• Po nudnym i bezbarwnym spotkaniu Sandecja szczęśliwie pokonuje KS Polkowice, dzięki czemu oddala się od strefy spadkowej. Za śledzenie relacji LIVE dziękują Marcin Rogowski i Paweł Grzegorczyk

• Za mocna wrzutka Kosiorowskiego i piłka w rękach bramkarza

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

• W polu karnym gości ręką zagrywał Kosiorowski

• Na spalonym Więzik

• Dośrodkowanie Szeligi i niewiele, brakowało, by jeden z zawodników KS Polkowice strzelił bramkę samobójczą!

• Wacławczyk wchodzi, schodzi Bartków

• Na spalonym Kosiorowski

• Sierpina w miejsce Piotrowskiego

• Piotrowski dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Ałdaś, ale jego strzał minimalnie minął bramkę Różalskiego!

• Wiśniewski jak na tacy wystawił piłkę Burkhardtowi,a ten z 7 metrów nie trafił do pustej bramki!

• Aleksander uderzył niczym Ronaldo w meczu z Polską (Eliminacje EURO2008), ale dobrą interwencją popisał się Kazimierczak!

• Po dośrodkowaniu Niechciała z rzutu rożnego, głową uderzał Frohlich, ale obok bramki

• Piotrowski wyszedł sam na sam z Różalskim, ale nie zdołał go pokonać!

• Rajd Kosiorowskiego została zatrzymany przez obrońców gości

• KS Polkowice rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa nudnego spotkania, po której Sandecja przegrywa z KS Polkowice, 0:1. Jednak to Sandecja prowadziła grę, ale raziła niedokładnością i nieskutecznością. Natomiast goście nastawili się na grę z kontry. Jeden z takich kontrataków przyniósł im bramkę. Miejmy nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami większych emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Trochim powrócił już na boisko

• Piotrowski strzelał z 12 metrów, ale piłka poleciała minimalnie obok słupka!

• Nowak ukarany żółtą kartką za faul na Janicu

• Idealnie podanie do Majkowskiego. Ten marnuje sytuacje sam na sam, ale do piłki dopada jeszcze Janic, lecz jego strzał minimalnie minął pustą bramkę gości!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Midzierski, Fechner, Szeliga, Leśniak Burkhardt, Wiśniewski

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja udowodni, że jesienny remis w Polkowicach był dziełem przypadku? Czy też KS Polkowice sprawi sensację i wywiezie z Nowego Sącza trzy punkty? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witamy Państwa w relacji LIVE z meczu 25 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie KS Polkowice. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ