Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 Flota Świnoujście

Sandecja Nowy Sącz

0

Flota Świnoujście

2

• Mimo optycznej przewagi i stworzeniu większej ilości okazji do zdobycia bramki Sandecja przegrywa z Flotą Świnoujście, 0:2. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Bielecki za Fryca

• GOL dla Floty... jednak bramka nie uznana bo w polu bramkowym faulowany był Cabaj!

• Z prawej strony dośrodkował Makuch, i gdyby piłka nie odbiła się Aleksandrowi od kolana to byłaby bramka dla Sandecji!

• Niedziela za Śpiączkę

• Makuch dośrodkował w pole karne, tam wślizgiem na piłkę szedł Wiśniewski, ale zabrakło mu parę centymetrów, by zdobyć bramkę!

• Szczepański uderzył z dystansu, ale prosto w bramkarza

• Wiśniewski uderzył z około 30 metrów i piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Szczepańskiego

• Z rzutu wolnego uderzył Burkhardt i tylko dobra interwencja bramkarza ratuje Flotę przed utratą bramki!

• Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

• Niemal cała pierwsza połowa należała do Sandecji. Gracze z Nowego Sącza stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji do zdobycia bramki, ale w kluczowych momentach zawodziła ich skuteczność lub ostatnie podanie. Flota ograniczała się do obrony i wyprowadzania kontrataków. Jedna z takich akcji zakończyła się bramką, dzięki czemu podopieczni trenera Nowaka do przerwy prowadzą 0:1. Kibicom Sandecji pozostaje mieć nadzieję, że ich ulubieńcy w drugiej połowie udokumentują swoją przewagę zdobytymi bramkami. Na drugą część spotkania zapraszam za około 15 minut

• Olszar minął Mateusza Kowalskiego i Szymurę, wpadł w pole karne, ale oddał za lekki strzał by pokonać Cabaja

• Na stadion przyszło dziś około trzech tysięcy kibiców (brak kibiców gości)

• Po lewej stronie boiska faulowany był Wiśniewski

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Burkhardt, ale żaden z jego kolegów nie zakończył tej akcji strzałem

• Po wrzutce Jasińskiego główkował Śpiączka, ale piłkę pewnie złapał Cabaj

• Śpiączka próbował przelobować Cabaja, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

• Makuch zagrał w pole karne, tam do piłki doszedł Szymura, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

• Strzał Makucha z około 25 metrów, poleciał minimalnie obok bramki Floty!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Wojciech Wilczyński, Yuriy Zinyak, Paweł Leśniak, Mateusz Młynarczyk, Bartosz Szeliga, Piotr Kosiorowski

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja udowodni, że zwycięstwo w Niecieczy nie było dziełem przypadku i pokona Flotę? Czy też podopieczni trenera Nowaka zainkasują trzy punkty i utrzymają pozycję lidera? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 3. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Flotę Świnoujście. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ