• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

• Zza pola karnego uderzał Kołosow, ale pewnie broni Różalski

• Dośrodkowanie Leśniaka pewnie wyłapał Rogaczew

• Miecznik w miejsce Górki

• Trochim zamiast strzelać wdał się w drybling i zmarnował doskonałą sytuacje do zdobycia bramki!

• Za faul na Gawęckim żółtą kartką ukarany Borsukow

• Na spalonym Chałas

• Z dystansu uderzył Czoska, ale piłkę na raty złapał Różalski

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Olimpii powstało małe zamieszanie, jednak w końcu piłkarzom gości udało się wybić piłkę

• Jeden z zawodników gości zagrywał ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie podyktował karnego!

• Kosiorowski schodzi, wchodzi Petran

• Leśniak w miejsce Majkowskiego

• Na spalonym Lubenow

• Trochim uderzył bezpośrednio z rzutu rożnego, ale czujny Rogaczew wyłapał piłkę!

• Po dośrodkowaniu Kosiorowskiego, piłkę wybili obrońcy Olimpii

• Kosiorowski uderzył z dystansu i piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Zawodnicy pojawili się już na murawie

• Sędziowie zadecydowali, że druga połowa się rozpocznie!

• Tak aktualnie wygląda murawa stadionu w Nowym Sączu

• Druga połowa rozpocznie się z opóźnieniem z powodu silnych opadów deszczu w Nowym Sączu!

• Chciałbym serdecznie zachęcić do głosowania na moją osobę w konkursie na sportowego dziennikarza obywatelskiego roku 2011. Aby mi pomóc wystarczy wysłać SMS-a (lub kilka) pod nr 7155 o treści doroku.349. Koszt SMS-a to zaledwie 1,23 zł. To niewiele dla was, a mi pomoże, mam nadzieję, odnieść sukces w tym konkursie :) Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

• Za nami pierwsze 45 minut, w których to Sandecja miała optyczną przewagę, ale nie potrafiła jej wykorzystać. Goście ograniczali się do kontrataków. Jeden z nich przyniósł im prowadzenie, które utracili po zaledwie dwóch minutach. Reasumując pierwsza połowa nie dostarczyła nam zbyt wielu emocji. Pozostaje mieć nadzieję, że w drugiej części piłkarze podgrzeją atmosferę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

• Zlatohlavy i Różalski bawili się pod własną bramką co skończyło się autem dla gości

• Z rzutu wolnego uderzał Trochim, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

• Fechner faulował po prawej stornie boiska

• Woźniak dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Olimpii wybili piłkę

• Gawęcki wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdobył bramki!

• Kosiorowski przerzucił piłkę na drugą stronę, ale nie doszedł do niej Majkowski

• Trochim uderzył z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki Rogaczewa!

• GOOOOL!! 0:1!! Koladko

• Janic dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Aleksander, ale z około 10 metrów nie trafił do bramki!

• Aleksander uderzył z linii pola karnego i dobrą interwencja popisał się Rogaczew

• Po prawej stronie boiska faulowany był Majkowski

• Dośrodkowanie Woźniaka w pole karne, ale do piłki nie doszedł żaden z zawodników gospodarzy

• Dobrym wślizgiem Majkowski spacyfikował groźnie zapowiadającą się akcje Olimpii

• W polu karnym faulowany był Majkowski, ale sędzia nie użył gwizdka!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Zinyak, Petran, Makuch, Leśniak, Trochim, Burkhardt

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja pokaże, że potrafi grać z teoretycznie słabszymi rywalami? Czy też Olimpia Elbląg udowodni, że dobra postawa w meczu z Piatem Gliwice nie była dziełem przypadku? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 27 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Olimpię Elbląg. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ