• Schodzi strzelec bramki Bartoszak, wchodzi Piotr Giel

• Dośrodkowanie Magdziarza pewnie wybił Mateusz Kowalski

• Schodzi Petran wchodzi Młynarczyk

• Jakóbowski za Pawłowskiego

• Z rzutu wolnego uderzył "Bury" i tylko dobra interwencja Lisa ratuję Wartę przed utratą bramki!

• Po rzucie rożnym z dystansu uderzał Mroziński, ale wysoko nad bramką

• Wiśniewski dośrodkował w pole karne, ale piłkę pewnie złapał bramkarz

• Sanchez za Zinyaka

• Wilczyński dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Aleksander, ale oddał za lekki strzał dla bramkarza

• Strzał Marciniaka na ciało przyjął Mroziński

• Szczepański podał do Wilczyńskiego, ten płasko dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejął obrońca Warty

• Na trybunach jest ok. 1,5 tyś widzów (nie ma kibiców Warty)

• Dośrodkowanie Magdziarza pewnie wyłapał Cabaj

• Rzut wolny dla Sandecji ok. 30 metrów. "Bury" zdecydował się na bezpośredni strzał, ale piłka poleciała minimalnie obok spojenia bramki Warty!

• Kosznik wpadł w pole karne, zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale żaden z jego kolegów nie zdołał zdobyć bramki!

• Dośrodkowanie Szczepańskiego poza pole karne wybił obrońca gości

• Z rzutu rożnego dośrodkował "Bury", w polu karnym najlepiej znalazł się Mateusz Kowalski. Obrońca Sandecji uderzył głową, piłka zmierzała do bramki, ale w ostatniej chwili wybił ją...... Szczepański!

• Z rzutu rożnego dośrodkował Magdziarz, ale piłkę poza pole karne wybił Wiśniewski

• Trochim zagrał w pole karne, ale obrońcy Sandecji przejęli piłkę

• Szczepański za Świątka

• Warta rozpoczyna drugą połowę!!

• Jacek Małyszek doznał kontuzji dlatego drugą połowę tego spotkania poprowadzi sędzia techniczny Radosław Wąsik!

• Za nami pierwsza połowa spotkania, w której to Warta miała bezapelacyjną przewagę. Gra Sandecji ograniczała się do wybijania piłki z własnego pola karnego. Czasami udało się im wyprowadzić kontratak, ale kończył się on na bramkarzu gości. Jeśli biało-czarni chcą wygrać to spotkanie to muszą zdecydowanie poprawić swoją grę w drugiej połowie. Na drugą część meczu zapraszam za około 15 minut

• Mroziński zagrał długą piłkę do "Wiśni" ten uderzył z półobrotu, ale na posterunku był Lis

• Marcin Kowalski stracił piłkę pod własnym polem karnym na rzecz Bartoszaka, ale na szczęście, dla biało-czarnych, na posterunku był Cabaj, który spod nóg wygarnął piłkę napastnikowi Warty.

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się bramkarze obu ekip

• W poprzedniej kolejce Warta gościła u siebie Polonie Bytom. Biało-zieloni okazali się niegościnni i pokonali przybyszów ze Śląska 2:1. Bramki dla klubu z Poznania zdobyli: Krzysztof Bartoszak i Maciej Mysiak. Sam mecz do 75. minuty przebiegał pod dyktando warciarzy, którzy w tym czasie rzadko opuszczali połowę Polonii. Efektem tego były dwie strzelone bramki. Niestety dla biało-zielonych, w końcówce to gracze z Bytomia przejęli inicjatywę, co zaowocowało strzeleniem bramki kontaktowej. Jednak by doprowadzić do wyrównania podopiecznym trenera Trzeciaka zabrakło czasu.

• W ostatniej rozegranej kolejce Sandecja uległa w Łodzi, tamtejszemu ŁKS-owi 2:3. Wszystkie bramki dla podopiecznych trenera Świerada zdobył Arkadiusz Aleksander. O losach tego meczu zadecydowała pierwsza połowa, w której to zawodnicy z Nowego Sącza popełnili proste błędy w defensywie i dali sobie strzelić trzy bramki, a sami zdobyli tylko jedną. Biało-czarni na odrobienie strat mieli jeszcze całe 45. minut, ale jak się okazało dla nich było to za mało czasu.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja podniesie się z kolan po kompromitacji w Łodzi? Czy też Warta wróci do Poznania z trzema punktami? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 14. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Wartę Poznań. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ