Sandecja Nowy Sącz

1

Górnik Łęczna

0

• Po słabej grze i bramce Aleksandra z rzutu karnego Sandecja pokonała Bogdankę Łęczna, 1:0, dzięki czemu godnie pożegnała się ze swoimi kibicami. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec meczu!!

• Sanchez za Aleksandra

• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

• Dośrodkowanie Irie pewnie wyłapał Cabaj

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym głową uderzał Midzierski i tylko Cabaj uratował gospodarzy przed stratą bramki!

• Z rzutu wolnego dośrodkował Nikitović, w polu karnym głową uderzał Paluch, ale wysoko nad bramką

• Na stadionie jest dzisiaj około 1,2 tyś kibiców (brak fanów gości)

• Z rzutu wolnego dośrodkował Nikitović, ale prosto w ręce Cabaja

• Oziemczuk zagrał przed pole karne do Pesira, ale strzał Czecha poleciał obok bramki

• Wiśniewski jak na tacy wyłożył piłkę Szelidze, ale strzał młodego pomocnika Sandecji w genialny sposób obronił Prusak!

• Paluch za Mandrysza

• Po wybiciu piłki poza pole karne dopadł do niej Mandrysz, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką

• Żółta kartka dla Kowalskiego za faul w środku pola

• Szeliga płasko dośrodkował w pole karne, tam w piłkę trafił Midzierski i niewiele brakowało, by zdobył bramkę samobójczą!

• Schodzi Leśniak, wchodzi Świątek

• Pielach za Łukasiewicza

• Bogdanka rozpoczyna drugą połowę!!

• Przez całą pierwszą połowę to Bogdanka przeważała, to Bogdanka grała w piłkę, ale to Sandecja strzeliła bramkę. Jednak jeśli gospodarze chcą utrzymać prowadzenie to zdecydowanie muszą poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

• Oziemczuk uderzył z ostrego kąta, piłka która trafiła w słupek wróciła na plac gry, dopadł do niej Pesir, ale mając przed sobą pustą bramkę przestrzelił!

• W narożniku boiska Petran faulował Renusza

• Z rzutu wolnego uderzył "Bury",ale nie ma bramki, bo świetną interwencją popisał się Prusak!

• Renusz chciał minąć Makucha, ale dobrze ustawiony zawodnik Sandecji wybił piłkę na rzut rożny

• Mróz zagrał do Leśniaka, ale tego uprzedził obrońca i wybił piłkę na aut

• Sandecja gra dzisiaj w tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast zawodnicy Bogdanki cali są na czarno

• Pesir dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Oziemczuk, ale jego strzał głową poleciał nad poprzeczką

• Mróz uderzył z dystansu i tylko dobra interwencja Prusaka uratowała gości!

• Zuber ukarany żółtą kartką za faul na Szelidze

• Renusz wrzucił w pole karne i gdyby Oziemczuk nie minął się z piłką to Bogdanka, by prowadziła!

• Mroziński przegrał pojedynek biegowy z Pesirem, ale na szczęście dla Sandecji, ofiarną interwencją zablokował jego dośrodkowanie

• Oziemczuk uderzył z linii pola karnego, ale jego strzał został zablokowany

• Dośrodkowanie "Burego" spadło na głowę Wiśniewskiego, ale jego strzał minął lewy słupek bramki

• Makuch nie przeciął długiej piłki do Renusza, ten ją przejął, ale przegrał pojedynek sam na sam z Cabajem!

• Szeliga zgrał długą piłkę w kierunku Kowalskiego, ale za mocno i od autu rozpoczną goście

• Kalkowski uderzył z rzutu wolnego i tylko dobra interwencja Cabaja ratuje gospodarzy!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Wojciech Wilczyński, Mateusz Młynarczyk, Ruben Sanchez, Adrian Świątek

• Zupełnie inaczej wyglądała ostatnia kolejka w wykonaniu zawodników Bogdanki, którzy na własnym boisku pokonali Polonię Bytom, 3:1. Dwie bramki dla Łęcznian zdobył Dawid Sołdecki, a jedną dorzucił Michał Zuber. Bogdanka nieco sennie rozpoczęła to spotkanie, bo w 12. minucie przegrywała jedną bramką, ale jeszcze przed przerwą odrobiła straty. W drugiej połowie jej przewaga ani przez chwilę nie podlegała żadnej dyskusji, dzięki czemu pewnie wygrała to spotkanie.

• W ostatniej kolejce Sandecja na wyjeździe uległa Cracovii, 1:0. Mimo porażki zawodnicy z Nowego Sącza byli bardzo chwaleni, ponieważ pokazali prawdziwy góralski charakter. Sam mecz, szczególnie w końcówce, był bardzo dobrym oraz emocjonującym widowiskiem i tak naprawdę niewiele zabrakło, by Sandecja w końcówce doprowadziła do wyrównania.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja podniesie się z kolan po trzech porażkach z rzędu? Czy też Bogdanka wróci do Łęcznej z trzema punktami? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 16. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie GKS Bogdankę Łęczna. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ