Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Ciekawe starcie w środku tabeli

3

3 1 połowa

Stomil Olsztyn

0

• Koniec meczu! Po przerwie nie oglądaliśmy już bramek! Sandecja Nowy Sącz rozbija Stomil Olsztyn 3:0!

• Dominik Kun opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Miłosz Kałahur.

• Maciej Małkowski melduje się na murawie, a schodzi z niej Kamil Ogorzały.

• W drugiej połowie dużo lepiej wygląda Stomil Olsztyn. Brakuje im jednak sytuacji i nie ma to przełożenia na strzały.

• Maciej Korzym zmienia Mariusza Gabrycha.

• Maciej Pałaszewski schodzi, a wchodzi Koki Hinokio.

• Kolejna próba strzału Pałaszewskiego i po raz kolejny nieudana.

• Oktawian Skrzecz zmienia Mateusza Gancarczyka.

• Maciej Pałaszewski uderza prosto w ręce Daniela Bielicy.

• Spokojny początek drugiej połowy. Tylko Sandecja oddał jak na razie jeden, niecelny strzał na bramkę rywali.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Sandecja miażdży Stomil Olsztyn!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandecja razy 3! Do siatki trafia Michal Piter-Bućko!

• Dominik Kun ukarany żółtą kartką.

• Serafin Szota był blisko zdobycia bramki, ale jego strzał głową okazuje się minimalnie niecelny!

• Janusz Bucholc w ostatniej chwili powstrzymuje akcję gospodarzy. Rozpędzony Chmiel mógł zagrozić bramce Stomilu.

• Serafin Szota zmiana Rafała Remisza, który doznał kontuzji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mariusz Gabrych po raz drugi! Zawodnik Sandecji świetnie wykorzystał sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandecja wychodzi na prowadzenie! Mariusz Gabrych pakuje piłkę do siatki!

• Szymon Sobczak zdobywa bramkę, ale sędzia liniowy wcześniej pokazuje spalonego!

• Jacek Małyszek użył gwizdka po raz pierwszy!

• Obie drużyny kręcą się w środku tabeli Fortuna 1 Ligi. Stomil Olsztyn ma na koncie 29 punktów i zajmuje 10 miejsce. Dwie pozycje niżej znajduje się Sandecja, która ma aktualnie 26 punktów.

• Dobry wieczór Państwu. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn!

©Arkadiusz Gola

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz po raz pierwszy w tym roku zagrają przy własnej publiczności. W sobotę swoje siły skonfrontują ze Stomil Olsztyn. Początek meczu o godzinie 19:10. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE

Podopieczni Tomasza Kafarskiego w Tychach dwukrotnie musieli gonić wynik i dwukrotnie ta sztuka im się udała. Z pewnością jednak kibice i piłkarze Sandecji woleliby, aby to ich rywale musieli gonić.
Zadanie w sobotę może okazać się trudne do realizacji, bo do Nowego Sącza przyjeżdża Stomil. Nadzieją gospodarzy może być fakt, że drużyna z Olsztyna na wyjazdach nie spisuje się rewelacyjnie. Z dziesięciu meczów rozegranych poza własnym obiektem wygrała raptem trzy.

Stomil na inaugurację wiosny zaprezentował się naprawdę korzystnie. Klub z Warmii rozbił 4:2 Odrę Opole. Błysnął przede wszystkim Szymon Sobczak, który popisał się hat-trickiem. Jesienią w starciu Sandecji z olsztynianami padł wynik 1:0 na korzyść Stomilu. Gola na wagę trzech punktów zdobył wspomniany Szymon Sobczak. Jak będzie teraz przy Kilińskiego?

- Liczy się każdy najbliższy mecz. W każdej kolejce naszym celem będzie zgarnięcie punktu lub punktów. Walczymy o utrzymanie, wierzymy w powodzenie naszej misji i szybkie uspokojenie nastrojów – mówił ostatnio kapitan Sandecji Dawid Szufryn.

W pierwszym tegorocznym meczu trener Kafarski nie eksperymentował ze składem. Pozycję w bramce zachował wypożyczony do końca sezonu z Górnika Zabrze 20-letni Daniel Bielica. Nie zabrakło jednak małych niespodzianek. Pierwszy raz w wyjściowym składzie od października ubiegłego roku na murawie pojawił się Adrian Danek. Jedynym nominalnym napastnikiem w składzie sądeczan był Mariusz Gabrych, dla którego był to dopiero jedenasty występ w bieżącym sezonie, z czego szósty w jedenastce.

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV
Mecz Sandecji ze Stomilem nie będzie transmitowany w telewizji. W 22. serii gier telewizja Polsat zdecydowała się pokazywać spotkania Chrobrego Głogów z GKS-em Tychy (sobota), Stali Mielec z Termalicą Nieciecza (niedziela) oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wartą Poznań (poniedziałek). Tekstowa relacja LIVE w GOL24.pl od godz. 19.10. Zapraszamy!