Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Ruch Radzionków

Sandecja Nowy Sącz

1

Ruch Radzionków

2

• Sandecja po słabej pierwszej i dobrej drugiej połowie przegrywa z Ruchem Radzionków, 1:2. Warto wspomnieć, że w zwycięstwie "Cidrów" duży udział miał sędzia Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Burkhardta

• Wiśniewski minął bramkarza i nie trafił do pustej bramki!

• Burkhardt ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

• Burkhardt dośrodkował w pole karne, ale Gawęcki oddał bardzo niecelny strzał głową

• Dziewulski w miejsce Giesy

• Strzał Majkowskiego z dystansu o milimetry minął słupek bramki Kiełpina!

• Na spalonym Wiśniewski

• Radzio uderzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Bieszczad

• Wiśniewski jak na tacy wyłożył piłkę Gawęckiego, ale ten strzelił wysoko nad bramką!

• Długie podanie od Midzierskiego do Wiśniewskiego przejął Kopacz

• Po strzale Trochima piłkę przed siebie odbił Kiełpin, dopadł do niej Wiśniewski, ale jego strzał głową trafił w poprzeczkę!

• Trochim zagrał tak beznadziejnie, że trener Moskal w geście rozpaczy opuścił ręce

• Radzio zagrywał w pole karne, ale Midzierski wybił piłkę

• Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

• Zawodnicy obu zespołów powrócili na murawę

• Za nami pierwsza, średnio emocjonująca połowa spotkania. Pierwsze 10 minut należało do Sandecji, ale później do głosu doszli "Cidry" i kibice z Nowego Sącza powinni się cieszyć, że na tablicy świetlnej nadal widnieje wynik remisowy. Sobie i wam, drodzy użytkownicy życzę byśmy w drugiej połowie zobaczyli bramki na stadionie imienia ojca Władysława Augustynka. Na druga część meczu zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy!!

• Uderzał Niechciał, ale jego strzał lepiej pozostawić bez komentarza

• Danielewicz uderzył z dystansu, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

• Sędzia Złotek doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

• Strzał Trochima z około 30 metrów poleciał minimalnie nad poprzeczką!

• Piłkarze Ruchu zamknęli Sandecję na własnej połowie

• Giesa wyszedł sam na sam z Różalskim. Bramkarz Sandecji dobrze obronił jego strzał, ale przy biernej postawie obrońców do piłki dopadł Tumicz lecz nie trafił do pustej bramki!

• Dośrodkowanie Kowalskiego wyszło poza boisko i od bramki rozpocznie Różalski

• Giesa uderzał z dystansu, ale jego strzał zablokował Gawęcki

• Niechciał płasko dośrodkował w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza

• Po dośrodkowaniu głową uderzał Radzio, ale dobrą interwencją popisał się Różalski

• Zablokowane dośrodkowanie Danielewicza i mamy rzut rożny dla gości

• Po podaniu Wiśniewskiego Trochim wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zamiast strzelać z pierwszej piłki przyjął ją, czym ułatwił powrót obrońcom!

• Póki co gra toczy się w środku pola. Oba zespoły mają duży problem z dokładnością, przez co nie mogą stworzyć dogodnych okazji do zdobycia bramki

• Potężny strzał Trochima z rzutu wolnego i tylko dobra interwencja Kiełpina ratuje Ruch przed utratą bramki!

• Ławka rezerwowych Ruchu: Adamek, Biernat, Cisse, Dziewulski, Lebek, Łopuch, Trzcionka

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja przełamie kompleks Ruchu Radzionków? Czy też „Cidry” udowodnią, że wygrana z Piastem Gliwice nie była dziełem przypadku? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 29 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Ruch Radzionków. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ