• Po bardzo dobrym spotkaniu Sandecja zasłużenie pokonuje Pogoń Szczecin, 1:0. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec spotkania!!

• Strzał Wiśniewskiego z 20 metrów i Pogoń ratuje słupek!

• Kosiorowski wrócił już na boisko

• Wiśniewski wychodził sam na sam z bramkarzem, ale potknął się nie piłce i zmarnował doskonałą sytuację!

• Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania

• Po rozegraniu rzutu wolnego strzelał Wiśniewski, ale za lekko i piłkę złapał Janukiewicz

• Po tym starciu pomocnik Sandecji potrzebuje skorzystać z pomocy medycznej

• Rogalski faulował Kosiorowskiego około 30 metrów przed własną bramką

• Petran tak niefortunnie wybijał piłkę, że gdyby nie interwencja Różalskiego to mielibyśmy teraz remis!

• Sotirović w miejsce Akaoshi'ego....

• Strzał Kosiorowskiego z dystansu, z trudem broni Janukiewicz!

• Beznadziejnie dośrodkowanie Majkowskiego w pole karne

• Po podaniu Akahoshi'ego, z dystansu uderzał Djousse...niewiele brakowało, by Pogoń prowadziła!

• Zawodnicy obu drużyn wrócili już na murawę

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Za nami pierwsza połowa, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak, mimo takiego wyniku, spotkanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Kibice licznie zgromadzeni na stadionie nie mogą narzekać na nadmiar nudy. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie po przerwie. Na drugą połowę spotkania zapraszam za około 15 minut

• Dośrodkowanie jednego z zawodników Pogoni, ale niedokładne i od bramki rozpocznie Różalski

• GOOOOOL!! Zlatohlavy.... ale sędzia nie uznał bramki, ponieważ Słowak był na spalonym!

• Radler ukarany żółtą kartką za faul na Kosiorowskim

• Szczepański idealnie zagrał na wolne pole do Gawęckiego, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki!

• Radler faulował Trochima w środku boiska

• Kosiorowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki

• Zółta kartka dla Kosiorowskiego za zagranie przed gwizdkiem sędziego

• Zółta kartka dla Pietruszki za faul na Aleksandrze

• Budka wpadł w pole karne Sandecji, zagrał wzdłuż linii bramkowej i niewiele brakowało by Frolich strzelił bramkę samobójczą!

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bieszczad, Fechner, Zinyak, Leśniak, Petran, Burkhardt, Wiśniewski

• Czy Sandecja przełamie passe pięciu przegranych meczy? Czy też Pogoń potwierdzi, że jest poza zasięgiem pozostałych, pierwszoligowych drużyn? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witamy Państwa w relacji LIVE z meczu 22 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Pogoń Szczecin. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ