• Specjalnie dla użytkownika ALAN: Rezerwowi Sandecji: Mariusz Różalski, Maciej Kowalczyk, Mateusz Wilk, Rafał Berliński, Luas Janić

Rezerwowi KSZO: Tomasz Bąbel, Pape Samba Ba, Klaudiusz Łatkowski, Krystian Kanarski.

• Eismann znów na spalonym po dobrym podaniu Gawęckiego.

• Tomasz Bzdęga w polu karnym ale piłkę spokojnie łapie Kozioł.

• Pół godziny spotkania za nami. Spotkanie wyrównało się. Oba zespoły próbują stworzyć sytuacje podbramkowe, odrobinę aktywniejsi są gospodarze.

• W ostatnich minutach bardzo aktywny jest Wojciech Trochim, który raz po raz absorbuje obronę gości.

• Gawęcki zbyt długo zwleka z uderzeniem.

• Woźniak dobrze wrzuca w pole karne do Aleksandra ale snajpera uprzedza Kardas

• Eismann w dobrej sytuacji ale sędzia odgwizduje spalonego. Chwilę potem próbował rozpędzić się Kukol ale obrona z Ostrowca sobie poradziła

• Jeżeli obecne wyniki utrzymałyby się do końca meczu z pierwszą ligą pożegnają się Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Kluczbork.

• Arkadiusz Aleksander marnuje 100% okazję dla Sandecji

• Woźniak z Kukolem rozgrywają "klepkę" tracą piłkę i szybka kontra KSZO ale Wolański na spalonym

• Kardas wyrównuje wynik meczu po strzale głową.

• Kibiców Sandecja zapraszamy na stronę SANDECJA.PL

• Dymanowski był bliski obrony ale Aleksander uderzył niezwykle precyzyjnie

• Aleksadner pokonuje Dymanowskiego z rzutu karnego podyktowanego za faul na Kukolu

• Rzut karny dla Sandecji.

• KSZO z autu. W pierwszych minutach Sandecja zdecydowanie naciska. Goście skupieni na obronie.

• Sandecja ma zdecydowaną przewagę. Eismann z Trochimem rozgrywają piłkę na połowie rywali.

• Kibiców Sandecji zapraszamy na stronę SANDECJA.PL

• Już za 45. minut początek spotkania w Nowym Sączu, które zadecyduje kto opuści pierwszą ligę. Czy KSZO zdoła obronić się przed spadkiem??