Sandecja Nowy Sącz

2

Wisła Płock

2

• Fabian Hiszpański po końcowym gwizdku został ukarany drugą żółtą kartką za przepychanki!

• Po ostatnim gwizdku jakieś przepychanki na boisku. Nerwy puściły piłkarzom. Sztaby szkoleniowe uspokoiły sytuację.

• Koniec spotkania. Ambitnie grająca w drugiej połowie Sandecja wywalczyła punkt!

• Żółta kartka dla Grudnia za faul taktyczny.

• Czy któryś z zespołów zdoła jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Mają na to trzy minuty, doliczone przez sędziego.

• Wystarczył strzał w środek bramki, bramkarz rzucił się w bok i nie zdołał zatrzymać futbolówki.

• Mójta pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Rzut karny dla Sandecji!

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Za Burkhardta wchodzi Sekulski. Większość kibiców bije brawo, dziękując za grę byłemu piłkarzowi Sandecji.

• Próbowała odpowiedzieć Wisła, ale nie zdołał wywalczyć piłki Krzywicki.

• Okazja na wyrównanie, ale Zawiślan nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Kosiorowskiego!

• Kiełpin wyłapuje kolejne dośrodkowanie w pole karne Wisły.

• Na spalonym złapany Krzywicki.

• Czarnecki dostał podanie w pole karne, ale nie wykorzystał okazji.

• Zawiślan zmienia Margola. Komplet zmian w zespole Sandecji.

• Kontra Sandecji, ale wszystko kończy się na złym podaniu gospodarzy.

• Mnożą się teraz faule. Sędzia coraz bliżej sięgnięcia po kolejną żółtą kartkę.

• Atak Sandecji lewym skrzydłem. Ciasno jednak w obronie gra Wisła.

• Hiszpański zatrzymał atak Grzeszczyka. Wisła nastawiła się defensywnie.

• Jako drugi schodzi Dziedzic. W jego miejsce Wlazło.

• Zmiana w zespole Wisły. Za Pawła Kaczmarka wchodzi Grudzień.

• Strzał z rzutu wolnego, ale piłka prosto w mur piłkarzy Wisły.

• Zółta kartka za faul Sielewskiego.

• Nerwowo może zacząć się robić w ekipie gości, którym za moment może wymknąć się, pewne wydawało by się zwycięstwo. Czy trener Marcin Kaczmarek zareaguje zmianami? W ekipie gospodarzy wyraźnie one pomogły.

• Matej Nather ukarany żółtą kartką

• Grzeszczyk wyłożył w polu karnym piłkę Badaljanowi, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować ją do siatki.

• Wejście smoka Badaljana! Bramka kontaktowa dla Sandecji!

• Druga zmiana w Sandecji. Badaljan zmienia Fałowskiego

• Dośrodkowanie Makucha bardzo niecelne. Od bramki Kiełpin.

• Ryszard Kuźma szuka nowych rozwiązań taktycznych. Czasu na odwrócenie losów spotkania jest jednak coraz mniej.

• Zmiana w Sandecji. Kosiorowski zastępuje Górskiego.

• W odpowiedzi akcja gospodarzy. Piłka do Fałowskiego w pole karne, ale za mocna i nie sięgnął do niej napastnik Sandecji.

• Kolejna akcja Wisły. Kaczmarek zagrał w pole karne do Krzywickiego, ale ten ostatni został zablokowany w polu karnym.

• Sandecja stara się konstruować ataki i grać kombinacyjnie. Gra lepiej niż w pierwszej połowie, ale ciągle brakuje dokładności i ostatniego podania.

• Niecelne dośrodkowanie Kaczmarka i od bramki rozpoczął Cabaj.

• Żółta kartka dla Hiszpańskiego za ewidentną "symulkę".

• Mogło być już po meczu! Kaczmarek wyszedł sam na sam z Cabajem, ale tym razem bramkarz Sandecji wygrał ten pojedynek!

• Rzut wolny dla Sandecji. Mójta wrzucił piłkę w pole karne i piąstkował Kiełpin. Piłka trafiła do Grzeszczyka, który uderzył z ostrego kąta, ale obok bramki.

• Rzut rożny dla Wisły, ale radzą sobie z zagrożeniem obrońcy.

• Cabaj dobrym wyjściem uprzedził Burkhardta.

• Sprzed pola karnego strzelał Mójta, ale Kiełpin łapie piłkę.

• Z dużym opóźnieniem w Nowym Sączu pojawili się kibice Wisły! Na razie mają powody do radości.

• Po kontrze Wisły za mocne podanie do Krzywickiego i piłka dla Sandecji, która rozpocznie od autu.

• Pierwszy atak Sandecji, ale piłka po wrzutce padła łupem Kiełpina.

• Początek drugiej połowy! Od środka Sandecja!

• Sędzia nie doliczył ani minuty. Koniec pierwszej połowy!

• Rzut rożny dla Sandecji, ale szybko poradzili sobie piłkarze Wisły.

• Tempo gry znacznie spadło. Niedługo ubiegnie regulaminowy czas gry.

• Trochę chaosu w grze Sandecji. Gospodarze nie potrafią wyprowadzić groźnej akcji, Wisła dobrze gra w defensywie i nie spieszy się, mając korzystny wynik.

• Krótkie rozegranie piłki i Wisła rozgrywa spokojnie piłkę.

• Faul na Krzywickim. Rzut wolny dla Wisły z boku pola karnego.

• Atak Wisły, ale niedokładnie wrzucał piłkę Burkhardt i wybijają obrońcy.

• Sandecja odważniej, ponownie piłka posłana w pole karne Wisły, ale znów łapię ją Kiełpin.

• W końcu akcja Sandecji, ale bez problemu broni strzał głową Kiełpin!

• Inny wariant rzutu rożnego i Cabaj musiał bronić strzał sprzed pola karnego.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Sandecji i po zamieszaniu piłka wybita na rzut rożne. Ponownie wrzuca Burkhardt, tym razem rozegrał krótko, musiał interweniować Cabaj po uderzeniu Krzywickiego i kolejny korner!

• Dośrodkowanie w pole karne Sandecji z rzutu wolnego, wydawało się, że było zagranie ręki, ale skończyło się na rzucie rożnym. Wrzucił Burkhardt, ale z kontrą wyszła Sandecja.

• Żółta kartka dla Szczepańskiego.

• Najbardziej widocznym zawodnikiem Sandecji jest dzisiaj Mójta, ale sam niewiele jest w stanie zdziałać.

• Nieporadna gra Sandecji, po raz kolejny przejmuje piłkę Wisła, ale po chwili Mójta naprawia błąd.

• Kaczmarek za mocno zagrywał do Dziedzica i od bramki Sandecja.

• Wrzutki w pole karne Wisły nie przynoszą Sandecji żadnej korzyści...

• Wisła uskrzydlona dwubramkowym prowadzeniem prowadzi kolejne akcje. Sandecja wyraźnie nie weszła dzisiaj w mecz.

• Kolejny gol dla Wisły! Dziedzic wyszedł sam na sam, Cabaj skrócił kąt, ale nie dał rady zatrzymać piłki! Dziedzic odegrał do Krzywickiego, który wpakował piłkę do bramki po raz drugi.

• Były zawodnik Sandecji, Burkhardt wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale bez problemu wypiąstkował ją Cabaj.

• Rzut rożny dla Wisły po tym, jak Czarnecki przerwał kontrę gości.

• Nafciarze kontrolują spotkanie. Utrzymują się przy piłce i budują ostrożnie akcje. Sandecja stara się grać pressingiem, ale nie wychodzi jej to tak, jak wcześniej Wiśle.

• Wrzutkę Mójty bez problemów wyłapuje Kiełpin.

• Po błędzie defensywy Sandecji w dogodnej sytuacji znalazł się Dziedzic, ale sam na sam z Cabajem lobował za mocno i piłka przeszła nad bramką. To powinien być gol!

• Piłkę w pole karne przy bramkowej akcji wrzucał Janus. Wracając do wcześniejszej sytuacji, nie pozostaje powiedzieć nic innego jak: niewykorzystane sytuacje się mszczą.

• Ależ błąd Cabaja, który nie chwycił piłki! Wykorzystał to wysoki Marcin Krzywicki i z bliska wpakował ją do bramki!

• Ależ okazja Grzeszczyka po kontrze! Dostał piłkę w polu karnym od Mójty, opanował ją i oddał strzał, ale tuż obok prawego słupka bramki Wisły!

• Rzut wolny dla Wisły z 40 metrów. Poradzili sobie obrońcy Sandecji.

• Rzut rożny dla Wisły. Ponownie nic z tego nie wyszło.

• Sandecja musi budować akcje od obrony, przegrywając piłkę przez... Cabaja. Wisła założyła wysoki pressing i gospodarze nie mają swobody rozgrywania piłki.

• Kibice prowadzą głośny doping, zagrzewając swoich zawodników do lepszej gry.

• Margol faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Sandecji. Szybko piłkę odzyskują jednak piłkarze Wisły.

• Wisła ciągle w ataku. Z rzutu wolnego wrzucał Kaczmarek, ale z piłką w polu karnym minął się Krzywicki.

• Wrzutka Mójty w pole karne za mocna. Piłka za linią końcową i od bramki Kiełpin.

• Od początku meczu Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się grać pressingiem. Na razie wyraźnie przeważa.

• Krzywicki wyszedł sam na sam z Cabajem, ale bramkarza Sandecji górą w tym pojedynku!

• Rzut rożny dla Wisły, ale nic z niego nie wynikło.

• Petran dobrze interweniuje w obronie, powstrzymując szarżującego Janusa.

• Akcja Sandecji prawą stroną, ale w porę zatrzymana przez defensorów Wisły.

• Daleka piłka pod pole karne Sandecji, ale Wisła wywalczyła tylko aut na wysokości pola karnego. Po kolejnym zagraniu, kolejny aut, a po chwili piłka wyszła za linię końcową. Od bramki rozpocznie Cabaj.

• Początek spotkania. Od środka Wisła.

• Piłkarze już na murawie. Spotkanie poprzedza minuta ciszy ku pamięci zmarłego w tym tygodniu Tadeusza Mazowieckiego.

• W tabeli Wisła wyprzedza Sandecję o cztery punkty, ale podopieczni Ryszarda Kuźmy będą chcieli dzisiaj za wszelką cenę zmniejszyć stratę, do jednego "oczka".

• Za gośćmi przemawia dzisiaj korzystniejszy bilans spotkań bezpośrednich. Wisła w starciach z Sandecją do tej pory wygrała czterokrotnie, a po 2 mecze zakończyły się remisami i zwycięstwami piłkarzy z Nowego Sącza. Bilans bramkowy również jest korzystniejszy dla Nafciarzy i wynosi 18:12.

• - Do tej pory grali otwartą piłkę, a nam łatwiej się gra z takimi przeciwnikami - mówił przed spotkaniem o taktyce Wisły trener Sandecji Ryszard Kuźma. Czy rzeczywiście spotkanie będzie otwarte i obfitujące w bramki? Z pewnością na to liczymy!

• Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Tomasz Grudzień, Łukasz Nadolski, Marko Radić, Łukasz Sekulski, Piotr Wlazło, Grzegorz Wawrzyński

• Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Kamil Słaby, Przemysław Szarek, Piotr Kosiorowski, Jozef Certik, Rafał Zawiślan i Gevorg Badalyan.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Sandecji Nowy Sącz z Wisłą Płock. Już za moment poznamy składy obu zespołów!