są już pewni utrzymania, goście muszą o pozostanie w 1 lidze powalczyć.