Sandecja Nowy Sącz

1

Górnik Łęczna

2

• Koniec spotkania, druga połowa znacznie ciekawsza od pierwszej. Piłkarze Sandecji powinni pamiętać na następny mecz, że ciężko jest wygrać mecz strzelając tylko jedna bramkę, choć było blisko sensacji.

• GOOOOOOOOOL!!! ostania minuta meczu..

• Woźniak strzela z dystansu po ziemi minimalnie obok bramki.

• Strzelca bramki zastępuje Pablo Gómez.

• Jurij Szatalow przekazuje instrukcje swoim zawodników na sam koniec tego spotkania.

• GOOOOOOOOOOL!!! Ładna akcja gości, Woźniak strzela piękna bramkę z pół woleja

• Kozacuks alternatywą dla Bonina. Mamy zmianę.

• Po strzelonej bramce nieco zamrozil się nam mecz i tempo minimalnie spadło, jednak wciąż ogladamy ciekawe spotkanie.

• Urban zamienia na placu gry Górskiego.

• GOOOOOOOOOL!!!!!! Mojta pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Prusaka!

• Szmatiuk blokuje strzał ręką i rzut karny!

• Chwila przerwy w meczu spowodowana zderzeniem się dwóch piłkarzy Sandecji (Fałowski, Grzeszczyk)

• Woźniak za Zawistowskiego.

• Na trybunach zasiada dzisiaj około 2 tys kibiców, w tym setka z Łęcznej

• Fałowski za Szczepańskiego

• Bozok za Niedziele

• Kolejna akcja Górnika, dośrodkowanie Sasina jednak zablokowane przez Cicmana, ożywiło się nam tempo, a piłkarze jakby obudzili się ze snu zimowego.

• Ładna akcja gości, Bonin schodzi środka wprost w Cabaja, ten na raty ratuje swój zespół przed utratą gola.

• Rzut różny dla Sandecji, Cicman strzela z główki w słupek po dośrodkowaniu Mójty z narożnika boiska.

• Bardzo brzydki faul Zawistowskiego, żółta kartka to najmniejszy wymiar kary.

• Rzut wolny dla Górnika, około 27-28 metrów, dobre ostre bicie Mraza, lecz Sandecja ratuje się wybiciem na rzut różny.

• Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych bało-czarnych strojach. Natomiast gracze z Łęcznej w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach

• Goście zaczynają...mamy nadzieje na jeszcze lepsze widowisko.

• Ewentualne zwycięstwo gospodarzy może ich przesunąć na 6 miejscie w tabeli, natomiast nawet porażka Górnika noe odbierze mu utraty lidera.

• Koniec pierwszej połowy, decyzje sędziego nieco oszpecaja nam dzisiejsze widowisko.

• Szczepański łatwo odzyskał piłkę, pognal skrzydłem, dośrodkował, tu obrońca zagrywa ręką...bez konsekwencji... potem Zakotlowalo się pod polem karnym, najpierw strzelał Frańczak, bramkarz odbija piłkę, ląduje ona pod nogami Szczepanskiego, ten wycofuje do Nathera, a jego strzał broni Prusak.

• Szczepański ukarany żółta kartką

• Makuch spóźniony wslizg, słuszna żółta kartka.

• kozakmateusz92@... - jak najbardziej prawidłowo nieuznana. To wyglądało mniej więcej tak jak akcja Henry'ego w meczu z Irlandią

• Stały fragment gry, mocny strzał z okolic 30 metra oddaje Mraz, lecz pewnie między słupkami Cabaj.

• Bonin latwo ogrywa Mojte na skrzydle, wchodzi w pole karne, podaje po ziemi jednak czujność zachował Makuch, który oddala niebezpieczeństwo alekim wybiciem.

• Doping na stadionie Sandecji nie cichnie, od początku meczu kibice wspierają swoich podopiecznych i zdzierają gardła.

• Niektóre decyzje sędziego są aż nadto niezrozumiałe..

• Niedziela w dziecinny sposób ograł Cicmana i oddał strzał w słupek. Piłka spadła jeszcze pod nogi Zwolińskiego, który wpakował ją do siatki, ale bramka nie została uznana bo gracz z Łęcznej pomagał sobie ręką

• gebala76@... - mecz póki co bardzo wyrównany, gra toczy się głownie w środku boiska. Nie można powiedzieć, że którykolwiek z zespołów gra dobrze. Oba grają przeciętnie

• Bębenek schodzi do środka i mocno strzela z dystansu...wysoko nad bramką.

• Niepotrzebna żółta kartka snajpera z Nowego Sącza, choć decyzja sędziego chyba zbyt pochopna.

• Piękna akcja Sandecji, kilka podań z pierwszej piłki, dośrodkowanie Mójty strzakz główki Górskiego zablokowany przez obrońcę.

• Mojta pognał z piłką lewa strona i wrzucił lecz tu brakowało kogoś kto wykończyłby akcje.

• Dośrodkowanie z rzutu różnego. Piłka wylatuje poza pole karne, tu poprawia Makuch lecz bardzo niecelnie.

• Osiej - do Nowego Sącza przyjechało około setka kibiców z Łęcznej

• Zawistowski strzela z pół woleja z około 30 metrów, bezskutecznie.

• Bartków ukarany żółtą kartką

• Groźna akcja z boku dosrodkowywuje Bonin, a strzela Zwoliński. Piłka mija bramkę w nieznacznej odległości.

• Szybkie tempo dzisiejszego meczu na spotkaniu meczu, wydaje się, że będziemy oglądali piękne, otwarte widowisko.

• Piękna, indywidualna akcja Grzeszczyka mija kilku obrońców na szybkości ostatecznie zablokowany przez ostatniego stopera Bogdanki.

• Groźna akcja przyjezdnych, nieporozumienie Cabaja z obrońca i na całe szczęście dla Sandecji tylko korner.

• Grzeszczyk decyduje się na strzał z dystansu lecz piłka mija bramkę w dość znacznej odległośćci.

• Sandecja rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, pucharowego spotkania

• Sędzia z Sosnowca zaprosił obie ekipy do szatni, aby spokojnie mogli przygotować się do rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Nowym Sączu panują dobre warunki do gry w piłkę: niebo lekko zachmurzone, wieje lekki wietrzyk, ale jest w miarę ciepło

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Richard Kacala, Pabo Gomez, Fabian Fałowski, Rudolf Urban, Kamil Słaby, Przemysław Szarek

• Natomiast zawodnicy z Łęcznej zaledwie bezbramkowo zremisowali, u siebie, z walczącą o utrzymanie Flotą Świnoujście. Dla podopiecznych trenera Szatałowa ten remis jest stratą dwóch punktów, ponieważ przez większość meczu to oni przeważali, ale w najważniejszych momentach albo zawodziła ich skuteczność, albo Wyspiarzom pomagał sędzia z Żywca.

• W ostatnim ligowym meczu Sandecja zremisowała w Legnicy z tamtejszą Miedzią, 2:2. Bramki dla biało-czarnych zdobyli Tomasz Margol i Mateusz Bartków. Dla Sądeczan ten remis jest bardzo dobrym wynikiem, ponieważ wyrównującą bramkę zdobyli oni w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja obroni "Twierdzę Nowy Sącz"? Czy też Górnik udowodni, że jest jednym z kandydatów do awansu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 21. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Górnika Łęczna. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ