Sandecja Nowy Sącz

1

Górnik Łęczna

4

• Mariusz Szrek kończy dzisiejsze spotkanie. Bogdanka bez większego trudu pokonała miejscową Sandecję. Gra gospodarzy rozczarowała. Walka o utrzymanie będzie toczyła się do ostatniej kolejki. Za uwagę dziękuję Paweł Grzegorczyk.

• Nildo strzela czwartą bramkę dla Bogdanki!

• Ostatnia zmiana w ekipie Bogdanki. Murawę opuszcza strzelec dwóch bramek.

• Szansę Sandecji na zmianę rezultatu z każdą chwilą maleją.

• Dobra akcja Nikitovica prawą flanką. Obrońca Sandecji na posterunku.

• Zmiana w drużynie gości.

• Bardzo groźna akcja Sandecji. Szeliga po groźnym rajdzie znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył wprost w ręce bramkarza.

• Bardzo dobre podanie Janica z głębi pola do Gawęckiego. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sma na sam uderza wprost w bramkarza!

• Majkowski faulowany, rzut wolny dla gości.

• Trochim bliski pokonania własnego bramkarza, Różalski w odpowiednim momencie interweniuje!

• Szeliga zastępuję zmęczonego Szczepańskiego.

• Kolejne uderzenie Łuczaka z dystansu, znów niecelnie.

• Po dośrodkowaniu z dystansu kolejny raz uderza Łuczak, tym razem niecelnie!

• Faul Trochima.

• Łuczak strzałem z dystansu zdobywa bramkę!

• Ataki Sandecji są zdecydowanie groźniejsze niż w pierwszej części spotkania.

• Po strzale Szczepańskiego piłkę do braki dobija Gawęcki. Sędzia dopatrzył się spalonego i nie uznaje strzelonej bramki.

• W trakcie przerwy Piotr Rzepka dokonał jednej zmiany.

• Sądeczanie "rzucili" się do ataku.

• Sandecja rozpoczęła drugą połowę od mocnego uderzenia. Po dośrodkowaniu Gawęckiego strzałem "szczupakiem" popisuje się Szczepański. Prusak szczęśliwie interweniuje!

• Piłkarze pojawili się na murawie. Marcin Szrek z Kielc rozpoczyna drugą połowę meczu.

• Kibice zdjęli transparent, cała sytuacja wyglądała nieco komicznie.

• Duża grupa ochroniarzy uzbrojona w pałki i kaski udała się w stronę trybuny z transparentem " Fuck Euro".

• Robert Moskal w drugiej połowie ma do dyspozycji jeszcze pięciu zawodników (Bieszczad, Midzierski, Szeliga, Petran, Wiśniewski), natomiast na ławce Piotra Rzepki znajduje się siedmiu piłkarzy ( Socha, Nildo Franca- Junior, Paluchowski, Oziemczuk, Świech, Tymosiak, Pielach).

• Bramką do szatni gospodarze zwiększyli swoje szanse na zdobycie punktów w dzisiejszym spotkaniu. Spotkanie może się podobać, miejmy nadzieje, ze druga połowa będzie równie obfita w bramki.

• Marcin Szrek kończy pierwszą połowę spotkania.

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Janić daje nadzieje kibicom!

• Za faul przed polem karnym ukarany zawodnik Bogdanki.

• Groźna sytuacja po dośrodkowaniu Janica, bramkarz gości kolejny raz ratuje swoją drużynę.

• Janić za Kosiorowskiego.

• Zdenerwowany trener Moskal dokonuje podwójnej zmiany!

• Zawodnik gości ukarany za faul na 20 metrze.

• Łuczak prostopadłym podaniem uruchamia Peśira, który w sytuacji sam na sam minimalnie chybi!!!

• Trochim uderza niecelnie z dystansu.

• Apel spikera nie przynosi skutku.

• Spiker apeluje do kibiców o zdjęcie transparentu " Fuck Euro".

• Kapitan gości popisuję się strzałem z dystansu, jednak piłka ląduje wysoko nad bramką. To kolejna próba strzału z dystansu w ostatnim kwadransie.

• Łuczak z 30 metrów próbuję zaskoczyć rywala, piłka ląduje daleko od bramki.

• Okres słabej gry z obu stron.

• Kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Fechner brzydko fauluje rywala, jednak sędzia nie sięga po kartkę.

• Kombinacyjna akcja zawodników Sandecji, przerwana wślizgiem.

• Zawodnik gości z trudem wraca do gry.

• Na murawie leży Michał Reniusz.

• Rzut rożny po akcji skrzydłowego Bogdanki.

• Obrońcy Sandecji mają problem z powstrzymaniem dobrze dysponowanych skrzydłowych gości.

• Aleksander bardzo groźnie uderza z 20 metra! Sergiusz Prusak dzisiejszego dnia jest tego dnia wyróżniającym się piłkarzem!

• Groźna sytuacja pod polem karnym, Niechcial fauluje rywala!

• Za faul w polu karnym żółtą kartką ukarany Kosiorowski.

• Mimo interwencji Różalskiego, piłka ląduje w bramce Sandecji!!!

• Kosiorowski fauluję w własnym polu karnym!

• Bardzo dobrym strzałem popisuje się Trochim, bramkarz ratuję gości!

• Były zawodnik Wisły Płock ukarany żółtą kartką po brutalnym faulu na zawodniku Sandecji!

• Indywidualna próba Kosiorowskiego, na posterunku El Sidqy.

• Przed szansą na podwyższenie wyniku stanął Peśir, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się Różalski.

• Bogdanka dzisiejszego popołudnia nie ułatwi sądeczanom utrzymania.

• Po podaniu Tomaśa Perića z 16 metra wynik dzisiejszego spotkaniu otwiera Łuczak!!!

• Bardzo dobra próba zagrania krzyżowego podania do Renusza, podanie minimalnie za silne.

• Po dośrodkowaniu Niechciała bliski zdobycia bramki był Wojciech Trochim, jednak obrońca gości w porę oddalił zagrożenie!

• Piłkarze Sandecji przystąpili do meczu bardzo zmotywowani atakując rywala już na ich połowie.

• Pierwszy strzał w kierunku bramki. Michał Reniusz po indywidualnej akcji uderza wysoko nad bramką.

• Rzut wolny dla Sandecji po faulu w środku pola.

• Rozpoczynają goście.

• Marcin Szrek wyprowadza obie ekipy na stadion.

• Piłkarze zakończyli rozgrzewkę. Gospodarzy czeka bardzo trudny pojedynek, tylko zwycięstwo zadowoli przybyłych kibiców.

• Kibice owacjami przywitali byłego zawodnika sądeckiego zespołu Petera Borovicanina.

• Piłkarze obu drużyn prowadzą intensywną rozgrzewkę. Już za kilka chwil zawodnicy udadzą się do szatni na ostatnią odprawą przedmeczową.

• Kilka minut temu piłkarze obu drużyn udali się na rozgrzewkę. W Nowym Sączu niedzielnego popołudnia panują wyśmienite warunki do gry w piłkę. Mimo niskich cen biletów na spotkanie 33 kolejki I ligi na trybunach znajduje się zaledwie garstka kibiców. W ekipie gospodarzy nie ma zaskoczeń, Robert Moskal desygnował do gry optymalny skład. Czekamy na rozpoczęcie dzisiejszego spotkania przez Marcina Szreka!