Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

1

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Sandecja remisuje na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Daniel Liszka zmienia Farida Aliego.

• Michał Bojdys ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Klichowicz zmienia Adriana Danka.

• Bartosz Jaroszek również ogląda żółtą kartkę

• Damian Tront ukarany żółtą kartką.

• Thiago wchodzi, a schodzi Michał Walski.

• Dominik Szczęch opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Dominik Szczęch.

• Bardzo dobre uderzenie zawodnika gości! GKS odrabia straty!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Żak i jest remis!

• Bartłomiej Dudzic wchodzi w miejsce Macieja Korzyma.

• Marek Mróz zmieniony przez Adama Żaka.

• Zawodnik Sandecji bardzo pewnie minął obrońce i skrzętnie wykorzystał okazję sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Kun otwiera wynik meczu!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Do przerwy utrzymuje się bezbramkowy remis.

• Mimo, że Sandecja zaczęła stwarzać sobie to jednak nadal goście są stroną przeważającą.

• W ostatnich minutach powoli do głosu zaczęła dochodzić Sandecja. Gospodarzom udało się oddać pierwszy celny strzał w tym meczu, który jednak nie zagroził bramce Grzegorza Drazika.

• Coraz większy napór gości, którzy aktualnie znajdują się wyżej w tabeli od Sandecji. Czy zdołają utrzymać jednopunktową przewagę nad swoim rywalem? Przekonamy się za ponad godzinę.

• Początek meczu przebiega bardzo spokojnie. Jeden strzał celny GKS Jastrzębie nie był groźny, więc na razie utrzymuje się bezbramkowy remis.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy bardzo serdecznie na relację LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie!

Remigiusz Szurek

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE. W meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja zmierzy się z GKS-em Jastrzębie. Gospodarze mają ekstraklasowe ambicje, ale na razie znajdują się blisko strefy spadkowej. Początek konfrontacji w sobotę 7 września o godzinie 19:10. Relacja LIVE w GOL24!

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie ONLINE

Sytuacja Sandecji nie wygląda zbyt różowo. Po siedmiu kolejkach drużyna plasuje się tuż nad strefą spadkową. Na pocieszenie trzeba dodać, że to początek rozgrywek, a i tabela jest mocno spłaszczona (piętnasta Sandecja ma 9 punktów, czwarte Wigry Suwałki - 11). Biorąc jednak pod uwagę słowa trenera Kafarskiego, że jego zespół celuje w miejsca 1-2, coraz trudniej wierzyć w powodzenie tej misji.

W sobotę o godzinie 19.10 piłkarze z Nowego Sącza podejmą na własnym stadionie ekipę GKS 1962 Jastrzębia. Zespół z Górnego Śląska jest ósmy w lidze, mając na koncie 10 punktów. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza wygrali dwa mecze, cztery zremisowali i tylko jeden przegrali. Ich bilans bramkowy to dziewięć strzelonych goli i siedem straconych. Jastrzębianie na wyjazdach zanotowali trzy remisy i porażkę. GKS kolejno w gości remisował 0:0 z Puszczą Niepołomice, przegrał 1:2 ze Stomilem Olsztyn, zremisował 2:2 z Radomiakiem i podzielił się punktami z Wartą Poznań 1:1.

Najlepszymi strzelcami zespołu z Jastrzębia-Zdroju są Kamil Adamek, Damian Tront, Adam Wolniewicz i Farid Ali mający po dwa trafienia. Warto odnotować, że 30-letni Adamek ma za sobą występy w Kolejarzu Stróże, gdzie grał wiosną sezonu 2013/2014 (14 meczów i jeden gol).

W poprzednim sezonie w starciu obydwu ekip przy Kilińskiego najpierw padł remis 1:1 (gole Mateusza Klichowicza i Adama Żaka), zaś w ostatnim spotkaniu sezonu GKS rozbił Sandecję aż 5:0 (Jakub Wróbel, Rafał Adamek dwa gole, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch). Przychodzi zatem pora na rewanż.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Spotkanie Sandecji z GKS-em Jastrzębie nie będzie transmitowane w telewizji. Początek meczu o godz. 19:10. Relacja LIVE w GOL24!