Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Kolejarz Stróże

Sandecja Nowy Sącz

1

Kolejarz Stróże

2

• Sandecja po slabym meczu przegrywa Derby Sądecczyzny 1:2. Osłodą tego meczu były oczywiście bramki, które upiększyły to senne spotkanie. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE.

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Koniec spotkania!

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Bardzo ciepło został przywitany Maciej Kowalczyk przez sądeckich kibiców.

• Kolejna zmiana w zespole Kolejarza. Pieczara opuszcza boisko, a pojawia się na nim król strzelców 1. ligi , Maciej Kowalczyk.

• Do piłki zagranej z rzutu rożnego doszedł Gruca, zgrał do Stefanika na 10 metr, lecz uderzył wysoko nad bramka.

• Szczepański za ostry faul

• Borovicanin zszedł z lewego skrzydła do środka, ograł jednego z obrońców Kolejarza i uderzył na bramkę Lisaka. Jak wszystkie gole dotychczas, tak i ten był przepiękny. Piłka wpadła w samo okienko bramki gości.

• Strzelec gola ukarany na ściągnięcie koszulki.

• Gol !!! Petar Borovicanin!

• Z rzutu rożnego wrzucał Szczepański, do główki po raz kolejny doszedł Arkadiusz Czarnecki, lecz pomylił się nieznacznie.

• Od paru minut praktycznie nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Sandecja utrzymuje się przy piłce, Kolejarz straszy kontrami, lecz wszystko to jest senne i mało dynamiczne.

• Gruca w miejsce Arłukowicza

• Mocna wrzutka Kuby Nowaka w pole karne, uderzał głową Kurczyński, jednak strzelił nad bramką.

• Prostopadłe podanie Borovicanina do Kurczyńskiego, lecz Lisak końcami palców zdołał obronić jego strzał.

• Z rzutu wolnego uderzył Makuch, lecz prosto w mur.

• Żółtą kartka ukarany Niane po faula na Bębenku dosłownie przed linią pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy, na wprost bramki.

• Zszedł z murawy Maciej Górski, a zastapil go debiutant, Jakub Nowak.

• Bliźniacza akcja Borovicanina jak w pierwszej połowie, i po raz kolejny nikt nie doszedł do zagranej przez niego piłki.

• Gryźlak dostał długie podanie na prawe skrzydło, zgrał z pierwszej piłki głową do Bociana, a ten fantastycznym uderzeniem z woleja pokonał bezradnego Cabaja. Obie bramki strzelone do tej pory przez zawodników ze Stróż były naprawde przepięknej urody.

• Jozefa Certika zmienia Wojciech Mróz

• Gol !! Łukasz Bocian. Co za bramka!!!

• Faul taktyczny na Pieczarze. Tempo gry nieco "siadło".

• Makuch zbyt długo wzlekał z dograniem w pole karne i Niane wybił piłkę z dala od własnego pola karnego.

• Makuch dostał piłkę na prawej flance, zagrał w pole karne, tam do piłki dobiegł Górski, lecz uderzył nad bramką Lisaka. Była to jedna z lepszych okazji Sandecji.

• Na spalonym Pieczara.

• Mroziński centrował w pole karne, do piłki doszedł Czarnecki, lecz jego strzał głową minął bramkę gości.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Tym razem od środka zaczyna Sandecja Nowy Sącz.

Polonia 0-1 Zawisza

W tym momencie do Ekstraklasy awansują Zawisza i Termalica. Natomiast z pierwszej ligi spadają Warta, Polonia i ŁKS (spadek Okocimskiego zależy od tego czy Polonia Warszawa otrzyma licencję, by móc występować na zapleczu Ekstraklasy).

• Koniec. Do przerwy goście prowadzą 0:1. Spotkanie nie należy do bardzo ciekawych, oglądaliśmy mało składnych, widowiskowych akcji. Zapraszam za około 15 minut.

• Borovicanin jak za dawnych lat okiwał Cichego w bocznej strefie boiska, podał w pole karne, lecz piłka nie znalazła adresata.

• Piotr Kosiorowski ukarany żółtą kartką.

• Bębenek wrzucił w pole karne, uderzył na bramkę Czarnecki głową, lecz minimalnie niecelnie.

• To powinno być 2:0 dla Kolejarza. Bocian znalazł się sam na 7 metrze, uderzył w sam środek bramki,i Cabaj nie dał sie pokonać.

• Ładna akcja z prawej strony Gryźlaka, w pojedynku z Borovicaninem wywalczył on rzut rożny dla swojej ekipy. Z kontrą wyszła Sandecja, lecz szybko straciła piłkę.

• Do sytuacyjnej piłki dobiegł Walęciak i huknął nie do obrony na bramkę Cabaja.

• 1:0 ! Przepiękne uderzenie Walęciaka i goście prowadzą.

• W środku pola faulowany bardzo aktywny dzisiaj Górski.Z rzutu wolnego wrzucał Kosiorowski, lecz jeden z zawodników Sandecji był na spalonym.

• To mogła być bramka dla gości! Najpierw Gryźlak dośrodkował w pole karne, piłkę przyjął Pieczera, uderzył na bramkę, następnie Wolański, lecz w obu tych próbach Cabaj górą, choć miał dużo szczęścia.

• Na spalonym Pieczara, po długim podaniu Bociana.

• Strzał z dystansu Kosiorowskiego, lecz i tym razem strzał był niecelny. Widać po grze gospodarzy, że gdy tylko mogą starają się szukać uderzenia na bramkę rywali.

• Michał Gryźlak zwiódł Borovicanina przy linii bocznej, uderzył na bramkę Cabaja, lecz ten pewnie złapał piłkę.

• Certik zszedł do środka, uderzył, lecz jego strzał z lewej nogi bardzo zły: słaby i niecelny.

• Kurczyński wpadł w pole karne po podaniu Górskiego. Był już przed Lisakiem, jednak w ostatniej chwili jeden z defensorów gości zdążył zablokować jego strzał.

• Maciej Górski huknął z dystansu, jednak ponad bramką.

• W okolicach narożnika pola karnego faulowany Szczepański. Do piłki podszedł Bębenek, dośrodkował, lecz nic z tego nie wynikło.

• Walęciak walczył na prawej flance z Makuchem, ostatecznie temu drugiemu udało się zablokować podanie i bramkarz Sandecji zacznie od bramki.

• Pierwszy strzał na bramkę Cabaja, lecz Stefanik za bardzo się odchylił i jego uderzenie z woleja poleciało wysoko nad bramką.

• Spokojnie obie ekipy rozpoczęły ten mecz, choć widać od początku, że nikt nie zamierza dzisiaj odkładać nogi.

• Od środka zaczynają goście!

• Sędzia główny, Pan Jacek Małyszek wyprowadził właśnie obie jedenastki na murawę. Już za chwilę początek Derbów Sądecczyzny.

• Piłkarze zeszli już do szatni, by przygotować się do meczu.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn. Do rozpoczęcia spotkania około 25 minut.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Daniel Bomba, Sebastian Śpiewak, Jakub Nowak, Wojciech Mróz

• Dzisiejsze spotkanie nie ma większego znaczenia dla układu tabeli, gdyż obie drużyny mają już zapewnione utrzymanie. Są to jednak derby, i z własnego doświadczenia zapewniam, że emocji nie powinno dzisiaj zabraknąć. Będzie to dla obu ekip ostatnie spotkanie w sezonie 2012/13.

• Obie drużyny przystapią do tego spotkania w mocno okrojonym składzie. W drużynie gości zabraknie: Dawida Szufryna, Kamila Nitkiewicza, Adama Giesy, Rafała Pietrzaka, Marcina Adamka oraz Kamila Kurowskiego. Niepewny jest też występ najlepszego strzelca ekipy Przemysława Cecherza, Macieja Kowalczyka. Trener Mirosław Hajdo, który będzie oglądał dzisiejszy przez z wysokości trybun, nie będzie mógł skorzystać z usług: Petera Petrana, Adama Mójty, Pawła Nowaka, Sebastiana Dudy, Marcina Kowalskiego, Pawła Leśniaka, Piotra Giela oraz Patryka Tuszyńskiego.

• Kolejarz Stróże przed meczem z Sandecją zajmuje 11 miejsce, z dorobkiem 47 punktów. Gospodarze dzisiejszego widowiska plasują się na 14 lokacie, mając 37 puntków.

• Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu i zapraszam na śledzenie relacji LIVE z derbowego meczu pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Kolejarzem Stróże.